23 NÝSAN 2009 GELENEKSEL KAZDAÐLARI GEZÝSÝ

Başlatan taiga, Mart 18, 2009, 07:26:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

blacksea72

bikaç foto daha ekledim

Tolga

Çok güzel !!! Niva reklamý yapacak olsam billboardlara koyarým...

Tolga

reis28

harika fotolar gercekten elerinize yüreginize saglýk hele o dal cicek böcek resimlerine bakarken resmen terapi yaptým kendime sakinleþtim rahatladým orda olmak vardý
DURSUN USTA 05364629668

HALÝL

OHHH insan fotolara bakarken heycanlanýyo be

teþekkürler

yusuf

Alıntı yapılan: babacandar -  Nisan 27, 2009, 04:49:05
Fatih (Jimny) ile ben biraz evvel döndük..
Kazdaðlarý yetmedi Ýstanbul'a da offroad çekerek geldik sayýlýr ...Bu þaka deðil ..GPS lere en kestirmeden Yalova komutu verdik.. artýk yol boyunca yol bitip saðlam dere geçiþleri mi yapmadýk.. Kaz daðlarýnda bile göremediðimiz kasisli yollardan mý geçmedik.. en son Karacabey'de de GPS ler bizi en kestirme yol diye tarlalarýn içine sokunca gece offroadu yapmayalým artýk sabaha iþe yetiþelim bari diyerek Karacabey merkeze geri dönüp otobana çýktýk ...
Keþke dönmeyeymiþiz kalabalýktan ikibuçuk saat Topçular-Eskihisar arabalý vapur iskelede bekledik..zaman olarak ayný hesaba gelecekmiþ.. bir de gece offroadu çekmiþ olacaktýk daðlardan dolaþa dolaþa ..
Yavuz dahil toplamda bilmem kaçbin küsür foto var herhalde .. makina co-pilot Musti de yarýn akþama doðru yavaþ yavaþ yüklemeye çalýþýrýz inþallah..
Herkese iyi sabahlar

Sorun gps te deðil. Sorun navcitytr nin henüz % 16 sýnýn tamamlanmýþ olnasýnda.

Daha önce bunu yazmýþtým. Bir göz atýn

http://www.nivatr.com/navcity.html

babacandar

Yusuf Abey,
Kabahat bizde alet demedi ki bize en kýsa yolu seçin diye.. ama Musti'nin son fotolarýnda var o dere geçiþi bize bir 10 15 km kazandýrmýþtýr kesin.. U þeklinde gideceðimiz yolun ucuna çýkýverdik ..
Bendeki gps de zaten GOTO yapýnca direkt yolu çizerek vermiyor, direkt kuþ uçumu belirlenen noktayý gösteriyor aslýnda yolu çizerek verse çok daha güzel olacak..
co-pilota (Musti) blackberry yi verince ayný iþi görüyor :)
Artýk Asus eee 901 gelince ona da kavuþuruz inþallah.. 

ERCO

Yusuf abi bu kadroyla insan kaf dagýna bile cýkar ne dersin ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Gidilir bence de Erco ustam, gidelim. Ekip süper.

Yalnýzca Ömer abi sorun  olur. Ama ben onunla konuþur gelmemeye ikna ederim. !

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Artýk Asus eee 901 gelince ona da kavuþuruz inþallah..   

mayýs sonunda gelir .

Sen seç nereden istiyorsan, vereceðim adrese gönder (merkez new york), seve seve getiririm sana

Bigalý Mustafa

Arkadaþlar sabah saat 8'00 da 4 niva bir cj5 ve bir ünimog ile beraber Kazdaðlarýna hareket ediyoruz.Yusuf abi haritalarý aldým.Biz daha yukarý sizinle karþýlaþtýðýmýz yerden yukarý zirveye zorlayacaðýz.Bakalým karlar erimiþmi. :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

Yevgeni

Yukarý rahat çýkarsýnýz Mustafa Abi.
Fotoðraf çekmeyi unutmayýn..