Elazýð Hazar Daðý ve Gölü

Başlatan bymuammer, Aralık 29, 2008, 10:49:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

Dün Hazar Baba Daðýna çýktýk eþimle çok güzel bir hava vardý. Bi kaç foto çektik sizinle paylaþmak istedim.
Tüm araçlar zincirle çýkarken ben normal düz yolda gidiyormuþ gibi gidiyordum çok güzel bir duyguydu gerçekten :)

Yevgeni

Tadýný çýkarmaya baþlamýþsýn senin kýrmýzý cevvalin..

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

bymuammer

saðolun abi. hemde ne tad var abi :) abi bide þu sorunlarýmý çözsem 10 numara olacak

NÝVA69

Geçen sene Elazýða yolumuz düþmüþtü ama pek gezemedik... Özellikle gölü merak ediyordum... Görmüþ olduk :)
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

NÝVA69

Bu arada tank bagajýn altýnda gibi... Muayenede sorun olmuyor mu? ve kaç litrelik acaba... Tþk...

bymuammer

Alıntı yapılan: NÝVA69 -  Aralık 29, 2008, 05:48:09
Geçen sene Elazýða yolumuz düþmüþtü ama pek gezemedik... Özellikle gölü merak ediyordum... Görmüþ olduk :)

abi bidaha yolunuz düþerse 05444820125 den bana ulaþabilirsiniz. Elazýð da harika yerler var görülecek.

bymuammer

Alıntı yapılan: NÝVA69 -  Aralık 29, 2008, 05:50:05
Bu arada tank bagajýn altýnda gibi... Muayenede sorun olmuyor mu? ve kaç litrelik acaba... Tþk...

evet abi baðajýn altýnda ben yeni aldým aracý ankarada muayene yaptýrmýþlar yakýn zamanda. 2010 a kadar rahatým ama 2010 da bi çözüm bulmam lazým. hayatta bu haliyle muayeneden geçmez :)

NÝVA69

Bayburt'a yolun düþerse:) 0537-4170269.

Bu arada Nivalarýn muayenesi 1 yýldan 2 yýla çýkmýþ doðru mudur?

bymuammer

inþ. yazýn yolumuz düþer abi. otomobil olarak geçiyorsa ruhsatta 2 yýl. arazi aracý ise 1 yýl diye biliyorum abi.

MOUNTAINBIKER

kardes guzel bir gol.yazin burada yuzulebiliyormu?orada cok guzel su kayagi yapilir aslinda.eger yazin yeterince sick olursa. ;D

bymuammer

Alıntı yapılan: MOUNTAINBIKER -  Şubat 13, 2009, 11:46:37
kardes guzel bir gol.yazin burada yuzulebiliyormu?orada cok guzel su kayagi yapilir aslinda.eger yazin yeterince sick olursa. ;D

teþekkür ederim abi. evet hazar gölü yüzülebiliyor ve mavi bayraðý mevcut. Su suporlarýda yaz boyunca yapýlýyor zaten abi sýcak sorunumuzda yok þükür :)