Güzel Nivam

Başlatan buzgibi, Şubat 27, 2013, 06:16:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

buzgibi

Arkadaþlar bu nivamý Ford rangerý satýp küçük bir araba aldým çok piþman oldum ve bütçem dahilinde Nivayý seçmiþim iyiki ......

Yevgeni

Sizde kac arac var simdi?
Ford'u sattiktan sonra binek alip mi pisman oldunuz? Kafam biraz karisti..

mehmet22

bende olayý cözemedim yavuz abii
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

shadowturks

buzgibi

Kusura bakmayýn biraz karýþýk yazmýþým Ford rangerim vardý.Eþime uyup gidip opel corsa aldým  çok piþman olum ve bu aracý alým umarým þimdi daha anlaþýlýr olmuþtur.Saygýlarýmla

mehmet22

evet abi þimdi daða anlaþýlýr oldu güle güle kullan nivaný
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

shadowturks

gezenbilirden hatýrladým sizi
niva aþktýr kara sevdadýr...
tutuldunmu bitti mezara kadar......
tekrar hoþgeldin.....
bende 2 yýl corsa 1.7 dizele bindim niva gibi kullanýnca  dayanamadý  terketti beni
bende uzatmalý sevgilime nivama döndüm....

buzgibi

mehmet22

Ýyi dileklerin için teþekkür ederim hocam

buzgibi

shadowturks

Valla hocam o corsa beni  bitirdi resmen nivam 2 defa benzin yüzünden kaldý yolda ama corsa 1 ayda 8 defa kaldý öldürdü beni ne yaptýmsa bulamadým sorununu

sonata007dr

maþallah niva çok güzel

corsa için otomatikse  F hatasý boldur. fren lambasý patlasa araç yürümez hatta çalýþmaz bile güya kendini korumaya alýyormuþ.... servisleride çok pahalýdýr her servise giriþte yeniden bi corsa almýþ gibi para alýrlar rutin yað filtre deðiþimi 600-700 lira sanayide 120-140 lira düþünün aradaki farký.

son kasalarýndada klima çalýþýrken ilk kalkýþta yada garaj çýkýþlarýnda fren tutmama gibi kronik problemleri vardý bildiðim kadarýyla.

edit: imla

buzgibi

Alıntı yapılan: sonata007dr -  Şubat 27, 2013, 07:50:43
maþallah niva çok güzel

corsa için otomatikse  F hatasý boldur. fren lambasý patlasa araç yürümez hatta çalýþmaz bile güya kendini korumaya alýyormuþ.... servisleride çok pahalýdýr her servise giriþte yeniden bi corsa almýþ gibi para alýrlar rutin yað filtre deðiþimi 600-700 lira sanayide 120-140 lira düþünün aradaki farký.

son kasalarýndada klima çalýþýrken ilk kalkýþta yada garaj çýkýþlarýnda fren tutmama gibi kronik problemleri vardý bildiðim kadarýyla.

edit: imla

Hocam otamatik deðildi araç  sebebsizce stop ediyordu hadii ondan sonra ugraþ bilgisayara  baglanýyor. hata kodlarý okunuyor tamam parça deðiþiyor.Sorun ayný ne oldugunu çözemedim.Ama sonunda kurtuldum