NÝVAMOG

Başlatan colins, Kasım 27, 2010, 10:58:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanbusa

Tarýk cým diff ayýrýcýlarý ile bu iþlem arasýnda çok fark var. Ama haydi hayýrlýsý demekten baþka seçeneðimiz yok. Yapýlan iþçiliðe ve fikirlere fazlasýyla saygý duyuyorum ama biraz gereksizmiþ gibi geliyor. Bunu seninlede paylaþtým.

Yevgeni

Tarýk ile telefonda konuþtumdu dün. Ön aksý da arkadaki gibi komple döküm yapacak sanýyordum. Amortisör, yay, gövde baðlantýlarý modifiyesi gerektirirdi, yapýlmýþ örneði var sanýrým Balkan ülkelerinden birinde.

Çok ince iþ, asfalta çýkmadan önce ciddi testler yapmak gerekecektir. Tam bir ameliyat. Umarým operasyon sonrasý komplikasyon olmaz..

Yücel

olmazz inþallah güzel bir makina çýkacak ortaya belkide artýk daha kolay hayal kurar hale geleceðiz dursun ustanýnda dimaðýna saðlýk güzel fikirler üretiyor

colins

colins

colins

Defransiyelin tornacýda iþi bitti.Bu gün baþladýk montaja sanýrým hafta sonuna kadar baya bir þeki alýcak makina.

ustanýn çýraðý

hadi bitirde deneyelim kýdim bir çilingoz patlataýlým yawww aðaç çekeriz maktað toplarýz albayla içeriz  :) :) :)

colins

Bir proje daha yapýcaz ama bakalým nasýl yapýcaz.
Ömrümü yedi ömrümü yediii.

Yücel

hadi kardeþim boþaltýn tezgahý sýra gelmiyor ha..
tarýkçýðým inþallah hayýrlýsý olur güzel bir makine çýkacak umuyorum AFÝLLÝ OLACAK 

colins

Yücel abi sýra bize anca geldi ama naparsýn yinede araya giriyorlar

seyhan

Zaten benim aklýmda olan bütün iþlemleri yaptýn, sýradaki proje ne? 35" mi?
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

colins

Alıntı yapılan: seyhan -  Aralık 19, 2010, 10:36:23
Zaten benim aklýmda olan bütün iþlemleri yaptýn, sýradaki proje ne? 35" mi?
Yok Seyhan frenler ile ilgili arka kampanalarý iptal edip disk koymak amacým bakalým yetiþtirebilirsek yapýcaz yoksa sonraya sarkýtacaz ama kesinlikle yapýcam.

hakanbusa

Yav yürü de boyunu,posunu görelim be. Býrak freni mireni.

colins

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Aralık 19, 2010, 11:27:35
Yav yürü de boyunu,posunu görelim be. Býrak freni mireni.
Kýzma Hacý Abim çýkýcaz kýsmetse bu hafta sonu sahalara ;D ;D ;D

ustanýn çýraðý

vay beeeee makineler çýkýyo kýdim siz yakýnda ladalarý transformers yaparsýnýz ha hani düymeye basýnca ayaða kalkar zýplayarak geçer engelleri filan ama araban güzel oluyo kýdim hadi hayýrlýsý