Ne tip bir Off-Road'cusunuz?

Başlatan SinanATASOY, Kasım 18, 2014, 02:41:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SinanATASOY

Hard offroad mu? Soft offroad mu? yoksa tatlý(arýtýlmýþ) su  / piknik offroadcusu musunuz?

Ne maksatla kullanýr ne kadar zorlarsýnýz nivanýzý?
Benim için zor yoktur, imkansýz ise zaman alýr..

muhammedcelik1983

Doða gezileri,ulaþýlamayana ulaþmak...

Yevgeni

Baþlamadan ben tespitimi yapayým da sonra yazan yazsýn.
Off Road "yol dýþý" anlamýna gelir. kelimenin tam anlamýyla yolun izin dýþý, çýplak arazidir.
Ezcümle, lastik izinin olmadýðý zemindir, araç girmemiþ toprak anlamýna gelir.

Buradan hareketle buyrun kendinizi yakýþtýrdýðýnýz -cu'lara, -ci'lere..

Harun

Memlekette anlaþýlan tabiri ile bizim tayfada off çu yoktur herhal...
Bendeniz bir meczup,dolanýr dururum piknikçi tadýnda...

shadowturks

shadowturks

nivamý beni mutlu olduðum yere götürecek kadar zorlarým, artýk yolda nasýl engeller var ise bahtýma...
Ama yolun sonu yine mangalýn harlanýp ayaklarýn uzatýlmasý...

kocaali

Alıntı yapılan: SinanATASOY -  Kasım 18, 2014, 02:41:29
Hard offroad mu? Soft offroad mu? yoksa tatlý(arýtýlmýþ) su  / piknik offroadcusu musunuz?

Ne maksatla kullanýr ne kadar zorlarsýnýz nivanýzý?

iþim olmaz hard off-road'la... sorumlu olduðum insanlar var, sapasaðlam bir vaziyette hayata devam etmem lazým uzunca bir süre...  bir de aracýn bi tarafýný kýrdým mý direk sarsarým bütçeyi, doðrultamam belimi, gerek yok... zaten keyif de almýyorum körü körüne aracýn limitlerini zorlama meselesinden...

benim olayým doðada vakit geçirmek, aracý da doðaya ulaþmak için kullanýyorum... hem bu ulaþým sürecini bir miktar konforlu kýlmasý, hem de bir miktar yetenekli olup insan kalabalýðý olan yerlerden az öteye beni ulaþtýrabilmesi araçtan beklentilerim..  adýnýn off-road veya baþka birþey olmasý da hiç önemli deðil... ateþimi yakýp kahvemi yaptým mý, deðmeyin keyfime..
No mud, no fun...

SinanATASOY

Alıntı yapılan: kocaali -  Kasım 18, 2014, 06:50:51

iþim olmaz hard off-road'la... sorumlu olduðum insanlar var, sapasaðlam bir vaziyette hayata devam etmem lazým uzunca bir süre...  bir de aracýn bi tarafýný kýrdým mý direk sarsarým bütçeyi, doðrultamam belimi, gerek yok... zaten keyif de almýyorum körü körüne aracýn limitlerini zorlama meselesinden...

benim olayým doðada vakit geçirmek, aracý da doðaya ulaþmak için kullanýyorum... hem bu ulaþým sürecini bir miktar konforlu kýlmasý, hem de bir miktar yetenekli olup insan kalabalýðý olan yerlerden az öteye beni ulaþtýrabilmesi araçtan beklentilerim..  adýnýn off-road veya baþka birþey olmasý da hiç önemli deðil... ateþimi yakýp kahvemi yaptým mý, deðmeyin keyfime..

Bu adam benim kafada iþte :) Beni de kendi fikrimi yazma zahmetinden kurtardý.. Altýna þöyle afillisinden bi imzamý çakayým..

Sinan

Harun

unutmadan bir ekleme;
Tabiat Ana'ya kafa tutma fikri oldum olasý beni bozar.
Kazanan taraf daima bellidir bu mücadelede...

aydinaydogan

Alıntı yapılan: SinanATASOY -  Kasım 19, 2014, 07:35:09
Bu adam benim kafada iþte :) Beni de kendi fikrimi yazma zahmetinden kurtardý.. Altýna þöyle afillisinden bi imzamý çakayým..

Sinan
bir imzada ben atayim madem.

shadowturks

SinanATASOY

kocaali

No mud, no fun...

shadowturks

Alıntı yapılan: SinanATASOY -  Kasım 19, 2014, 09:23:26
O tavuktan istiyorum  ;D
O tavuktan doðru zaman da doðru yerde olan herkes yedi.....
Kýsmet....
ben yaparým her isteyenede ellerimle ikram ederim.

atinco

Ben galiba off-road'cu deðilim. Piknikçi olabilirim belki. Bir derenin içine girip suyun kaynaðýna yürümeyi, su kenarýnda büyüyen bitkilerden alýp evdeki akvaryuma götürmeyi, soðukta ateþ yakýp ýsýnmayý, gece gökyüzünü seyretmeyi ve daha buna benzer bir sürü þeyi severim. Nivam var çok þükür, her zaman gerçekleþtiremesem bile, istesem herkesin gidemediði yerlere gidebileceðini bilmem bile ferahlatýcý. Bunalýyoz olm biz þehirde...