29 ekým ovacýk bayýndýr

Başlatan ERCO, Eylül 20, 2011, 11:48:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

cumhuriyet bayramý etkinliiði kamp ateþi baþýnda bayram coþkusu
orayakadar gidipte lastikleri camurlamadan da olmaz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Þeytan dürttü ama du bakalým..

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 21, 2011, 08:39:17
Þeytan dürttü ama du bakalým..

beni de dürttü valla,sonraki hafta da izindeyim hemi de ;D

ziyacanbayar

Yevgeni

Bayramda Ýzmir seferi edeceðizdir taze çift olarak. Hem Ýzmir taifesi ile kutlama hem Emre'nin Mongol anýlarýný dinleme þeklinde. Yine Ovacýk olabilir, malum Burhan Abi'ye rakým düþürtmek risk..

vehbi

erco fitili atþelemen gözel oldu.. :)
"free as a bird"

ERCO

fitil herzaman ateþli Vehbi 29 ekim de iyi  gelecek epeyýdýr cadýr kurmuyorduk inþallah camurda iyi olur eyleniriz
Yavuz ve Harun yapýn programý gelin o yuzden erken yazdým ký millet dagýlmadan izmire toplanalým dedim her sene baþka yerlere cikiyoz bu sene izmirde eylenelim aydýn ve denizli tarafýndan arkadaþlarý da  davet etim inþallah eyleniriz
www.guvenlada.com

ERCO

Ziyacan sen olmasan cok ayýp olur bu sefer kacýrma derim ;D
www.guvenlada.com

ziyacanbayar

Bi aksilik olmazsa inþallah oradayým   :)

ERCO

liste oluþuyor
1-Erco
2 -Hasan abi
3-Emre
4-Caðtay
5-Vehbi
6-Serdar
7- Nejat abi
8-Burhan abi
9-Metin
10- Sunay
11-Ulaþ-aslý-zagor
12-Ziyacan
www.guvenlada.com

ERCO

1-Erco
2-Hasan abi
3-Emre
4-Caðtay
5-Vehbi
6-Serdar
7-Nejat abi
8-Burhan abi
9-Metin
10-Sunay
11-Ulaþ-aslý-zagor
12-Ziyacan
13-Evren
14-umutelif
www.guvenlada.com

ERCO

Bilgi

cumhuriyet bayramý etkinliiði kamp ateþi baþýnda bayram coþkusu
sevgili dostlar hareket yer ve saatlerini açýklýyoruz,
gaziemir,hatay,karabaðlar,​sarnýç ve çevresinde oturan dostlarýda düþünerek iki noktadan hareket etmeyi uygun bulduk bu bölgede oturup ovacýk etkinliðine katýlmayý planlýyan dostlar saat 12.00 da gaziemir kipadan hareket edecektir, bu güzergahtan hareket eden dostlar 05425252563 numaralý telefondan bana ulaþýp detaylý bilgi alabilirsiniz....
diðer buluþma ve hareket yerimiz bornova kipadýr,
bu toplanma ve hareket yerinden iki grup halinde hareket edilecektir ilk grup saat 11,30 DAÐCI CAN kardeþimizi 05052595784 numaralý telefondan irtibat kurabilirler..
bornova kipadan hareket edecek ikinci grup öncelikle SMYRNA BUGS un düzenlediði cumhuriyet bayramý konvoyuna katýlmayý planlýyan dostlarýn oluþturacaðý gruptur,
bornova kipadan hareket edecek ikinci gruptaki dostlarýn kamp için gereken ekipmanlarýný,hazýrlýklarý​ný araçlarýnda bulunndurmasý gerekmektedir..
ikinci grubun hareket saati ilerliyen günler içerisinde bildirilecektir,,bilgi için TANJU KARDEÞLE 05336332302 numaralý telefondan ulaþabilirsiniz...
bu arada bize nazilli ve çevrsinden katýlacak dostlar DEMÝRHAN kardeþþimizle irtibatta olsunlar...
CUMHURÝYET BAYRAMINA YAKIÞIR BÝR KAMP OLMASI DÝLEÐÝMÝZLE
www.guvenlada.com

ERCO

hadi beylerrr kaldýrýn elleri gidiyoruz ;D
www.guvenlada.com

ziyacanbayar

Şimdi geldim eve. Ama nasıl bir vasıtayla? Bayındır treniyle.. Ercan usta arabanın yolda arazi şanzımanı körüğü dağıldı ( en son ki çamurda oldu kesin yoldada bıraktı kendini) bayındır milangaza kadar zor gittik 1. viteste. araba orada hala.

vehbi

saðlýk olsun ziyacan ,sýkma canýný ..
1 sene byunca direndim.. ama dün bana da biþeyler oldu..
"free as a bird"