Sevgili NIVATR üyeleri!

Başlatan berkayonwheels, Mayıs 03, 2014, 10:54:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Maestro

an itibari ile  Los Angels  da  yollarda gezinmekteyim , arkadaþ ne pis bir þehirmiþ o öyle , yollarda atýlmýþ kâðýtlar  poþetler... oradan Newyork'a geçtim  yollar biraz daha tertipli düzenli  ( merkezi yerlerinde gezdim )    az sonra  puket e doðru yol alacaðým  ;D

Klavuzum  Google Earth Street view 

shadowturks

berkay ým nerdesin?
öz gardaþým gibisin la berkay.
özledim la seni
þþþttt sana diyom ya.

Maestro

Benim gibi Tuvalette Okey'e dönen varmý  acaba   ;D ;D ;D   android telefonumda okey yüklü ,  her fýrsatta  okey çeviriyorum . Hýzlý oynayalým beyler tripleri yapmýyor ,  masada 4 lü daima hazýr , oyunu istediðim zaman  kapatýp istersem ertesigün devam ediyorum  masadakiler gýk demeden beni bekliyorlar  :D

sanal alem geldi ortam bozuldu , agýz tadý ile  ýstaka tahtasýný kafaya vuramýyoruz  ??? ??? ???

Yevgeni

Kafaya vurmayý býrak, balkon iþi bitti.
Yiyip içiyorduk güzel..

Maestro

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 14, 2014, 02:22:42

Kafaya vurmayý býrak, balkon iþi bitti.
Yiyip içiyorduk güzel..

yav vallahi sana özel bir sözlük gerek..  yada Google amca  çeviri dillerine Yevgeni yi de eklesin , copy paste yapýp  anlamaya çalýþalým ne diyor  ;D   

birazda Nostradamus abi durmlarý var , bir þeyler diyor ama gelde anla  ;D

NÝVACI

Ne derdi eskiler
Bilmediðin aþ ya kýç aðrýtýr ya baþ. ;D
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Yevgeni

Aga, balkon oyun masasýnýn köþelerine denk gelen abilere denir.

Cigarayý, çayý çorbayý masadan otlarlar. Yeri geldiðinde oyuncuya müdahale eder "Çifte yürü" ya da "Bi tur daha dön!" gibi telkinde bulunurlar. Bir nevi minibüs ortamýndaki motor üstü yalakasýdýr yani.
Yediði içtiði de parti kime kilitlenmiþse ona girer.

Rakibi uyuz ederek bertaraf etmek isteyen oyuncu kendi balkonlarý ile dolanýr, masaya oturur, oyunun tadýný kafadan bozar..

NÝVACI

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 14, 2014, 04:56:59

Cigarayý, çayý çorbayý masadan otlarlar. Yeri geldiðinde oyuncuya müdahale eder "Çifte yürü" ya da "Bi tur daha dön!" gibi telkinde bulunurlar. Bir nevi minibüs ortamýndaki motor üstü yalakasýdýr yani.

Rakibi uyuz ederek bertaraf etmek isteyen oyuncu kendi balkonlarý ile dolanýr, masaya oturur, oyunun tadýný kafadan bozar..
Bir eksik kaldý ktabýmdan bir krta diyecektin

Maestro

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Temmuz 14, 2014, 04:56:59

''  Bilmemek ayýp deðil Ögrenmemek ayýp ''  der Atalarýmýz , nede doðru derler... nede doðru derler !!

Okeyde Balkon kavramýný öðrenmiþ oldum...  ;D

Maestro

Mesainin baþlamasýna 15 dk  kaldý ,  5 dk daha dolanacagým buralarda  sonra  bahçeye çýkýp  çay - sigara   vede  uzun bir boguþmacalý gece vardiyasýna dalacagým..  arada illaki  þöyle bir bakar çýkarým... ;D

Maestro

saat  Sabah   04:40   

çay / sigara 
   Kola  /  sigara 
   Fanta / sigara
   Fanco / sigara
   su
   Çay / sigara 

devir daim olarak devam ediyor....  haftanýn son  mesai si..   Sabah 08:00  de  Hürgeneral.

piþikolojim  o biçim...   

istikamet  bahçe..

tam  þerefsiz  sivrisineklerin çýkma vakti...    bi sigara daha gömeyim cigerlere

Harun

Yazik yahu cigerlere ve mideye

Maestro

Alıntı yapılan: Harun -  Temmuz 19, 2014, 09:51:52
Yazik yahu cigerlere ve mideye

ya sigarayý gömeceðim ciðerlerime yada 18 yýlýmý yakýp istifa edeceðim  ???       Sigarayý gömmek daha mantýklý...  haaa  sigara öldürüyor elbet biliyorum , vah vah mý edecekler arkamdan sanki  ;D   

Rahmetli Dedem hayatý boyunca  ne sigara içti ne Alkol aðzýna aldý ( tabiri caiz se  eski Ulema'lardan dý..  Akciger kanserinden gitti , Allah Rahmet eylesin.

Bir diðer Dedem  Sabah pipo ile baþlardý akþam pipo ile yatardý , boðazlarý öyle balgam olurdu ki  afedersiniz  geceleri yanýnda tükürük kovasý ile yatardý , Vefat ettiðinde 90  yaþýnda vardý , benim diyen delikanlýyý tek eliyle tepetaklak ederdi..Allah Rahmet eylesin..

velakin...  harbiden  yazýk ciðerlere , ben bile  bazen kendime kýzýyorum.   bir sene sigara içmesem Nivanýn 4 de birini biriktirirdim  ;D ;D ;D

NÝVACI

Adam kýzýný gelin ediyor.
Bakýyorki kýzý çok aðlýyor
Kýzým sen çok aðlýyorsun istersen seni vermeyeyim
kýz;  Yok baba ben hem aðlarým hem giderim.

natillus_71

an itibari ile araziden gelmiþ. Cengaverin çamurunu yýkamýþ oturmakta :)