Bu arabaya ne yapmak lazým.

Başlatan emre_ozk, Mayıs 31, 2008, 03:05:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre_ozk

ewet abiler 8 yýldýr kullandýðýmýz nivayý pistlerden çekmeye karar verdik.  ;D 1- 2 ay içinde yeni bir araba alacaðýmýz için büyük olasýlýkla 2006 üstü bir niva olacak . aldýðýmýz zaman bu arabada boþta kalacak. resimlerde gördüðünüz gibi arabanýn kaporta çok kötü durumda sizden yardýmým bu arabayý ne yapmalýyým benim aklýma bir kaç þey geliyor. mesela iyi bir romork yapýlýr. fren sistemi hidrolikten güzel birþey olabilir. satabilirsek satacaz 2000 ytl edermi acaba.. birde ben bunun parçalarýnný aldýðým nivaya kullanabilrmiyim mesela nivalarýn arka fren sistemleri kampana olduðu için ön diskler arkaya olurmu.. yorumlarýnýzý bekliyorum

resimler çok olduðu için link verdim.
http://emreozk.110mb.com/res/index.php
Emre özkaradeniz
Ýzmit

haluk ertekin

arka bagaj kapagý ve koltuklarýný ben alabilirim

Yevgeni

Hiçbir þeyini yeni Niva'da kullanma, yani kanserli parçalarý bulaþtýrma.

O kadar çürümüþ ki, herhangi bir yerini de satman anlamsýz. Araziye vur, daðýlana kadar tadýný çýkar desem, ilk turda daðýlmaya muktedir görünüyor.

Satabiliyorsan sat derim ama alana da yazýk..

emre_ozk

Alıntı yapılan: haluk ertekin -  Haziran 06, 2008, 12:15:14
arka bagaj kapagý ve koltuklarýný ben alabilirim
arka bagaj kapaðýda çürük saðlam yeride yok koltuklarda 10 kere kýrýlmýþtýr. hiç birþeyi kullanýlmaz bence birtek aracýn yürürü saðlam yürüründe hiç bir problem yok
Emre özkaradeniz
Ýzmit

emre_ozk

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Haziran 06, 2008, 08:11:58
Hiçbir þeyini yeni Niva'da kullanma, yani kanserli parçalarý bulaþtýrma.

O kadar çürümüþ ki, herhangi bir yerini de satman anlamsýz. Araziye vur, daðýlana kadar tadýný çýkar desem, ilk turda daðýlmaya muktedir görünüyor.

Satabiliyorsan sat derim ama alana da yazýk..

evet abi altta þasede çatlaklar var bunun yüzündende ön çamurluklar yýrtýlýyorlar. yeni bir kasa bulsam herþeyini geçirebilirim ama 2 yýldýr arýyoruz daha bulamadýk. eðer satamassak ya römork yada karavan gibi birþey yapacaz.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

reis28

bence aracý satamazsan içini boþalt kaba takfiyeyle þaseleri falan kaynakla ve ek parcalarla saglamlaþtýr içinede sahlam rolgeyc yaptýr birtanede sol tarafa cýkma rekaro koltuk ve kemer koy arazide atla zýpla
DURSUN USTA 05364629668

emre_ozk

Alıntı yapılan: reis28 -  Haziran 06, 2008, 02:53:31
bence aracý satamazsan içini boþalt kaba takfiyeyle þaseleri falan kaynakla ve ek parcalarla saglamlaþtýr içinede sahlam rolgeyc yaptýr birtanede sol tarafa cýkma rekaro koltuk ve kemer koy arazide atla zýpla
dediðiniz 6 ay önce yaptýk onuda yapmasaydýk araba þuan ayak deðildi. ama kaynak zor oluyor çok ince olduðu için hemen deliniyor.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Medved

Trafikten kaydýný sildirip hurda fiyatýna sat derim.
Her yaþanan güzeldir!

emre_ozk

Alıntı yapılan: Medved -  Haziran 06, 2008, 06:20:26
Trafikten kaydýný sildirip hurda fiyatýna sat derim.
bir ara devlet eski arabalarý topluyordu belli bir yaþ oraný vardý. iyide para veriyorlardý hatta þuan kamyomn kamyonetler içinde çýktý bu kanun. eðer yine otomobiller için böylee bir kanun çýkabilirse beklemeyi düþünüyoruz
Emre özkaradeniz
Ýzmit

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

thkuzuoglu69

Trafik sana gereken maddi deðeri verir. Sen çalýþan aksamlarý daha iyi tanýrsýn. Onlarý dostlara tavsiye et. Kalaný da hibe et.
...........

MOUNTAINBIKER

SATSAN SATILMAZ ATSAN ATILMAZ DERLER YAAAA

EN GUZELI EVDE BAHCEDE DEKOR OLARAK KULLANMAK
ANILARI TAZE TUTAR...

KULANILACAK PARCALARI CIKARIP ARACI HAFIFLETIP GUZEL BI BOYA ILE SUS ICIN DEKOR...

emre_ozk

bugün aracýn ön tarafý söktüm süpriz ile karþýlaþtým araba öyle bir çürümüþki artýk adam olurmu olmaz mý bilmiyorum  ama ben birþeyler yapmaya çalýþýyorum bugün  birþeyler yaptým yarýnda devam edeceðim.... bayramdan sonra aracý komple soymayý düþünüyoruz. birde karpit kaynaðý alýp aracý toplamaya baþlayacaz..(resimler geç açýlýyor)

Emre özkaradeniz
Ýzmit

murat067

abicim o ne öle sanki terbiyelennsin diye tuzlu suya yatýrýlmýþ gibi..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
niva kaçamak aþka benzer...

babacandar

Bence biraz daha bekle derim.. hurda indirimi geliyormuþ diye duydum ne derece doðrudur bilinmez ama.. Hurda indirimi çýktýðýnda o zamanlar 500 ytl ye satýlmayan Hacý Muro'lar 2500 YTL ye kadar çýktýydý.. Öyle birþey olursa ya satarsýn ya da sýfýr alýr direkt indirime sokarsýn derim..