35 U 9115

Başlatan akademic, Haziran 24, 2009, 11:39:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademic

Araç 1999 model ben ekstra çok biþey yapmadým sadece Lpg  ve ekstra Toyota Fan taktýrdým Erco genel bakýmlarýný rutüþlarýný yaptý ilerleyen günlerde bizde biþey ekledikçe yeni resimleri komayý düþünüyorum.
araçta hala hazýrda :önde ufak bir vinç,tampon monte yerleri aleminyum levha ile güçlendirilmiþ paslanmaz Ýnox vidalarla sabitlenmiþ. Debriyaj seti yeni, iç tavan taban döþemeleri yeni, spor direksiyon, tamponlar demir profille güçlendirilmiþ.

MCC

Güle güle kullan usta, temiz keçi, Erco nun orda forkliftte de baktým altý da çok temiz, homeros'a týrmanýrken de umurunda bile olmadý sen ben Erco, gazladý çýktý maþallah.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

entomolog

Hocam güzel bir keçi...

tembelreis

hocam keçi hayýrlý olsun.kazasýz belasýz iyi günlerde kullanmanýzý dilerim.
amma velakin geçelim muhalefete:bir keçinin, tertemiz halde fotograflarýný çekmek üstelik bunlarý internette yayýnlamak caizmidir.zavallý nekadar utanmýþtýr.acilen çamurlu fotograflarý yayýnlayarak keçinin gönlünü alacaðýnýza inanýyorum.yaz geldi, küresel ýsýnma, kuraklýk vb. bahaneler duymak istemiyoruz.acil çamurlu foto bekliyoruz.çamur keçinin makyajýdýr.
tekrar hayýrlý olsun diyelim. sürç-ü lisan ettikse affola  ;D
ulaþýr menzil-i maksuda aheste giden

akademic

aslýna bakarsanýz bende pek temiz durmaz araba ama erco ' dan gelince tertemiz oluyor sonra ben kirletip götürünce bana acayip kýzýyor yoksa nivaýn cild bakýmý en güzel çamurla oluyor malum :)

Bigalý Mustafa

Hayýrlý uðurlu olsun.Allah kazasýz belasýz kullanmak nasip etsin Bol çamurlu günler :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

NÝVACI

Güle güle kullan Allah olmayanlara göstersin.
Renkli rotalar keyifli sürüþler ve selamlar.
Çaðatay hadi görütü yap bakalým co pilotluk nereye kadar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

MCC

Doðru dersin Burhan Abi, çok anzorot gidiyor bu co-pilot olayýnda, masraflý  ;D
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

Harun

Allah kaza,bela,arýza vermesin,güle güle kullan

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Haziran 24, 2009, 07:01:26
Güle güle kullan Allah olmayanlara göstersin.

AMÝNNNN...

akademic

aminn tüm güzel dileklere.. çaðatay erco' dan sonra patlatýrsýn sende resimleri..

dora

Kazasýz belasýz bol nivalý günler....
Niva 1041-firefly-Atlantis

taiga

Hocam,

Aracý cidden çok beðendim...
Keyifli mutlu günlerde kullan...

akademic

çok teþekkür ederim haldun abi..