yeþil niva

Başlatan av.mehmet, Mart 22, 2014, 03:16:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

kaneruslu

Ýlan benim tarafýmdan koyulmuþtur ve  reklam amaçlýdýr , aracýn alýcýsý olursa tekliflerede tabiki açýktýr

Beykoz

Ýçi çok kral dün akþam gördüm. Kaner Usta yine yapmýþ dedim. Ýçini gösteriyorum ilk bakýþta Niva diyen çýkmadý :)

HERO486

Kaner ustam , 2009-2010 model 17.500-18,000 e niva bulursan kapýný çalacaðým. Aynýsýndan yaparmýyýz ? syg.

kaneruslu

olumlu görüþleriniz için teþekkür ederim

kaneruslu

Alıntı yapılan: HERO486 -  Temmuz 25, 2014, 09:34:19
Kaner ustam , 2009-2010 model 17.500-18,000 e niva bulursan kapýný çalacaðým. Aynýsýndan yaparmýyýz ? syg.

Öncelikle aracý hangi amaçla kullanacaksanýz ona göre projelendirerek fikirlerimiz doðrultusunda güzel bir niva daha yaparýz

HERO486

Hemen döndünüz saðolun. Ofroad deðil. Hem av için , hemde þöyle þehir içine giderken dikkat çekicibirþey. sizin yaptýðýnýz ve resimlerini koyduðunuz araçlarýn aynýsý . Örn. siz daha iyi bilirsiniz ve önerilerinize de açýðým. Bütçemde 4-5000.-tl civarý .
- Yükseltme kiti
- sepet ve port bagaj
- üste ve öne sis farlarý
- özel deri koltuklar
- yana koruma basamaklarýný
- oki 144 ltikler.

sizin siteye koyduðunuz muhteþem araçlara bilmiyorum bnütçe yetermi. ilanýnýzý gördüm 40,000 e çýkýyorsa benim iþ hayal dedim.

av.mehmet

Güzel yorumlarýnýz için hepinize teþekkür ederim,araçla 1600km uzun yol yaptým, sizle deneyimlerimý paylaþmak istiyorum;
Uzun yolda tastamam 11 litre lpg yaktý. Fakat sürüþüm sert bir sürüþ oldu.
-Vibrasyon yalýtýmý çok baþarýlý,kesinlikle standart nivalara göre çok konforlu bu konuda.
-Klimasýný açýkça bu kadar güçlü beklemiyordum, aracýn içinde kutup rüzgarlarý estiriyor desem vallahi abartý deðil.
-ses yalýtýmý konusunda çok uðraþtýk. Cam kapalýyken durum iyý fakat cam açýldýðýnda nivanýn klasik homurtusu sizi karþýlýyor ;D
-Chip tuning ve ayna mahrutiye gelince..asýl keyiflendiren bu olmuþ nivayý. Daha evvelden de nivam olmuþtu. Farký farketmemek mümkün deðil. Þu haliyle binek bir araç performansýndan farksýz. Gerek deparlanma gerek hýzý koruyabilme olarak
-Þnorkel, döþeme, bullbar vs ye gelince. Niyayý gayet yakýþýklý yapýyor ve gözler üstünde  ;)
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

Yevgeni

Klima konusuna sýcak bakýyoruz ailecek..

Harun

Beykoz

neyin klimasý takýldý araca? Orjinalinde var mý?

av.mehmet

Klima Rusya' dan getirtildi. Niva bazý ülkelere klimalý satýlýyor,bu o klima kitinden. Kompresörün baðlantýsý ve orjinal torpido ýzgaralarýndan üflemesi en önemli farký.

Beykoz

Sadece klima tedariði ne kadar mal oldu?

av.mehmet

Ben sadece malzemesi için 3000TL civarý para verdim. fakat bizim iþ fazla olduðundan iþçilik diðer bir çok uygulama ile birlikte kesildi. Bu nedenle Kaner'den fiyat almak gerekir

Beykoz

Malzemenin kendisine araba alýnýyor. Deðdi diosunuz ama...

Yevgeni

3000 liralýk arabadan cacýk olmaz diyeyim..