Kaput üst kaþý

Başlatan kemanvirtiyozu, Aralık 22, 2009, 10:52:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kemanvirtiyozu

Herkese selamlar benim için þu an gerçekten büyük bir an çünkü uzun zamandýr aslýnda foruma oðlumun fotosunu koymak istiyordum ve sonunda oldu. Geçtiðimiz hafta sonu hurdalýktan eski bir ford kamyonun üst kaþýný söktüm ve arkadaþýmla kesip biçtik gece saat onda  iki gün önce ve sonnda bu hale geldi kaþ.tabi daha bitmedi ama dayanamadým ve  montajýný yaptým bakalým ne diyeceksiniz abilerim gerçi dört dörtlük profesyonel olmadý ama öðrenci iþi el yapýmý bu þekilde bir þey çýktý ortaya.(inþallah foto eklenir) :) (birde foto çok iyi deðil yine çekeceðim birþeyler daha yapýp inþallah)

Saygýlar...
Baþýmýn üstünde yeriniz var...
05395938359

dora

Valla güzel olmuþ elinize saðlýk ....
Niva 1041-firefly-Atlantis

erhan kuþatman

merhaba ;
ben bursa'dan erhan yeni üyeyim ve sizlerle tanýþmak istedim.2001 model niva'ma takmak için aradýðým kaþý görünce bu vesile ile söze girdim.bu kaþýn orjinal'inin olduðu bilgisine ulaþtým.nereden temin edebilirim bilen varsa paylaþabilirmi ?
saygýlarýmla.

wastiee

güzel uymuþ, güneþte iþe yarýyor mu?

sanýrým bu fotoðraftaki þeyin adý vizör (sunvisor/moonvisor) olarak geçiyor (tam emin deðilim), niva için bildiðim orjinali yok, fiberden yaptýrýlýyor

orjinali olduðunu duyduðunuz "kaput üst kaþý"nýn gerçekten yenisi var, ama bu fotoðraftaki parça o deðil, farlarýn/sinyallerin üstüne takýlan boydan boya bir parça "kaput üst kaþý" adýyla satýlan þey. (diðer araçlarda adý bug deflector / bug visor / böcek engelleyici diye geçiyor, asýl amacý kaputun önünde rüzgar yaratýp ön cama çarpan sinekleri azaltmak)

fotoðrafý þu baþlýkta var:
http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=2078.msg34051#new

(takýlmýþ araçlý bir fotoðraf bulamadým)
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

Bigalý Mustafa

Ýlker çok güzel olmuþ.Emeðine saðlýk. :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

kemanvirtiyozu

ya westiee pardon ben konuyu yanlýþ baþlýkla açmýþým evet bunun adý vizör olarak geçiyor. kaput kaþý da aradýðým için karýþtýrmýþým ben bunu kamyondan söktüm ve ölçüp kesip biçtim böyle biþeyler çýktý iþte ortaya beðendiðinize çok sevindim
05395938359

kemanvirtiyozu

saðolasýn mustafa abicim daha iþi bitmedi ama:) cumartsi sanayideyim
05395938359

Bigalý Mustafa

C.tesi bende Ç.kalede olacaðým.Hanýmýn ehliyet sýnavý var.Belki görüþebiliriz.Niva ile gelicem. :)

kemanvirtiyozu

oooo çok güzel abi görüþelim valla direksiyon sinavi mi?
05395938359

Bigalý Mustafa

Yok daha trafik,motor ve saðlýk.Onlarý geçerse 26 ocakta direksiyon sýnavý var.Samara yý onun için arýyom zaten:) kurs aracý oalcak :D

kemanvirtiyozu

hmmm anladým abim tamam haberleþiriz o zaman cumartesi
05395938359

diff-lock86

Güzel olmuþ,iyi günlerde kullanýn ancak tavanda port bagaj olursa daha da güzel olur bence.
Kazasýz günlerde kullanýn inþ.   ;)
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

kemanvirtiyozu

teþekkürler diff-lock çok haklýsýn bende güzel bir port bagaj düþüncesindeyim ama daha imkaným olmadýðýndan o beklemede.haklý önerin için teþekkürler...
05395938359