5. Geleneksel Beykoz Off-Road Oyunlarý baþlýyor. (Yusuf ÖZBEK anýsýna)

Başlatan zafertogay, Eylül 05, 2012, 09:24:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akýn61

ben göztepe mahallesinde oturuyorum. pazar sabah 09:00 gibi tozkoparandan bir arkadaþýmý alýp devam etmeyi düþünüyorum nacizane tavsiye buluþma yeri 09:00 2. köprü çýkýþý olabilir mesela  avrupa yakasýnda gelecekler için.... iritbat numaram 5073960058 ... saðlýcakla ve pazar günü görüþmek dileðiyle.
Bize her yer TrabzoN

KARADAG

Akýn güzel teklif köprü çýkýþýnda ilk gelen sýrayý alsýn konvoy hoþ bir görüntü oluþturur.(Bu arada senin araç þu yan tarafýnda merdiven olan maslak caddesinde arasýra gördüðüm sýrtýndan çamur eksik olmayan araç mý acaba )
TÜRK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.

Harun

buyuk ihtimal ben de avrupa yakasindan gececegim,ama saat belli degil henuz
sabah denk gelir isem,konvoya kanca olurum ben de :D

mehmet22

köprü cýkýþý dediðiniz   F.S.M   KÖPRÜSÜNDEN  CIKTIGIMIZ GÝBÝMÝÝ     ???
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Harun

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ekim 05, 2012, 12:08:48
köprü cýkýþý dediðiniz   F.S.M   KÖPRÜSÜNDEN  CIKTIGIMIZ GÝBÝMÝÝ     ???

evet Mehmet,
kopruden cikar cikmaz sagda genis bir cep var,
sanirim orayi kastediyor arkadaslar.
genelde bulusma noktasi olarak kullanilir :D

mehmet22

mm anladým harun abimm   tþk  saati sabah bende uydura bilirsem  takýlýrým konvoyaa 
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

akýn61

karadað benim aracý emekli ettik bir süre önce binek bir araçla geleceðim (co pilot tekliflerine açýðým)

o zaman buluþma pzara sabahý 9:00 - 9:30 arasý fsm köprü çýkýþý sað taraftaki cep olarak olsun ....
harun abi pazar sabahý bilahere telefonlaþýrýz. bize yetiþirsen ekstradan seviniriz. Yavuz abi bildiðim kdarýyla karþýdan geleceði için bize ayak uyduramaz herhalde....

Burhan amca... sen nerelerdesin gelmiyormusun ? en azýndan vekil olarak  junior u gönderseydin !!!!!
Bize her yer TrabzoN

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

mehmet22

Alıntı yapılan: akýn61 -  Ekim 05, 2012, 01:45:18
karadað benim aracý emekli ettik bir süre önce binek bir araçla geleceðim (co pilot tekliflerine açýðým)

o zaman buluþma pzara sabahý 9:00 - 9:30 arasý fsm köprü çýkýþý sað taraftaki cep olarak olsun ....
harun abi pazar sabahý bilahere telefonlaþýrýz. bize yetiþirsen ekstradan seviniriz. Yavuz abi bildiðim kdarýyla karþýdan geleceði için bize ayak uyduramaz herhalde....

Burhan amca... sen nerelerdesin gelmiyormusun ? en azýndan vekil olarak  junior u gönderseydin !!!!!

akýn abi tel kaydettim  saat inize yetiþirsem sabah ararým buluþuruzz
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

akýn61

kurtlara kuzu kaptýrmam.   
biraz bitlenelim öyle:

burhan abi bize güvenebilirsin en az amerika kadar güvenilirim :)
Bize her yer TrabzoN

rasta

yarýn sabah erkenden bir L200 ile alana gidiyorum siyah ve kapýlarýnda L200  ÇÝFTÇÝLERLE BULUÞUYOR yazýsý var,bir kýsmýmýz birbirimizi görmedik,gören olursa beklerim.
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

reis28

Yarýn sabag 09:00 gibi köprü cýkýþýnda olucam Kýsmetse
DURSUN USTA 05364629668

mehmet22

Þu an sefaköydeyim sabah aksilik olmassa 9 da bende köprü cýkýþý oradayým görüþmekk üzere
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Yevgeni

Gittik, izledik, geldik geri.

Mehmet ve Metin ile tanistik, memnun olduk. Guzel adamlar bulasiyor bize her zamanki gibi, kafasi uymayan zaten uzak duruyor yine her zamanki gibi. Dostlari gorduk, muhabbet ettik, iyi oldu.

Oyunlarin amator kismi icin parkur kuculmus, ama dar alanda kisa paslasmalar misali yarismacilar guzel hopladilar zipladilar. Bu minvalde asil aksiyon Cumartesi gunku Huma Oto parkuru olmus, biz gormedik, sabah yarisan araclari gorduktu, Raif Usta dunden oradaymis, o soyledi. GFP oradaydi, Raif Usta getirmis. Baktikca Yusuf Abi de ordan bir yerden cikip gelecekmis gibi geliyor, gerci GFP'yi gormesem de bana hep oyle geliyor, ayri.

Asil derdimiz anma kismi idi ki o da dun gerceklesmis, biz bugun saniyorduk, sabah gittik asker olduk mekanda, olsun Raif Usta ile lafladik bu esnada.

Palamut taze idi, buzhaneye ugramadan direkt Riva'da tezgaha yatirmislar, aldik 2 tane, aksama anzorot esliginde kendi anmamizi yapacagiz daimi co pilot ile birlikte..