nývaya ne yapmalý

Başlatan uslanmaz, Ekim 04, 2008, 10:47:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uslanmaz

slm arkadaþlar 89 model bi nivam var kazalýydý o bölgeyi yaptým araç hazýr soyulmuþken neler yapmalýyým siz deðerli ustalardan yorumlarýnýzý bekliyorum  bi hafta sonra boyuyacam kýsmetse
dermencioðlu otokaporta boya

reis28

boyaya girmeden aracýn tüm ek yerlerini güzel izole et taban sacýný güzelce kazý ve altýna saglam kalýn bir þekilde anti pas uygula kuruduktan sonra üzerine ziftli folyalý kaplamalar var onun la tabaný güzelce kapla eger araca off road lastikleri ve off setli cant takacaksan camurluklarýn ön uclarýný kes arka kenarlarýnýn kavisin,i içeri dogru kýr ayný þekilde arka camurluklarýnda arka uclarýný içeri dogru kývrýmlarýný bük ki lastiklerde sürtme olmasýn
DURSUN USTA 05364629668

uslanmaz

reis dediklerinin çoðu zaten benden önceki sahibi yapmýþ alt izalasyon falan fakat benim öðrenmek istediðim ses konusu biraz sorunluymuþ galiba nývanýn içeri çok ses alýyor diye söyleniyo bunu nasýl kesebilirim ziftli folyo harici baþka biþey koymam gerekirmi tabana þuan için üstünde 15 cant geniþ taban lastikler var ve þimdilik deðiþtiremiyeceðim aracýn 4x4 yok ön tarafý kompile sökmüþler arazi þanzýmanýný buldum defransiyel ve akslarý arýyorum onlarýda bulabilirsem berki ondan sonra

reis28

burda ses izalasyonu için yapman gerekenlerin baþýnda ziftli kaplama ve alttan tabana kaucuklu taban kaplamasý yapa bilirsin ziftleme gibi ama daha dayanýklý bir malzeme pütürde deniyor birde kulanma amacýna göre tabana kece halý vs kulanarak sesi kesersin benim aracta halý kece su tutacak hiç bir taban malzemesi yok cünki cok derin sulardan veya camurlu kanallardan gecerken aracýn içine giren camurlu su vs temizlenmesi zor olacagýndan böyle malzemeler kulanmadýk içinde havuz paspaslar var kaucuk onlarý cýkarýnca tazikli suyla içini rahat yýkaya biliyorum cabuk kuruyor aracýn içinde ýslak kalan kece,halý bilirsin koku yapar ve tabaný ýslak kaldýgý için cürütür
DURSUN USTA 05364629668

uslanmaz

verdiðin bilgiler için tþk reis

emre_ozk

bu arkadaþda olan niva satýlýk bu nivanýn daha önceki sahibi sanýrým "badboy" nickli arkadaþtý..
http://www.sahibinden.com/yenitoplanmis_nivaWQQaXQQ11123338WQQpXQQdisplayitem
Emre özkaradeniz
Ýzmit