Çamurluk içi

Başlatan dora, Şubat 01, 2009, 02:29:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Dostlar niva mý 2005 yýlýnda aldým heryerini söktüm taktým vs. diye düþünürken son 2 gündür çamurda seyrettiðim için alt tapalarýn içini çamur týkamasýn diye hep açtýðýmý düþünerekten yine ayný þeyi yaptým baktým önlerden hep çamur akýyor hiç kesilmemek kaydýyla merak ettim çamurluðun içindeki parçayý söktüm ve.....

Bence ihmal etmeyin sizlerde bakýn ayrýca aracýmýn çürüðü yok o bölgede delik yok bulamadým o kadar çamur nereden girmiþ.
Niva 1041-firefly-Atlantis

niva07

dostum iyi farketmiþsin.. davlumbaz içi kastettiðin yer deðil mi ?

dora

Evet çýkan çamur beni çok þaþýrttý dora ile 2 saatte temizledik yarýn izolasyon mlz. atacðýz dora ile.Þimdi kurumaya býraktým çýkan çamur büyük bir saksýyý doldurdu.

niva07

farketmesen zamanla çürütürdü deðil mi

emre_ozk

zamanýnda fark etmiþsiniz farketmeseydiniz sonuç bizim eski araç gibi olacaktý..
eski aracýn sað taraftaki o söktüðünüz parça düþmüþtü sol taraf ise saðlam biçimde duruyor ve sonuç olarak aracýn sað taraf çürüdü taban sacý vs saðlam yer yok. ama sol tarafta hiç birþey yok.. yeni aldýðýmýz araçtada ayný sorun çýktý kuru yere park ettiðimiz zaman ön tekerlerin arkasýnda ýslaklýk oluþuyordu o parçalarý söktüm ayný o kadar çamur çýktý. ayrýca içinde su bile birikmiþti.temizleyip her tarafýný silikonladým ama biran önce davlumbaz almak istiyorum bence bu araçlara davlumbaz þart..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Yevgeni

Çamur nereden giriyor acep?

emre_ozk

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 01, 2009, 03:58:12
Çamur nereden giriyor acep?

o çamurluk içinde üst tarafta köþede sünger gibi birþey oluyor o zamanla eskiyip düþüyor. oradan içeriyede ne varsa giriyor..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

feyzullah

dora

Söktüm dünden beri nem kalmamýþ az sonra iþleme baþlayacaðým.Ama gerçekten ilginç bu kadar çamur elbette birden olmadý ama tuhaf baktým içine açýk bir yerde yok.