Ne tip bir Off-Road'cusunuz?

Başlatan SinanATASOY, Kasım 18, 2014, 02:41:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SinanATASOY

Alıntı yapılan: atinco -  Kasım 19, 2014, 11:46:01
her zaman gerçekleþtiremesem bile, istesem herkesin gidemediði yerlere gidebileceðini bilmem bile

Seni sevebilme ihtimalini sevdim misali... Bu duygu deðil mi Ýstanbulda yaþayanlarý istanbula baðlayan? Nesini seviyorsun diyene boðaz orada durmaktadýr.. Gitmesen bile gidebilme , istediðin an görebilme ihtimalidir güzel olan.. Beyoðluna çýkabilme ihtimali..

Motosiklette de ayný his var. Özgür olma fikri.. Yapmasan da yapabilme ihtimali.. Sanýrým bu ihtimalleri çok seviyoruz.. Hayatý çekilir kýlan güzellikler..
Benim için zor yoktur, imkansýz ise zaman alýr..

NÝVACI

YAPABÝLME ÝHTÝMALÝ:
Yapabildiðiniz zaman yapýn
   hoþ hayaller kabusa dönmeden
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

NÝVACI

Ýlk önce avcýlýk vardý son noktaya eriþmekti.
efkar basýnca insanlar sýkýnca izmirin en küçük göründüðü yerde bir iki parlatmaktý
sonra arýcýlýk oldu en becene meraya ulaþmak
sonralarý dertler bastýkça elimiz ayaðýmýz oldu
falanca zirve filanca burnun olta noktasý yaðmur kar ne gam
sonra ercanla buluþunca off denen mesele, gurup güzeldi birçok þey uymuþtu
herþey gibi off road culuk aðalarýn iþi oldu artýk adý'da deðiþmeli
araçla örozyon baþlatýcýlýk yani doða katliamý.
geçtikleri yerde altý ay ot bitmez
Niva'yla renklenmiþ farklanmýþ bir onbeþ yýl
adý neyse ne koyarsanýz O
þimdi ise balkonumdan görebildiðime þükrettiðim 1500 lük iki zirve
imkan bulduðunuz her fýrsatý deðerlendirin derim.
SELAMLAR.

shadowturks

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Kasım 20, 2014, 11:02:45
Ýlk önce avcýlýk vardý son noktaya eriþmekti.
efkar basýnca insanlar sýkýnca izmirin en küçük göründüðü yerde bir iki parlatmaktý
sonra arýcýlýk oldu en becene meraya ulaþmak
sonralarý dertler bastýkça elimiz ayaðýmýz oldu
falanca zirve filanca burnun olta noktasý yaðmur kar ne gam
sonra ercanla buluþunca off denen mesele, gurup güzeldi birçok þey uymuþtu
herþey gibi off road culuk aðalarýn iþi oldu artýk adý'da deðiþmeli
araçla örozyon baþlatýcýlýk yani doða katliamý.
geçtikleri yerde altý ay ot bitmez
Niva'yla renklenmiþ farklanmýþ bir onbeþ yýl
adý neyse ne koyarsanýz O
þimdi ise balkonumdan görebildiðime þükrettiðim 1500 lük iki zirve
imkan bulduðunuz her fýrsatý deðerlendirin derim.
SELAMLAR.
Söyleyecek birþey bulamadým burhan amca..
Saol,varol...

kocaali

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Kasım 20, 2014, 03:04:56
YAPABÝLME ÝHTÝMALÝ:
Yapabildiðiniz zaman yapýn
   hoþ hayaller kabusa dönmeden

Cumartesiyi bekliyorum sabýrsýzlýkla...
No mud, no fun...

NÝVACI

kocaali

Alıntı yapılan: kocaali -  Kasım 21, 2014, 01:02:44
Cumartesiyi bekliyorum sabýrsýzlýkla...

geçen haftayý boþ geçtik plansýz baþka bir ziyaret sebebiyle... hala cumartesiyi bekliyorum sabýrsýzlýkla  ;D ;D

özetle bu aralar evde oturan bir off-roadçuyum  :P  :( :-\
No mud, no fun...

NÝVACI

Kocaali gönülde cumartesiler bitmesin. ;)

babaluga

Valla ben offroad cu olsam herhalde eþimle gezen bir offroad cu olurdum.. Anlayamadýðým kimsenin eþi, bayan arkadaþý bu alemde yok.. Þimdi gelmek istemiyorlar demeyin herhalde sizlerin kadýnlarla gezmek pek hoþunuza gitmiyor.. Offroad klüplerinin fotolarýný inceliyorum diþi sinek yok yaa..

SinanATASOY

Alıntı yapılan: babaluga -  Aralık 01, 2014, 01:14:37
Valla ben offroad cu olsam herhalde eþimle gezen bir offroad cu olurdum.. Anlayamadýðým kimsenin eþi, bayan arkadaþý bu alemde yok.. Þimdi gelmek istemiyorlar demeyin herhalde sizlerin kadýnlarla gezmek pek hoþunuza gitmiyor.. Offroad klüplerinin fotolarýný inceliyorum diþi sinek yok yaa..

Al benden o kadar, Motosiklet tepesinde de hep birlikte gezdik, çamura da birlikte gireriz daða da birlikte çýkarýz..
Benim için zor yoktur, imkansýz ise zaman alýr..

Harun

Benim haným bebe olana kadar daimi co-pilotum idi.
þimdi ise tek tabanca dolanmaktayým
ammma offroadçu deðildim o zamanlar, hala da deðilim,hatta hiç olmadým ;D

kocaali

ilk 4 çekerimi aldýðýmdan beri hatun hep co-pilot... hem de gezilerdeki tek bayan olmaya aldýrmadan.. hatta evlilik yýldönümümüzü bile off-road gezisinde kutlamýþlýðýmýz var  ;D

tabi her geziye katýlmýyor, özellikle soðuk ve yaðýþlý günlerde gelmemeyi tercih ediyor, bünyesi biraz narin, o günlerde kendi arkadaþlarýyla program yapmayý tercih ediyor...

þimdilerde bir de bizim sýpa katýldý aramýza, 1,5 yaþýnda olmasýna raðmen artýk 3 kiþi çýkýyoruz gezilere.. grup gezilerindeki tempoya bebekle ayak uydurmak zor oluyor, uykusu geliyor, acýkýyor, sýk sýk durmak zorunda kalýyoruz vs... o yüzden kendi baþýmýza geziyoruz þimdilik.

geçtiðimiz cumartesi de Uludað'a doðru çýktýk, Kirazlýyayla civarýnda karda kýzak keyfi yaptýk.. grup gezileri daha bol aksiyonlu oluyor doðru ancak biz ailecek gezmekten de çok keyif alýyoruz...   

buyrun birkaç da görsel paylaþayým, taze taze  ;D ;D 

No mud, no fun...

kocaali

Alıntı yapılan: SinanATASOY -  Aralık 01, 2014, 01:24:38
Al benden o kadar, Motosiklet tepesinde de hep birlikte gezdik, çamura da birlikte gireriz daða da birlikte çýkarýz..

ilk motosikletim 125cc 10 beygirlik bir cross idi ve beni bile zor taþýyordu üstünde  ;D  o aralar eþim de hamile olduðu için hiç denemeye niyetlenmedi...  gerçi bir yandan iyi de oldu, keyfine varsa paylaþamazdýk motoru  :)

þimdilerde hayallerimi süsleyen bir XT660Z Tenere var, uzun yol gezileri için, günün birinde edinebilirsem belki onunla iki kiþi gezebiliriz...
No mud, no fun...

babaluga

Süper iþte bu. Yaban TV de de izci diye bir program var bilirsiniz, tüm gezilerinde bir tane kadýna rastlamadým.

kocaali

Alıntı yapılan: babaluga -  Aralık 01, 2014, 09:07:59
Süper iþte bu. Yaban TV de de izci diye bir program var bilirsiniz, tüm gezilerinde bir tane kadýna rastlamadým.

Eslerin ortak hobisi olmasi isi kolaylastiriyor... ortak hobi olmayinca da birbirinin hobisine saygi gostermek gerek, zaman ayirmasina tesvik etmek gerek.

Haldun abi derdi cagimizin hastaligi hobisizlik diye, cok dogrudur...
No mud, no fun...