lada niva arýza

Başlatan polis, Aralık 02, 2014, 10:20:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

polis

Arkadaþlar merhaba herkese, aranýzda yeniyim ve aklýmda nýva ile ilgili sorular var ben polis meslek yüksekokulu okuyorum yani polis adayýyým cumartesi ve pazar çarþý iznine çýkýyorum
biraz birikmiþim var bununla 90 küsür model niva almayý düþünüyorum yani en fazla vericeðim para 12 bin tl  arabayý çarþý izinlerinde ve ailemin yanýna giderken kullanýcam arýza çýkarýrmý beni sürekli uðraþtýrýrmý zaten cumartesi ve pazarým var beni sýkýntýya sokarmý ? birde temiz lada buldum diyelim aksesuar olarak geniþ arazi lastiði çelik jant ve arabanýn dýþýný zebra deseni yaptýrcam bunlar bana pahalýya patlarmý ?

muhammedcelik1983

2000model nivamýz var orjinal 63bin km de iken aldýk yaklaþýk 1 senedir kullanýyoruz þuan 80binde sadece 1 defa yolda birakti o da bizim hatamýz onun harici sýkýntý yok eðer temiz orjinal bir niva bulursan sýkýntý olacaðýný sanmýyorum

NÝVACI

Alıntı yapılan: polis -  Aralık 02, 2014, 10:20:40
Arkadaþlar merhaba herkese, aranýzda yeniyim ve aklýmda nýva ile ilgili sorular var ben polis meslek yüksekokulu okuyorum yani polis adayýyým cumartesi ve pazar çarþý iznine çýkýyorum
biraz birikmiþim var bununla 90 küsür model niva almayý düþünüyorum yani en fazla vericeðim para 12 bin tl  arabayý çarþý izinlerinde ve ailemin yanýna giderken kullanýcam arýza çýkarýrmý beni sürekli uðraþtýrýrmý zaten cumartesi ve pazarým var beni sýkýntýya sokarmý ? birde temiz lada buldum diyelim aksesuar olarak geniþ arazi lastiði çelik jant ve arabanýn dýþýný zebra deseni yaptýrcam bunlar bana pahalýya patlarmý ?
þansýn açýk olsun inþallah gönlüne göre bulursun.
sitede en uzun kullanýcýlardandým.
Siteyi iyice taramaný.
Kimsenin malýný satmak için havalandýrmadýðý samimi ortamý göreceksin.
Aracýn karakteristiði kullaným alanlarýný iyice anlayýnca yola çýkarsýn.
Modifikasyona gelince cebinin derinliði ile hayalinin uçkunluðuna baðlý
aramýzda görmekten zevk duyarýz.
Þimdiden baþarýlý bir diploma dilerim.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

atinco

Siteyi tarayabildiðiniz kadar tarayýn. Modeli düþünürsek, geçmiþini takip edebileceðiniz  bir araba bulmaya çalýþýn. Niva konusunda tecrübeli bir tanýdýðýnýzýn, ustanýzýn onayýyla karar verin. Arabalarýn modeli çok önemli olmuyor, eðer temiz kullanýlmamýþsa az kilometreli de üzer. Ýnsan gibi kullanan birinden alýrsanýz eski de olsa fark etmez. Bir de eðer mümkünse ilk sahibinden bulmaya çalýþýn derim. Hem gönlünüze, hem bütçenize göre bir Niva bulmanýzý dilerim.

afacan899

kardes nivacýlar kervanýna hoþ geldin bu kervada yolculuk mutlu geçer hüzün geçer ama önemlisi dostluk kazanýr,inþallah gönlüdeki nivayý bulursun elindeki bütçeye 1.7 niva alabilirsin sýkýntýlý bir araç deðildir sýkýntýsý olsa bile seni üzmeyecek kadar mahsum fiyatlarla kendini sana yeniletir niva basakadýr niva ilk heyecandýr... ;D

polis

o zaman nivamý alýrken bana yardýmcý olarak nivadan anlayan birisiyle gidelim almaya :)

afacan899

hangi memlekettesin yardýmcý olallým :)