keçiye xenon

Başlatan @rhan, Kasım 25, 2011, 10:44:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@rhan

keçiye xenon taksam uygun olurmu veya zararý olurmu arazi kullanýmýnda üstte 4 ad. sis lambalarým olacak lütfen bilgiii

mehmet22

orhan abi yine coþmuþunn xenon falan ;D ;D ;D
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Kasım 25, 2011, 11:09:13
orhan abi yine coþmuþunn xenon falan ;D ;D ;D
hiç sorma ya düþünüyorum taksammý takmasammý ama gönlümden geçen takmak bakalým nasýl olacak :)

mehmet22

xenon denen sistemde extra elektronik bir devre var ismi balast devresi bunu cok iyi bir yere nuhafaza edip gizlemen lazým malum elektronik devre suyu býrak nemden bile seni yolda býrakýr bir elektronikci olarak ben uyarayým abi.. ??? ???
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

rasta

görüntü güzel olabilir(göreceli)...far merceksizse arkasýna geçtiðin arabadan küfür yemen büyük ihtimal,kelvin derecesine göre yaðmurda etkisiz kalacak(normal farlar 4300 k) ekstra farlarýn daha iyi görüþ saðlayacak.

Orhun
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Kasım 25, 2011, 11:19:39
xenon denen sistemde extra elektronik bir devre var ismi balast devresi bunu cok iyi bir yere nuhafaza edip gizlemen lazým malum elektronik devre suyu býrak nemden bile seni yolda býrakýr bir elektronikci olarak ben uyarayým abi.. ??? ???
biliyorum mehmet diðer aracýmda var bir sýkýntý olmuyor balanslara o kolay saklama iþi onu hallederiz :)

@rhan

Alıntı yapılan: rasta -  Kasım 26, 2011, 08:45:14
görüntü güzel olabilir(göreceli)...far merceksizse arkasýna geçtiðin arabadan küfür yemen büyük ihtimal,kelvin derecesine göre yaðmurda etkisiz kalacak(normal farlar 4300 k) ekstra farlarýn daha iyi görüþ saðlayacak.

Orhun
evet orhun abi görsel olarak güzel görünüyor küfür iþine gelince  o kadar göz almýyor ben kullanýyorum diðer aracýmda zaten biliyorsun mercek falan yok araçta yaðmurlu havalardada sisleri açarým olur biter zaten arazide kullanacaðým için sýkýntý olmaz gibime geliyor

rasta

H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Yevgeni

Trafikteki hemen her araçta bu xenon uygulamasý veyahut ne idüðü belirsiz (anlayamadýðým) güneþ gibi patlayan sarý ýþýk mevcut (Ýstanbul için konuþuyorum).

Bu tür uygulamalarý icat edenleri, aracýna uygulatanlarý ve dahi uygulayan ustalarý, trafikte bunlarý görmezden gelen trafik zabitlerini kutluyorum, baþarýlarýnýn devamýný umuyorum.

Günün birinde, bir þekilde elindeki yaprak býçaðý (saldýrma) veyahut hi-lift jack ile trafikteki araçlara saldýran birini görürseniz kaçýn..

emre_ozk

Bende sevmiiyorum bu xenon uygulamasını bazıları çok göz alıyor.

Bende tampondaki 4 sisle hemen karşılık veriyorum.  :)
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 27, 2011, 09:05:48
Günün birinde, bir þekilde elindeki yaprak býçaðý (saldýrma) veyahut hi-lift jack ile trafikteki araçlara saldýran birini görürseniz kaçýn..

;D

desteðe koþarýz kaçmak ne kelime,
Babacandar'ýn özenle hazýrladýðý baltayý kapýp hemi de ;D

NivamYokBenim

Ben Xenon far alacaðým, merceksiz olacaðý için þu an üzerinde bulunan fara uyacaðýný düþünüyorum, Niva için uygun olan H4 sanýrým bu konuda bilgi verir misiniz? Birde kaç K almam gerekiyor güzel bir aydýnlatma için? Trafikte çok fazla kullanmadýðým için sýkýntý olmazyacak o yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum