Dacia Duster Yükseltme 3cm (H&R) Yay

Başlatan kaneruslu, Nisan 21, 2011, 02:17:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Çamur lastiði taktýn mý?
Issýz acun kaldý mý?

Yevgeni

Bu modu Gezenbilir'e de gir derim öte yandan.
Ciddi bir Duster kitlesi var orada..

kaneruslu

lastikler geliyor abi , gezenbilir çalýþmýyor sanýrým bakýmda , paylaþýmý ordada yapacam ,herkez yükseltme bekliyor

Yevgeni

Yevgeni

Bu arada, Çaylak'ý da yeni farkettim he..
(Ýlk kadraja girmiþ kerata)

cenker

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Nisan 21, 2011, 02:46:10
Bu arada, Çaylak'ý da yeni farkettim he..
(Ýlk kadraja girmiþ kerata)

güzel çalýþma kaner  ;)

haytada pek bir külhan duruyor  :D
divers do it deeper

BAHADIR

Eline saðlýk Kaner. Sayende aramýzda Duster sahiplerini de görürüz bakarsýn. Duster'cýlarla diðer arazi aracý kullananlar "Duster, arazi aracý mý, deðil mi?" diye Gezenbilir'de kapýþmýþ. Kapýþabilecekleri yeni bir konu verdin adamlara.  ;D Olayýn özü herkesin arabasý kendine güzel ama anlaþamamýþlar bir türlü.

Yevgeni

"Arazi aracý mý deðil mi?" tartýþmasýna Renault 12'yi de dahil etmek isterim hep ama kýsmet olmadý bir türlü..

vehbi

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Nisan 22, 2011, 09:36:29
"Arazi aracý mý deðil mi?" tartýþmasýna Renault 12'yi de dahil etmek isterim hep ama kýsmet olmadý bir türlü..
:D :D
dimi ama ,sonra makyajlýsý da çýkmýþtý "Toros".. babam taksicilik yapardý toros ile gece kaçýrmýþýlýðýmda var.. :D
"free as a bird"

sekyad

bence toros arazi aracý.bizim buralarda çok tutuluyor toros.ben de çok bindim.dað taþ dere tepe eþek gibi kullan.niva gibi arýza da çok yapmýyor.parçasý da ucuz.
MEHMET ÖRS-MANÝSA-NÝVA 2000

BAHADIR

Renault 12 ile tarlada gitmiþliðimiz var, Toros haydi haydi gider. kendisi traktörün bir üst modelidir benim gözümde. Zamanýnýn pekçok gereksinimi karþýlayan araçlarýdýr. Bu açýdan Yavuz'a katýlýyorum, tartýþmaya onlarý da dahil etmek lazým.  ;D

sekyad

ayrýca toros nivadan çok çok konforlu.bizim nivalarýn traktörden farký yok.süspansiyon sýfýr.lakaya hýzlý girdiðimde araba esneyemediði için kendi savruluyo.bigün bunun yüzünden kaza yapýcam diye korkuyom.yolda her lakayý hissediyosunuz.
MEHMET ÖRS-MANÝSA-NÝVA 2000

Yevgeni

Alıntı yapılan: sekyad -  Nisan 22, 2011, 10:19:35
ayrýca toros nivadan çok çok konforlu.bizim nivalarýn traktörden farký yok.süspansiyon sýfýr.lakaya hýzlý girdiðimde araba esneyemediði için kendi savruluyo.bigün bunun yüzünden kaza yapýcam diye korkuyom.yolda her lakayý hissediyosunuz.

Süspansiyon sýfýr deðil, yani o kadar deðil. Savurmasýnýn sebebi arka amortisör yapýsý, velhasýl arkada bir miktar aðýrlýk ister. Niva esneme konusunda günümüz araçlarýnýn çoðundan daha baþarýlý..

vehbi

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Nisan 22, 2011, 10:21:26
Süspansiyon sýfýr deðil, yani o kadar deðil. Savurmasýnýn sebebi arka amortisör yapýsý, velhasýl arkada bir miktar aðýrlýk ister. Niva esneme konusunda günümüz araçlarýnýn çoðundan daha baþarýlý..
ben aracý yanlýz kullandýðým da acayip güvensiz ve sert geliyor.. 3-4 kiþi olduðumuzda o araç gidiyor resmen sanki kauçuktan yapýlmýþ bir araç geliyor.
o halde de kullanmak acayip keyifli özllekikle süratli gittiðinzide geniþ kasis ve alçak bölge geçiþlerine odaklanýnýz.. hemen sonrasýnda lunaparak keyfi..

"free as a bird"