EVREN PAÞA MUTASYONU

Başlatan okayarslan, Nisan 04, 2011, 10:55:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

okayarslan

araç muayene raporu
kusurlar
kýsa huzmeli far: yönü hatalý
sinyal lambalarý: rengi solmuþ
akü baðlantýsý: artý kutup baþý üzerinde koruma kapaðý yok
hafif kusurlu muayene onaylandý

MCC

Alıntı yapılan: okayarslan -  Nisan 11, 2011, 09:12:14
amin inþallah ama bugün ufak bir nazar deydi orta vites elimde kaldý baðlantý yerinden kýrýldý sorun çýkarýrmý bilmiyorum bilgisi olan varsa lütfen söylesin  ???

Sattýðým 93 keçide olmadýk bir yerde baþýma gelmiþti, takviyenin mili kýrýlmýþ, oradaki sanayide bulamayýnca parçayý  koca bir vida alýp (kaçlýktý hatýrlamýyorum deneyerek almýþtým) titreyip ses yapmamasý için üzerine takviyedeki yuvaya denk gelecek þekilde dolgu yaptýrýp çift somunla kilitleyip sýkýnca cillop gibi olmuþtu, yeni sahibinde de hala ayný durumda devam  :D
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

okayarslan

vallaha yapýlan uygulamalar iç açýcý görünüyor ama en temizi sýfýrýn alýp taktýrmak gibi geliyor þimdilik

ERCO

bencede sýfýrýný almak daha mantýklý kaynaklada oluyor ama nekedar güvenilir bilinmez alýn yenisini takýn drim
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

okayarslan

öncelikle kimi arkadaþlarýn orjinal herzaman iyidir dercesine bu günden itibaren evren paþayý mutasyona uðratmaya karar kýldým saðlam bir projeyle ön konsoldan viteslere varana kadar hatta kontak anahtarýn yerini oradan alýp daha kullanýþlý bir yere varana kadar hem telsiz hem teyp ve hem navigasyon ve pc tablete kadar geniþ ve kullanýþlý bir konsol tasarrýmý içine girmiþ bulunmaktayýz zannedersem dünyada tek bir çalýþma olacak gibi düþünüyorum büyük konuþmayým ama öyle görünüyor fotolarý çektim ama bunlarý yüklemeyi beceremediðim için yeðmen eðer okursa bu mesajý ona gönderecem adým adým çalýþmalarýn fotolarýný paylaþacaðým

Yevgeni

Yevgeni

Mutasyon aktarma tünelinde devam ediyor..

TARIK

Deðiþik bir uygulama tebrikler.Merakla sonucu bekliyorum.

okayarslan

teþekkür ederim ön konsoldan baþladýk arka koltuklara kadar deðiþim içine girecek sadece konsol kaplamasýný derimi karbonmu hala karar veremedim :)

krosofrot

Hadi bakalým  deðiþik birþeyler görmeyi özlemiþtik, kolaygelsin.
HÝÇDURMASAM

okayarslan

evet mutasyona devam ediyoruz arka koltuklara geçiyoz koltuk altýndaki benzin deposu sökülüp arka bagaj altýndaki gizli bölmeye göre uyarlanýp yapýlacaktýr benzin deposunun bulunduðu yer kesilerek koltuklar arkaya kaydýrýlýp 50 cm yer arka tarafta hiç bagaj yeri kalmayacak ve arka koltukta oturanlar bir limuzin keyfi çýkarýlacak kadar geniþ ve ferah bir yere kavuþacaklar  :D sýkýþ tepiþe sonnnnnnn

cenker

size üzülerek tüv ün muayenede bu þase tadilatýna sorun çýkartacaðýný hatýrlatmalýyým..
divers do it deeper

okayarslan

bende sevinerek þunu belirteyim ki gezici bir tüv muayene istasyonumuz var merkeze uzak olduðumuz için bizim bulunduðumuz bölgeye geliyorlar elemanlar tanýdýk ve üstünüde kestirsem rahat bir þekilde geçe bilir  ;D

cenker

Alıntı yapılan: okayarslan -  Mayıs 12, 2011, 05:38:32
bende sevinerek þunu belirteyim ki gezici bir tüv muayene istasyonumuz var merkeze uzak olduðumuz için bizim bulunduðumuz bölgeye geliyorlar elemanlar tanýdýk ve üstünüde kestirsem rahat bir þekilde geçe bilir  ;D

guzel haber kolaylýklar dilerim  :)
divers do it deeper