8. ÝSOFF OFF-ROAD OYUNLARI 2007 / SAKARYA/PAMUKOVA-ERCOVA YAYLASI

Başlatan taiga, Eylül 14, 2007, 10:58:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

seko

Evet arkadaþlar Niva operasyonu tamam boluyu sabýrsýzlýkla bekliyor,araç ve kendi adýmýza gereken hazýrlýklýkarý yapýyoruz.

ERCO

tamam haldun abi getireyým  de bi iþlem yapmam gerekiyor ona lada tr .com icin laf yapýldýya dier forumda ona bi ayar yapmak ilazým yoksa ditek boyle mi getirsem nasýl olsa burda klubun yapdýgý bi tkinlik degil sadece biz asacaz  ... dur bakalým yapalým biþeyler
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Tolga

Alıntı yapılan: seko -  Eylül 19, 2007, 10:47:04
Evet arkadaþlar Niva operasyonu tamam boluyu sabýrsýzlýkla bekliyor,araç ve kendi adýmýza gereken hazýrlýklýkarý yapýyoruz.

bu aradðýn Niva'yý bulduðun anlamýnamý geliyor?
Tolga

seko

Alıntı yapılan: Tol -  Eylül 19, 2007, 11:30:59
bu aradðýn Niva'yý bulduðun anlamýnamý geliyor?

aradýðýn niva bulmak kiþiden kiþiye deðiþiyor.
insanlar bu aracý eþek arabasý gibi kullanýyorlar baktýðým birçok niva ve sahibi bakýmsýzlýktan dökülüyordu kaç model olursa olsun niva bulmaktan ziyade sahibini bulmak gerekiyo bende benim gibi hobi olarak bu aracý kullanmýþ bir arkadaþtan aldým oda zaten sitenin üyesi.açýk söylemek gerekirse çokta fazla kýllatmamak lazým
aldýðým araçta önümüzdeki aylar içinde kafama göre birçok yerini yenileyeceðim(çokta fazla maddi boyutuna bakmadan)lakin bu araçlarýn temizini bulmak zor bu yüzden en temizini alýp isteðine göre yenileyeceksin
bende öyle yapacam.

taiga

Valla becerebilsem aklýmda hep þapka olayýna girmek vardý...
Yavuz baba nefis bir logo hazýrlardý, kepe aynen o iþlenirdi...
Harika þapkalarla arz-ý endam ederdik...
Bu geziye yetiþmez sanýyorum...
Bu tür etkinliklerde iþte tiþörtmüþ, þapkaymýþ, polar sweatshirtmüþ cidden çok güzel oluyor...
Sticker olayýný Yavuz babanýn sayesinde kotardýydýk...
Þapka olayýný da bir araþtýracaðým...

Pankart olayýna gelirsek...
Ben ladatr mevzuunu unutmuþtum...
Açýkçasý Ladatr ile biliyorsun bizim en ufak bir baðýmýz yok...
En temizi hiç girmeyelim o konuya biz...
Yada isterseniz burada sadece nivatr.com diye bir pankart hazýrlatayým...
Gerek var mý bilemem, siz karar verin...

seko

Alıntı yapılan: ERCO -  Eylül 20, 2007, 12:10:18
güle güle kullan inþallah kaana göre yaparsýn

ercan senin gibi yapamasakta.Güzel birþeyler ortaya çýkarmaya çalýþacaðýz.

ufo

Alıntı yapılan: ERCO -  Eylül 18, 2007, 11:06:09
oooopp bend var o þeritden aþa yukarý 300mt kadar lada klubunun gezisinden kaldý fazla almýþdým gelirken getiririm.. ;)
ok, tamamdýr.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Yevgeni

Lada kulüpleriyle ilgili pankartlarý boþverin. NivaTR baþka türlü bir hamle.

Çok gerekli olduðunu düþünüyorsak ben bir tane NivaTR bayraðý, pankartý artýk herneyse onu yaptýrýr getiririm. Lakin çok gerekli bir þey deðil. Nvacýlar birbirini bulsun akabinde organize olsun diyorsanýz internet kullnýcýsý olanlar zaten siteye giriyor. Diðer gruplar arasýnda belli olsun diyorsanýz o baþka bir þey, yine de gerekli mi deðil mi bir karar verelim isterseniz..

ERCO

bemce bi afiþ yada byrak þeklinde biþeyler yapýlsa daha iyi olur en azýndan yerimiz olur niva tr adýna
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

taiga

Kulübü aradým...
Oyunlarýn Bolu da yapýlmayacaðý kesin diyebilirim...
Büyük ihtimalle Sapanca...

MCC

Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

Yevgeni

Sapanca'da (gölde) balýk tutmak serbest. Ama eðer orasý olursa oyunlarýn düzenleneceði alan Sapanca'nýn tepeleri, yaylalarý olur. Oralardaki derelerde balýk var mý bilmem.

MCC

ben oltalarý alacaðým yanýma o halde, belki fýrsat çýkar. erco sen de al takýmlarýný, gene bir sazan ziyafeti yapabiliriz belki.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

taiga

Doðan abi oralarý karýþ karýþ biliyor...
Sürekli trekking yapýyor o ve grubu...
Sizi götürür balýk tutulacak yere...
Demek akþamlarý balýk ziyafeti olacak...
Küsseeeelll...
;D

seko

bu kadar balýkçý varken herhalde aç kalmayýz oralarda ;D ;D