taban ve tavan döþemesi

Başlatan dagulapeyi, Ağustos 25, 2014, 06:06:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dagulapeyi

Merhabalar
Yeni aldýðým nivamýn iç döþemesini yenilemek istiyorum.
Ýstanbul anadolu yakasýnda bu iþi uygun ve kaliteli yapan yerler konusunda yardýmlarýnýza ihtiyacým var

Selamlar

rex

Kaner var pendik te, forumda kayýtlý..

dagulapeyi

Merhabalar;

Arabayý aldým artik sizi sorularimla biraz rahatsiz edecegim. Simdiden kusuruma bakmayin.

Ilk sorum ic doseme ile ilgili.

Bir arkadasimin tanidigi bir dosemeci;
Nivamin tum dosemelerine 2000 tl fiyat verdi. Bu fiyatin icinde koltuklarin tamiri ve kiliflari, alt taban ve tavan kapilar ve bagaj dosemesi var
Rakam bana fazla geldi.
Sizce rakam nasildir.
Ben yapmaya kalksam tavan ve taban dosemesini elime yuzume bulastirir miyim eger yapabilirsem bu taban malzemelerini nereden bulabilirim
Saygilarimla

muhammedcelik1983

Hayýrlý uðurlu olsun,bencede fiyat çok yüksek tavan konusunda bilgim yok ama taban zifti ve kecesini kendimiz uyguladýk(zift icin sicak hava tabancasi,keçe için keskin bir makas biraz göz biraz nizam:)) kolay ve guzel oldu malzeme tas catlasa 120tl tuttu,komple puanlý naylon taban dosemesine 200tl fiyat verdiler pazarlýga musait  henuz yaptirmadim,120tl koltuk dosemesine fiyat verdiler dosemeler idare eder o yuzden yaptirmadim,yani dicem o ki 2bin tl ye komple çýkma koltuk,taban izolasyon ve naylon kaplama,iç yan plastik kaplamalar vs yapilir uste baya para cebinde kalir..bence iyi araþtýr

dagulapeyi

Hocam öncelikle cevabýn için tþk ederim.
Taban  zifti, keçesini ve en üste gelen plastik döþemeyi nereden temin edebilirim. Niva yedek parçasý satan yerlerde var mýdýr
Selamlar

muhammedcelik1983

Zift parçacýlarda,keçe ve naylon döþemecilerde olur metreyle satýlýyor,sanayilerde hepsi mevcut,iç yan bakalitleri eskiyse internette mevcut hatta tavan naylonu,ve baskýlý taban halýsý da nette mevcut elin yatkýnsa kendin yapabilirsin forumda birçok resimli uygulama var.

Harun

Kaner'e bir danýþ hocam,
o yönlendirir.

nivaoffroad

bende geçen ay sattýðým nivanýn tavan ve taban döþemesini koltuklarýna yeni kýlýf yaptýrdým benim arkadaþým vasýtasýyla 400 liraya mal oldu hatýr için diyelim ama ben yaptýrsam 600 lira alýrdý.
tabana ses kesmesi için battaniyeye benzer yumuþak bir malzeme serdi üstüne siyah para delikli döþeme yaptý koltuklarýn döþemesini söktü yine siyah döþeme yaptý, tavanýda siyah yaptýrdým gayet þýk olmuþtu
bence 2000 lira çok yüksek piyasayý biraz araþtýrýn derim. tabi bitüself yaptýrýrsanýz 300-400 lira daha masrafý olur

rex

kaner uslu için daha öncesinde de yazmýþtým, telefonu 05325232704. lütfen bir görüþün. size, araþtýrmanýz ile ilgili uygun, kaliteli malzeme ve iþçilik ne ise o konuda yardýmcý olacaktýr. kolay gelsin..

NÝVACI

Tavana dikkat
Profesyonel iþidir sakýn bulaþma
gerisi Allah kerim iki yazar bir bozar becerirsin
bindikçede  marifetim der güven kazanýr arabanla muhabbetin doðar.

Tavsiyem
ben tavan yaparken Bildiðiniz cam yünü kullandým hemde5cm
ustanýz montajda  zorlandýðý için nazlanacaktýr bastýrýn.
tavan içi dolacaðý için deformesi azalacaktýr
kullanýrken beni anarsýnýz.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

dagulapeyi

cevaplarýnýz için tþk ederim.
kaner ustayi arayip fikir alacagim. hatta araba su an motor bakimi ve sorunlari giderilmek üzere serviste.
servisten cikinca araba ile ugramaya çalýþacaðým.