Þimdiye kadar kullandýðýnýz araçlar.

Başlatan babaluga, Aralık 06, 2014, 11:57:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

volkaneem

Alıntı yapılan: Maestro -  Aralık 08, 2014, 11:20:54
2012  Subaru XV  için  gözlemleriniz  nedir  ?    CVT  þanzýmanmýydý ?  tþk.

evet cvt þanzuman xv hala kullanýyorum. motor sesi dýþýnda hçbir sorunu yok. cvt þanzuman olduðu için gaza bastýðýnýz mmiktara baðlý olarak bir devre sabitliyor o devirle hýzlanýyor,
vites geçiþi yada devirde artýp azalma olmadýðý için klasik araçlardan sonra gitmyormuþ gibi geliyor ama gayet performanslý. beni tatmin etti yani
hiçbir sýkýntý yaþamadýk þimdiye kadar yakýtýda 8, 8.5 lt lerde geziyor
sýnýfýnýn en yerden yüksek crossoverýdýr. bikaç offroad benzeri denemede yapmýþtým köyde:D
qasqai falan sürdüm. onlar arazi aracý havasýnda otomobiller ama xv otomobil havasý veren bir arazi aracýdýr bence.
fiyatýda diðer crossoverlara nazaran uygundu en son.
son söz olarak cvt yi denemediyseniz bir test sürüþü yapýn derim. herkeze güzel gelmeyebilir motor sesinden dolayý:D

emre_ozk

Þu günlerde kullandýðým çok araç var.

1989-2005 niva en sýk kullandýðým bu iki niva oldu
onun haricinde traktör vs çok þey kullandým.

Þuanda lojistik sektöründe bir firmada sevkiyat ve muhasebe sorumlusuyum. Heves edip firma sahasýnda kullandýðým araçlar.

Firmadaki araçlar
Man çekici
Axor çekici kýrkayak
bmc çekici kýrkayak
Renoult çekici

Emre özkaradeniz
Ýzmit

Maestro

Alıntı yapılan: volkaneem -  Aralık 09, 2014, 09:31:33
evet cvt þanzuman xv hala kullanýyorum. motor sesi dýþýnda hçbir sorunu yok. cvt þanzuman olduðu için gaza bastýðýnýz mmiktara baðlý olarak bir devre sabitliyor o devirle hýzlanýyor,
vites geçiþi yada devirde artýp azalma olmadýðý için klasik araçlardan sonra gitmyormuþ gibi geliyor ama gayet performanslý. beni tatmin etti yani
hiçbir sýkýntý yaþamadýk þimdiye kadar yakýtýda 8, 8.5 lt lerde geziyor
sýnýfýnýn en yerden yüksek crossoverýdýr. bikaç offroad benzeri denemede yapmýþtým köyde:D
qasqai falan sürdüm. onlar arazi aracý havasýnda otomobiller ama xv otomobil havasý veren bir arazi aracýdýr bence.
fiyatýda diðer crossoverlara nazaran uygundu en son.
son söz olarak cvt yi denemediyseniz bir test sürüþü yapýn derim. herkeze güzel gelmeyebilir motor sesinden dolayý:D

Subaru XV  hem binek hemde  4*4  olarak ilgilendigim  araba ,   Þu anki aracýmdan gayet memnunum  4*4 takýntým yüzünden  banka kredisi bittiginde  degiþtirmeyi düþünüyorum ,  biraz araþtýrýnca  LPG  de  sýkýntý olabilecegi  konusunda  görüþler okudum..   Suzuki  S-Cross   ile  ikisi arasýnda  takýldým kaldým..   bakalým.. zaman  ne gösterecek.

volkaneem

Alıntı yapılan: Maestro -  Aralık 10, 2014, 02:03:21
Subaru XV  hem binek hemde  4*4  olarak ilgilendigim  araba ,   Þu anki aracýmdan gayet memnunum  4*4 takýntým yüzünden  banka kredisi bittiginde  degiþtirmeyi düþünüyorum ,  biraz araþtýrýnca  LPG  de  sýkýntý olabilecegi  konusunda  görüþler okudum..   Suzuki  S-Cross   ile  ikisi arasýnda  takýldým kaldým..   bakalým.. zaman  ne gösterecek.

boxer motor var xv'de. ben ilk defa sürmüþtüm ve çok hoþuma gitti. lpg olayýný bilmiyorum ama ben acýmýyorum yaktýðý benzine açýkcasý ;D

dagulapeyi

bende yazayým ..
Arabalar
1998 1.4i þahin
1998 1.6 peugeot 106
2004 1.6 ford fusion
2001 1.6 opel astra
2010 1.5 dci renault fluence
2011 1.4 dizel toyota corolla ( Þu an satýyorum)
2001 1.7i Lada Niva ( þu an kullanýyorum)

Motorlar
honda cbf 150
Suzuki Dl 650
Bmw  r1200Gs ( þu an kullanýyorum)