ÝSOFF OFF ROAD OYUNLARI BOLU 2006

Başlatan jýr 09, Nisan 09, 2007, 02:50:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

taiga

Alıntı yapılan: ERCO -  Eylül 10, 2007, 10:22:59
vala hiç üzerime alýnmayacagým kýsmetse izmirden 2 veya 3 niva varýz

Hahahhahaa...
Ercan ustam sizle alakasý yok zaten...
Yavuzla daha önce geleceðini söyleyip son dakika da onu eken co-pilotlarý olmuþtu...
Onlara sitem eder...

Yevgeni

Aynen öyle. Hatta son seferinde o kadar çok adam ekti ki, arazide 3 araba, 3 kiþi ve ateþ etrafýnda sanýrým 6-7 portatif sandalye vardý. Kadroya göre malzeme aldýðýmýz için yanýmýza alayý boþa çýktýydý. Neyse ki misafir vardý da (Kýsýrkaya olayý) sandalyeler bir iþe yaradý..

ERCO

;D ya gecen sene bende gelecem dedimde gelemedim halya icimde bi patlamamýþ volkan var  o yuzden ben 
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Sen gel, volkaný patlatýrýz orada..

cihanhorasan

Çanakkaleye gelelim dedik uzak diye gözümüz yemedi þimdide yakýn bir gezi çýktý þansa bizim oðlanýn tahmini doðum zamanýna geliyor.Sizlerle beraber olmayý çok istememe raðmen gelemeyeceðim sanýrým.
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

Yevgeni

Bir dahaki sefere Cihan.

Doðum daha kritik. Ateþ baþýnda rakýlarý yuvarlarken ya da çamurda debelenirken doðum haberi almak akabinde bünyeyi daðdan aþaðý salýp koþturmaktansa böylesi daha ehven..

cihanhorasan

Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

taiga

Herkesler rakýcý mý yahu...
Küresel ýsýnma var, suyu boþa harcamayýn...
Sek için...
Yada benim gibi þarap için...
Misss...
;D

Not: Biracýlara asla sözümüz yoktur... :D

ufo

göründüðü kadarýyla kadeh tokuþturmak için yeterli miktarda rakýcý var :)
iþ, ýsýnmayý bir nebze de olsa önlemek amacýyla shot bardaðýndan az daha büyük bir raký kadehi bulmaya kaldý. :)
sýcak içemem de ;)

ama, þarapta sana da eþlik ederiz Haldun.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Yevgeni

Raký genelleme içindi.

Kendi adýma þarap daha pratiktir bünyeye. Bira da öyle. Lakin raký da iþ yapar. Her yol Roma..

ufo

kendi adýma, soðuk muhafaza edememe problemi nedeniyle ilk gece haricinde raký tüketmeyi düþünmüyorum. keza ayný sýkýntý bira için de sözkonusu.
bunun yanýnda þarap her þekilde çok iyi bir seçenek.
(erken heveslendim, hadi hayýrlýsý)
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Yevgeni

Ufo'nun tespitlerinden hareketle Ýstanbul tayfasýnýn 4 araç olacaðýný varsayýyorum. 3 Niva, 1 Vitara. Hadi bakalým..

taiga

Alıntı yapılan: ufo -  Eylül 12, 2007, 01:35:27
kendi adýma, soðuk muhafaza edememe problemi nedeniyle ilk gece haricinde raký tüketmeyi düþünmüyorum. keza ayný sýkýntý bira için de sözkonusu.
bunun yanýnda þarap her þekilde çok iyi bir seçenek.
(erken heveslendim, hadi hayýrlýsý)

Çadýr dýþý býraktýðýnda yeterince soðuk olur hocam... ;D
Bakalým bu sene kar yaðacak mý?

MCC

erco lastik deðiþtirmeyeceðim diyor, falken lerle týrmanacak, ben yokohama larý çýkarmak zorunda kaldým (çok aðýr geldiler ön takýmlarý daðýtýyorlar habire zira), þimdi pirelli p6 var keçide, bir takýmda açýkta ok 200 üm var, ne dersiniz, erken mi karar vermek için, yaðýþa göre mi bakalým ?
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

ufo

Alıntı yapılan: taiga -  Eylül 12, 2007, 02:19:50
Çadýr dýþý býraktýðýnda yeterince soðuk olur hocam... ;D
Bakalým bu sene kar yaðacak mý?

o derece yani :o

býrrrr :D
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i