''5'' ''6'' EKÝM GÜNEY MARMARA TRÝAL KUPASI ÝNEGÖL/BURSA

Başlatan Almanyalı, Eylül 29, 2013, 09:14:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Almanyalı

:) ARKADAÞLAR BÝRAZ GEÇ OLDU AMA KUSURA BAKMAYIN NASÝPSE BU HAFTA SONU NÝVATR ÝLE BERABER KAMP YAPTIGIMIZ YAYLADA MAHALLÝ OFFROAD YARIÞLARI YAPILACAKTIR ''ÝNOFF'' OLARAK BU ORGANÝZASYONU ÜZERÝMÝZE ALDIK MAKSATIMIZ HER SENE YILDA ÝKÝ SEFER DÜZENLEMEK EGER ÝÞÝNÝZ MÜSAÝT ÝSE HAFTA SONU HEPÝNÝZÝ MÝSAFÝR ETMEK ÝSTERÝZ '' ÝNEGÖL OFFROAD KULUBÜ '' ADINA SOYDAN TÜRK EEE DOSTLAR YOLU BURALARA DÜÞEN GELMEK ÝSTEYEN TÜM DOSTLARIMIZI BEKLERÝM ÞÖYLE ÝKÝ MUHABBET EDELÝM  :)

kocaali

abi dün boðazovadaydým.. bu haftaonu da uðramaya çalýþacaðým ama biraz zor görünüyor.. bakalým, kýsmet.. 
No mud, no fun...

NÝVACI

Baþarýlarýnýzýn devamýný dilerim.
bütün dostlara baþarýlý keyifli yarýþlar dilerim.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

ERCO

þimdi geldim eve hanýma dee yolculugu dim kalk gidelim  ama gözumuz  yemiyor gece yolculuguma gecen haftadan yorgunluk var daha
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

kocaali

ben hepiniz için günü fotoðraflamaya çalýþacaðým  ;)

ateþ baþý muhabbete katýlamadým ama yarýn yarýþ için ordayým..
No mud, no fun...

NÝVACI

Nilüferin bir þarkýsýný hatýrlarým.
Hani verdiðin sözler deniz gözlerin nerde diye.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

kocaali

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ekim 07, 2013, 08:54:26
Nilüferin bir þarkýsýný hatýrlarým.
Hani verdiðin sözler deniz gözlerin nerde diye.

:) yarýþa gittim, bir miktar fotoðraf da çektim ama buraya yükleyecek fýrsatým olmadý Burhan Amca..

aþaðýdaki baðlantýdan sanýrým albüme ulaþýlabiliyor, merak edenler için paylaþýyorum..

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151898087107884.1073741836.598502883&type=1&l=171e1979f0

No mud, no fun...

Harun

parkur baya saðlammýþ,
araçlar da canavar...
güzel etkinlik olmuþ belli ki,
Mehmet harika görüntülemiþsin eline saðlýk...

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Ekim 08, 2013, 11:04:49
parkur baya saðlammýþ,
araçlar da canavar...

parkuru ilk gördüðümde kýrýlmadan geçebilen olacak mý acaba diye düþündüm, nitekim epey araç sorun yaþadý.. ancak gördük ki off-road biraz da akýl oyunu, co-pilotlarý etkin çalýþan ve pilotla her an iletiþim içerisinde olan ekipler bariz bir þekilde daha baþarýlý idi.
No mud, no fun...

Harun

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Ekim 09, 2013, 08:48:51
bi inegöl hamlesi mi yapsak ne etsek ;D

geçen yýlki kulübede bi sütlü kemalpaþa ne iyi gider di mi  :P ::) ;D ;D
No mud, no fun...

aydinaydogan

Alıntı yapılan: kocaali -  Ekim 09, 2013, 10:20:04
geçen yýlki kulübede bi sütlü kemalpaþa ne iyi gider di mi  :P ::) ;D ;D

Kuzine sobada av tavþanýda iyiydi hani :)

Harun

Almanyalı

kocaali

Alıntı yapılan: almanyalý -  Ekim 15, 2013, 10:21:15
eger niyet varsa her zaman ev sahipligine hazýrýz :)

abi sizin ev sahipliðiniz ve yarattýðýnýz konfor cidden takdire þayan, hayatýmýn en güzel kamplarýndan biriydi diyebilirim.. tabi kamp demek doðru olur mu tartýþýlýr, zira sýcacýk sobanýn baþýnda kulübede uyumak ev konforundaydý resmen :)  tek tedirgin olduðum nokta etrafta çok fazla silahýn olmasý ve gereksiz yere mermi yakýlmasý idi, þükür bi kaza çýkmadan atlattýk.

bu aralar bir haftasonu boðazova/allýkaya civarlarýnda doða yürüþü yapmayý planlýyoruz 4-5 kiþilik bir ekiple, yaðmur olmasý durumunda gecelemek için o kulübeyi kullanmak istesek kime bilgi vermek veya kimden izin almak gerekir, böyle birþey mümkün müdür?

No mud, no fun...