NÝVAMOG

Başlatan colins, Kasım 27, 2010, 10:58:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

colins

Aracýn ön tarafý bitti sayýlýr.Bir kaç parça bir þey kaldý.
Ýnmek binmek sorun deðil (liftin ayaklarýna basýp biniyorum) ;D ;D
Yalnýz bir sorun var,ön cam silme bunun için bir tabure þart.
Birde bagajý kaparken sýkýntý oluyor onada içeriden ip baðlýycam.
Ama en güzeli bagaj direk önünde eðilmene gerek yok :D :D

impeesa

affýnýza sýðýnarak YUH demek istiyorum :) nasýl yükselmiþ öyle keçi keçilikten çýkmýþ dinozor olmuþ. Bir iki fotoðraf koysan merakýmýzý bastýrsak :) hadi kolay gele.
"Nivan varsa yolun var!"

Yücel

Alıntı yapılan: ustanýn çýraðý -  Aralık 20, 2010, 07:07:05
vay beeeee makineler çýkýyo kýdim siz yakýnda ladalarý transformers yaparsýnýz ha hani düymeye basýnca ayaða kalkar zýplayarak geçer engelleri filan ama araban güzel oluyo kýdim hadi hayýrlýsý

bak bunu beðendim iþtecuk oturdu

ustanýn çýraðý

abi bunlarý ruslar takibe almýþ birazda ladalarla uðraþýrlarsa reise ekrem ustaya hakan buseye colinse sýkacaklarmýþ  ;D ;D ruslarýn fikrini bozuyolar diye

MOUNTAINBIKER

hakikatten bir tane fotoraf koyunda su merakimizi giderin bi yauu...bakalim bu kadar yazi ve tarifin sonunda ortaya nasil bir sey cikacak...
yoksa bu kadar milleti hayal kirikligina mi ugratacak ;)
daha bekletecek olursaniz,daha sonra yuklesenizde fotolara bakacak kimse kalmayacak,sebeb i merak dan herkes catlamis olacak haaaa :D

wastiee

ben diyecek bir þey bulamýyorum, fotoðraf bekliyorum sadece :D

colins, bagaja içeriden ip baðlamak ölümcül olmasýn, bizim keçilerin bagajlarý inanýlmaz sert kapanýyor, parmak kol koparmasýn sonra? ona daha yavaþ kapanabilecek bir çözüm bulunsa keþke amortisörlerin falan baðlantý yerini deðiþtirerek?
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

hakanbusa

Alt takimlar ciddi derecede sýký oldu. Nazar olmasin diye resim koymuyorlar. :)

colins

Aracýn 4 lastiði yerde bu gün itibari ile daha önceden 3 lastikli fotolarý vardý o yüzden koymadým. ;D
Birazdan fotolarý koyucam

colins

bunlarda arka kovan ile ilgili çalýþmalara ait fotolar

colins

colins

Ve lastikleri yerde olan fotolarý

colins

niva07

bu nasýl bir canavar olmuþ böyleeee

Edit : Maþallah, nazarýmýz deðmesin.. Kazasýz belasýz kullanmak nasip olsun.. Hayýrlý olsun. Ellerinize saðlýk.

impeesa

söyleyecek bir þey bulamadým... Maþallah x 41  :)
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

Tarýk;dostum hayýrlý olsun,kazasýz belasýz binmek nasip olsun
ve Dursun Usta;büyük emek harcadýnýz ellerine saðlýk...

Tarýk deneme sürüþü vs yaptýnýz mý,yoksa liftten daha yeni indi canavar.Bir de neler yapýldý/modifiye edildi þöyle bir nefeste madde madde yazsanýz tek mesaja nefis olur.

tekrar maþallah...