9. ÝSOFF OFFROAD OYUNLARI- FOTOÐRAFLAR

Başlatan taiga, Kasım 03, 2008, 08:16:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre_ozk

videonun sonunu tam anlamadým ama herhalde cj yi çekmeye çalýþýyordu galibada ama çekemedi gözüküyor.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Yevgeni

Cj'yi neredeyse tepeye kadar çekti ama o neredeyse dediðim noktada beslemeyi kesti bir anlýk (benzin), kesince tekrar yüklense de kaldý. Malum arkada 2.5 ton var, hýzý alýp yürüyünce çekiyor bir an kesilince kalýyor.

Ama parkur devam ediyor, bu mevzu oyunun baþlangýç kýsmý, sonra kapý geçiþleri vs var, tabi bol çukur, çamur, kanal içinde..

emre_ozk

ercovayý gelmeyi çok istedim ama olmadý. menekþe yaylasýnda rehin kaldýk
kocaeli ford otosan 26. rallysi vardý ve yoluda kapadýlar bende yarýþlarý izledim ama baya zevkli.. bir sürü araç yarýþý tamamlayamadý... inþallah seneyede ercovada olur bende gelirim..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Yevgeni

Dönüþte, baraj sonrasýnda köy civarýnda konvoyun peþinde debelenen (malum en önde ben varým ve sürat 40-50) akabinde bulduðu bir boþlukta konvoyu sollayýp bir yerlere koþturan bir ralli aracý gördüm.

Otobanda da muhtelif kapý numaralý klasikler gördük. Bir yerlerde de klasik otomobil rallisi vardý herhalde..

emre_ozk

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 03, 2008, 04:44:32

Dönüþte, baraj sonrasýnda köy civarýnda konvoyun peþinde debelenen (malum en önde ben varým ve sürat 40-50) akabinde bulduðu bir boþlukta konvoyu sollayýp bir yerlere koþturan bir ralli aracý gördüm.

Otobanda da muhtelif kapý numaralý klasikler gördük. Bir yerlerde de klasik otomobil rallisi vardý herhalde..

cumartesi günü çenedaðda çoðunlukla klasik araçlar yarýþmýþ  3 anadol samara  filan diðer araçlarda cumartesi günü akþam 7 kadar menekþe yaylasýnda pisti test etmek için geçtiler
pazar günü asýl büyük yarýþ vardý starttan bitiþ noktasý 25 km ve 2 etap yaptýlar. araçlarýn çoðu bozuldu aks kýran ön takým daðýdan iþin komik yaný saat akþam 17:00 sýralarý son araç 13. km de benim olduðum yerin 200 mt gerisinde takla attý. yarýþýn birincisi serkan yazýcý geldi... bitiþ noktasý aytepe ve orada yarýþý tamamlayan araç baraj yolunddan bahçeciðe geçiyordu 2. etap için büyük ihtimal sizde onlardan birine denk geldiniz..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Yevgeni

Alıntı yapılan: Nejat -  Kasım 03, 2008, 04:57:28
NivaTr gurubundan yarýþmaya katýlan oldu mu ?

resimler dýþýnda etkinlik detaylarý rica...

Yusuf Abi ve Dursun Usta katýldýlar..

akademic

Biz iki tane aks kestik kesmeseydik katýlacaktýk.þansýzlýk oldu ama bursada orginal italyan iþi aks aldýk yaptýk ama bu sefer anladýkki diðer aks te gidikmiþ.....ama yine 100 -110 basýp geldik izmire... þimdi aks iþini çözersek heryere gireriz

reis28

buda yarýþýn gündüz etabýndan bir görüntü

DURSUN USTA 05364629668

reis28

oyunlar keyifliydi ilk gece etabýnda parkura benzinle girdik lpgyi kapattýk fakat benzine alýþýk olmayan bizim keci jc yi cekerken tepede ki cekmenin sonlandýgý nokta nerdeyse cünki jcyi sudan cýkardýk benzinde kesiklik yaptý nedenide bu gün belli oldu tembelleþen benzin pompasý etabýn geri kýsmýný rahat gectik sýkýntý olmadý ikinci gün gündüz etabýnda parkur ayný þekilde gecildi jc cekme yoktu etabý gayet hýzlý gectik kanalar derindi ve tümsekler oldukca yüksekti hiç takýlamdan ve zorlanmadan aþtýk hýzýmýzda cok iyidi oyunun lastik degiþtirme geri yanaþma ve kör sürüþ bölümlerine vardýgýmýzda etap hakemleri derecemizin rekor sevyede oldugunu belirttiler geri aynalarla yanaþmada iyidik lastik degiþiminde ise süperdik biz etabý ve diger oyunlarý bitirdigimizde bizden önce cýkan üc araba daha etap sonu oyunlarýnda debeleniyordu
DURSUN USTA 05364629668

ophtha

NivaTR ekibiyle cumartesi günü hoþ bir gezi geçirdik. Herkese teþekkürler...

seyhan

Dursun abi coþmuþsun. Yarýþma sonucu ne oldu?
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

Yevgeni

Gece varýþ, cadýrlar kuruluyor.

Çadýr iþi bitende ateþ baþýnda muhabbet harlanýyor.

Yusuf Abi hava filtresiz Niva ile sudan çýkýyor.

Peþinde CJ ile ayný sudan çýkan lokomotif, PAS11.

PAS11 Pazar sabahý ayný yerde.

Buharlý lokomotif yerine Niva gibi davranýyor.

Ademi,Doðan Abi ve Reis28'den gelecek olan görsellerle birlikte teferruat pek yakýnda galeride..

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

reis28

Alıntı yapılan: seyhanozgur -  Kasım 03, 2008, 08:28:31
Dursun abi coþmuþsun. Yarýþma sonucu ne oldu?

Seyhan sonuclarý beklemeden ordan ayrýldýk cünki bölgede dogan abinin bizi dönüþ yolunda enfez manzaralý bir yerlerden dolaþtýrarak getirecegi için ben onu tercihledim bana göre kesin birinci biziz eeeeeee artýk isoff ta bizim kupayý kargoyla yolar yok birinci biz degilsek ozaman hakýkýmýzý yemiþler ikinciligide biz kabul etmeyiz yarýþta tek rakýbim yusuf abiydi oda cekilince rakip kalmadý  :D :D :D :D :D
DURSUN USTA 05364629668

ERCO

a reyýs caycý Hüseyýný de boþa almamak lazým adamlar cekdi camurdaký makýnayý ;D  ;D ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com