Suzuki Grand Vitara 2.0 Modifiye Aþamalarý...

Başlatan kenancaglayan26, Şubat 18, 2011, 09:57:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kenancaglayan26

MERHABA ARKADAÞLAR Cheroke ZJ mi ýsrarla bunu bana ver diyen bir arkadaþýma sattým ve 2003 model suziki grand vitara 2.0 düz vitez 83000 km de olan temiz ve orjinal bir arac aldým ve sagýný solunu kesip indirip kaldýrmaya baþladýk tabi buna baglý olarak gecemiz gündüzümüz sanayide gecmeye baþladý biraz yoruluyoruz ama zevkli bir iþ.
YAPACAKLARIMIZ...
Memet Becce Four ART 3.5 inc yükseltme
Kupa yükseltme 4cm
245x75x16 HERCULES M/T Lastik
Karter Muhafaza
Þnorkel
1.5 inc filanþ
Tabiki güzelbir ses elde etmek ve birazda performans icin eksoz sistemi
Tavan Sepeti
Ön ve Arkaya olmazsa olmaz sis lambalarý
Ve Enson Olarak kople iç dýþ yýkama pasta cila ve off road aylesine yeni katýlan bir arac daha Elimden geldigi kadar resimli paylaþmaya calýþacagým.
SAYGILAR...
... YOL OLSADA OLUR OLMASADA ...

reis28

Kenan yeni makinen hayýrlý olsun güle güle kullan
DURSUN USTA 05364629668

Yücel

üstad güzel fotolarý ve bilgileri sabýrsýzlýkla bekliyoruz zira önümüz þekillenecek

kenancaglayan26

Dursun ustam teþekkür ederim sagolaasýn.
conker abi elimden geldigi kadar anlatmaya calýþacagým yapýlan iþlemleride elimden geldigi kadar fotograflamaya calýþtým.
SAYGILAR...

Harun

Kenan abi hayýrlý olsun yeni aracýn,kazasýz belasýz kullan...

Yevgeni

vehbi

hayýrlý olsun Kenan abi
ban öyle geliyor ki amaç , yapayým sonra keyfini süreyim " olayýndan çýkmýþ, yaparken, keserken, modifiye ederekene verilen çaba   ve bu süreçteki duyulan  haz amaç  olmuþ.. :)
slm
"free as a bird"

kenancaglayan26

Arkadaþlar hepinize teþekkür ediyorum sagolun resimleri atmaya baþlayayým artýk hadi hayýrlýsý...

Bu aracý aldýgým ilk hali yani orjinal suziii..

kenancaglayan26

Ýlk olarak 4x4 four ART yükseltme kitini takýyoruz

kenancaglayan26

kenancaglayan26

arac gercekten cok heybetli oldu bu kadar beklemiyordum þimdi flanþlarý takmaya baþladýk 3.8cmlik ve lastikleritaktýrmaya gidiyorum lastikler hercules 245x75x16 M\T EVET TAKTIK AMA SORUNLAR VAR LASTÝKLER CAMURLUK AGIZLARINA YANÝ DODÝKLERE SÜRTÜYOR VE DÜÞÜNMEYE BAÞLADIK dursun ustamý aradým ve kupadan 4cmlik 8 adet takozla yükseltmeye  karar verdik baþladýk sonuc mükemmel kupa yükseltme iþlemine baþlamadan önce panjur farlar ve tamponlar söküldü defransiyel havalandýrmalarý firen hortumlarý boþa cýkarýldý iþlem bittikten sonra bunlarda uzatýlarak sonlandýrýldý

kenancaglayan26

evet sýra þnorkele geldi ve aracý iceri aldýk önce hava filitresinin bütün orjinal hortumlarý atýldý ve sonra yerine þnorkelle gelen hortumlar cam silikonu sürülerek takýldý camurluga delik acýldý üc cývata ve cam silionuyla takýldý bu arada köpegimiz ceside bizi izlemeye devam ediyor

kenancaglayan26

son olarak tavan sepeti ve karter muhafazasý yapýldý bunlar icin benim biraz kara kalem calýþmasý yapmam gerekti yaptým ve ustamla beraber uyguladýk bize göre cok þýk oldu takdir sizlerin
SAYGILAR...

kenancaglayan26

TARIK