3. BEYOFF OYUNLARI MAZHAR DEMÝRALP ANISINA

Başlatan zafertogay, Ekim 25, 2011, 12:06:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zafertogay

Merhabalar program biraz hýzlý yazýlmýþ bir yazý izinler malum birde saat uygulamasý bizde sonradan farkettik baþlama saatinin geç olduðunu. Yarýþlar sabah 09:00 da baþlayacakdýr bilginize cevap veremedim kusura bakmayýn Ýstanbul'da deðildim daha þimdi geldim butun yazýlan öneriler dikkate alýnacakdýr öneriler için teþekkürler

Tolga

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Kasım 03, 2011, 09:34:49
Ya Tolga'cým, Beyoff'tan Beyoff'a görüþmeye baþladýk. Hiç olmazsa Keremali ye gel bari.

Haklýsýn Hakan abi ama olmayýnca olmuyor iþte. Keremali'de 12 aralýk'ta yurtdýþýndan toplantýya geliyorlar o hafta sonu kýpýrdayamam bir tarafa, gene kaçtý.
Tolga

zafertogay

Arkadaþlar bu oyunlarda ödüller yaðacak bilginize  bu gün veya yarýn verilecek ödüllerin listesi tüm sitelerde açýklanacak 

zafertogay

DUYURU

3. Beykoz Off-Road oyunlarý açýklamalarý:

Klasmanlar

1.) Bayanlar klasmaný
Sürücüsü bayan olan tüm 4x4 araçlar katýlabilir katýlacak araçlar diðer klasmanlara katýlmýþ olabilir.
Bayanlar için özel hazýrlanmýþ parkurda zamana karþý yarýþacaklar.
Bayanlar klasmaný 10 araçla sýnýrlandýrýlmýþtýr.

2.) S1 - 2000cc altý araçlar katýlabilir
S2 – 2000 cc ve üstü araçlar katýlabilir
S1 ve S2 klasmanýna katýlacak araç sayýsý 40 araç ile sýnýrlandýrýlýþtýr. Katýlýmcýlarýn oyun alanýnda katýlýmcý formunu doldurup kapý numaralarýný aldýklarýnda kayýtlarý gerçekleþmiþ olacaktýr.
Genel klasman
S1 ve S2 klasmanýnda ilk dörde giren araçlar ilk önce kendi klasmanlarýnda eleme turu yapacaklar. Daha sonra diðer klasman ile finalde genel klasman ile birinciliði ve ikinciliði için mücadele edecekler.
Üçüncü ve dördüncü ise yarý finalde elenen iki araç arasýnda yapýlacaktýr.

3.) Üst klasman
Mahalli ve ulusal yarýþlara katýlabilecek donanýmý olan araçlar katýlabilir.
Ýkili kalkýþ ve eleme þeklinde yarýþacaklar.
Ýki araç ayný anda start alacak dokuz veya on kapýdan oluþan iki etabý arka arkaya geçecek ve finiþe ilk gelen araç bir üst tura çýkacak diðer araç elenmiþ olacak.
Kayýtlar Cumartesi günü 18:30 – 21:30 arasý Pazar günü 07:00 ve 08:20 arasý yapýlacaktýr.

Dereceye girecek araçlara verilecek ödüller

Bayanlar klasmaný
Birinciye: 1.lik kupasý,Samsung Micro dalga fýrýn (Gürsey Elektronik),Notebook çantasý (valja biliþim)
Ýkinciye: 2. cilikkupasý,vinç kiti (Huma oto), Notebook çantasý (valja biliþim)
Üçüncüye: 3.lük kupasý,yangýn tüpü (Beyoff),Notebook çantasý (valja biliþim)

S1 klasmaný
Birinciye: 1.lik kupasý,SamsungNetbook (Gürsey Elektronik),Notebook çantasý (valja biliþim)
Ýkinciye: 2. cilik kupasý,hi-jack kriko (Huma oto), Notebook çantasý (valja biliþim)
Üçüncüye: 3.lük kupasý,72 amp (Beyoff),Notebook çantasý (valja biliþim)

S2 klasmaný
Birinciye: 1.lik kupasý,Samsung Netbook (Gürsey Elektronik), Notebook çantasý (valja biliþim)
Ýkinciye: 2. cilik kupasý, hi-jack kriko (Huma oto), Notebook çantasý (valja biliþim)
Üçüncüye: 3.lük kupasý,72 amp (Beyoff),Notebook çantasý (valja biliþim)

S1-S2 Genel klasman klasmaný
Birinciye: 1.lik kupasý,vinç kiti (Huma oto), Notebook çantasý (valja biliþim)
Ýkinciye: 2. cilik kupasý, 72 amp (Beyoff), Notebook çantasý (valja biliþim)
Üçüncüye: 3.lük kupasý,yangýn tüpü (Beyoff),Notebook çantasý (valja biliþim)

Üst klasman
Birinciye: 1.lik kupasý,Samsung Netbook (Gürsey Elektronik), Notebook çantasý (valja biliþim)
Ýkinciye: 2. cilik kupasý, hi-jack kriko (Huma oto), Notebook çantasý (valja biliþim)
Üçüncüye: 3.lük kupasý,Yangýn tüpü (Beyoff),Notebook çantasý (valja biliþim)

Tüm sponsorlarýmýza Off-Road sporuna ve kulübüze verdikleri desteklerden dolayý teþekkür ederiz.

yusuf

Ben bu yarýþta maalesef kamp yapamayacaðým.

Pazar günü gelip gelemeyeceðim belirsiz.

Beni karavanadan düþebilirsiniz.

zafertogay

Alıntı yapılan: yusuf -  Kasım 16, 2011, 08:05:10

Yusuf abi,

parkur tam senlik söyliyeyim sensiz uyun olamaz

k. yusuf

Yusuf Abi sensiz olmaz valla aks kesmiþ gibi oluruz. soba da getiririm çadýrýna bak :)

k. yusuf

abiler napýyoruz bi gün kaldý. cumartesiden kimler geliyor? benim niyetim var. yarýþlar 9 da baþlýyor zaten. sabahýn köründe zor olur karþýya geçmek

mehmet22

hadi hayýrlýsý sizlere abiler baþarýlar bol camurlarr 
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

faruk kurtuldu

Alıntı yapılan: k. yusuf -  Kasım 18, 2011, 10:16:11
abiler napýyoruz bi gün kaldý. cumartesiden kimler geliyor? benim niyetim var. yarýþlar 9 da baþlýyor zaten. sabahýn köründe zor olur karþýya geçmek

YUSUF BEN GELMEK ÝSTÝYORUM,

AMA GÜNÜNÜ  BÝLMÝYORUM,

YARIN BELLÝ OLUR,

HEM ARABAYI DENEMEM LAZIM.

k. yusuf

40 araç limiti varmýþ. ancak parkur çok fena görüküyor.  cumartesiden bi keþif yapýp öyle girecem

yusuf

Alıntı yapılan: yusuf -  Kasım 16, 2011, 08:05:10

çok istememe raðmen bu etkinlinliðe ben katýlamýyorum. "önce saðlýk" diyerekten

Kusura bakma zafer abi

yusuf

Sizleri tebrik ediyorum  cezz

Sessiz ve derinden gitmeniz çok hoþ.