Merhabalar....

Başlatan dagulapeyi, Mayıs 18, 2012, 06:19:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Maestro

Alıntı yapılan: dagulapeyi -  Ağustos 22, 2014, 10:20:20
Ýki sene sonra yeniden merhaba,

Maddi þartlarýn tam olarak oluþmamasý ve istediðim gibi bir aracýn olmamasý yüzünden iki sene bu arayýþa ara vermiþtim,
Þimdi yine 95 sonrasý temiz 10 bine kadar bir araç arýyorum.
Forumdan miracle adlý arkadaþýn arabasýna bursa da bir arkadaþa baktýrdým fakat biz karar verene kadar 3 gün içinde araç satýldý.
Bugunde izmitte internette ilaný olan bir araca bakmaya gittik fakat arac anlatýldýgý gibi olmayýnca rakam bile teklif etmeden geri döndük.

Arayýþa devam...
Herkese allah gönlüne göre versin ve kazasýz belasýz sürüþler nasip etsin

95 ve sonrasý temiz..10 bin TL bütçe..  ben pek ihtimal vermiyorum ama Allah gönlünüze göre verir inþallah...  þahsi kanaatim en az 12 bine temizini bulmak zor gibi.. 2 bin daha bütçeyi zorlarsanýz  güzrl bir Niva kýstýrabilirsiniz..

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Mayıs 18, 2012, 07:26:41
mehmet iyi bir giriþ yapmýþ ayný dilekleri yineliyorum.
Ucuz  geniþ bir kavram.
Biz sizin ucuzu bilmiyoruz.
Örneðin benim 93'üm var ben 10 bin istiyorum bana göre ucuz.
En iyisi siz siteyi daha detaylý inceleyin aradaki farklar meydana çýkacaktýr.  içnden çýkýlmaz noktalarda severek yardýmcý oluruz.

Burhan amca selamlar..  gerçi mesaj 2 yýl öncesine ait ama merak ettim , hayýrdýr satmaya niyetinizmi var ?  yoksa sattýnýzmý ?

Satmadýysanýz vede satmaya niyetiniz var ise þu an ne durumdadýr , ne istiyorsunuz ?    Param yetse Yevgeni nin çaylak ý  görmek isterdim..

dagulapeyi

Alıntı yapılan: Maestro -  Ağustos 23, 2014, 05:41:21
95 ve sonrasý temiz..10 bin TL bütçe..  ben pek ihtimal vermiyorum ama Allah gönlünüze göre verir inþallah...  þahsi kanaatim en az 12 bine temizini bulmak zor gibi.. 2 bin daha bütçeyi zorlarsanýz  güzrl bir Niva kýstýrabilirsiniz..
Kismet diyelim maestro.
Bursada buradan miracle nicli arkafasin aracina baktik ama ben bursaya gitmek  icin zaman ayirana kadar arac satildi.
Ve rakam 8500 du.
Herseyde vardir bir hayir diyelim

berkayonwheels

ucuz etin yahnisi deyimi tam niva için bence..her aracýn ucuzu olur alýnýr satýlýr ama nivanýn ucuzu alýnmaz  alýnýrsa da satýnalýnan para x 2 yapin maliyeti
...and to hear the lamentation of their women

Maestro

Alıntı yapılan: berkayonwheels -  Ağustos 25, 2014, 12:49:00
ucuz etin yahnisi deyimi tam niva için bence..her aracýn ucuzu olur alýnýr satýlýr ama nivanýn ucuzu alýnmaz  alýnýrsa da satýnalýnan para x 2 yapin maliyeti

ben ucuz unu aldýgým için  nasýl oldugunu biliyorum ,gerçi Allah var  mekanik aksam on Numara idi , ama  kaporta dökülüyordu , heryer kanser idi..   toplasam astarý yüzünü geçecek idi , ben de 3 e 5 e bakmadým sattým..    tecrübe ile sabit..

þu an niyetlendik ya  bakalým artýk.. gerçi temiz bir Niva için  en az 15 bin gözden çýkarmak gerekiyor  ..  15 bin gözden çýkaran da bir 5 daha sýkar kendini pajero gibi yada 3 kapý vitara gibi bir þeyler bakar diyorum..  þu an   anca  7500 çýkarabiliyorum..   bu kadar sabrettik biraz daha sabrederim diye düþünüyorum .  Bakalým bakalým ne olacak.. filmin sonunu görmek gerek  ;D

dagulapeyi

Tekrardan merhabalar
Þu an itibarý ile 2001 model bir niva ile aranýzdayým. Aracý servise býraktým motor kýsmý
a- z ye kontrol edilecek.

Kaporta ile ilgili ciddi bir sorun yok iç aksama biraz masraf edersem istediðim gibi bir niva
Sahibi olacaðým.

Herkese allah gönlüne göre versin

Maestro

Alıntı yapılan: dagulapeyi -  Ağustos 25, 2014, 05:46:33
Tekrardan merhabalar
Þu an itibarý ile 2001 model bir niva ile aranýzdayým. Aracý servise býraktým motor kýsmý
a- z ye kontrol edilecek.

Kaporta ile ilgili ciddi bir sorun yok iç aksama biraz masraf edersem istediðim gibi bir niva
Sahibi olacaðým.

Herkese allah gönlüne göre versin

Hayýrlýsý olsun , en kýsa sürede fotoðraflarý görmek isterim...

NÝVACI

Alıntı yapılan: Maestro -  Ağustos 23, 2014, 05:51:21
Burhan amca selamlar..  gerçi mesaj 2 yýl öncesine ait ama merak ettim , hayýrdýr satmaya niyetinizmi var ?  yoksa sattýnýzmý ?

Satmadýysanýz vede satmaya niyetiniz var ise þu an ne durumdadýr , ne istiyorsunuz ?    Param yetse Yevgeni nin çaylak ý  görmek isterdim..
Geçen eylülde sattým evet aynen on bine  hak edecek bir balýkçýya gitti
Öte yandan arkadaþýmýzada hayýrlyýsý olsun güle güle kullan.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar