sol arka aks

Başlatan nivatr17, Kasım 28, 2010, 05:25:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nivatr17

geçen gün sol arka tekerden yað gelmiþti. fren merkezinden geldiðinisanýyordum. arka aks keçesi bozulmuþ .defransielin yaðý gelmiþ. temizledik balatalarýda temizledim. arka aks bilyasý saðlam fakat bilya ile birlikte aks ta dönüyor. bilyanýn göbeði aksta boþluk yapmýþ. arka aks  bilyalarý yeni elimde var. arka aks yüzük ve 2 adet keçe lazým .  bu parçalarýn orjinal niva parçasý ile deðiþtirmek istiyorum. fiyatý nekardýr bilen arkadaþlar var mý? ayrýca bu parçalarýn orjinal olduðunu alýrken nasýl anlýyacaðýz. takýp kullandýktan sonra anlamak istemiyorum...
Gelibolu  -1977-

impeesa

Burada bulabilirsiniz, http://www.yedekparca.com/4213.html

Telefonla irtibata geçerseniz. orjinali yada muadili olup olmadýðýný söylerler.
"Nivan varsa yolun var!"

thkuzuoglu69

Alıntı yapılan: nivatr17 -  Kasım 28, 2010, 05:25:24
geçen gün sol arka tekerden yað gelmiþti. fren merkezinden geldiðinisanýyordum. arka aks keçesi bozulmuþ .defransielin yaðý gelmiþ. temizledik balatalarýda temizledim. arka aks bilyasý saðlam fakat bilya ile birlikte aks ta dönüyor. bilyanýn göbeði aksta boþluk yapmýþ. arka aks  bilyalarý yeni elimde var. arka aks yüzük ve 2 adet keçe lazým .  bu parçalarýn orjinal niva parçasý ile deðiþtirmek istiyorum. fiyatý nekardýr bilen arkadaþlar var mý? ayrýca bu parçalarýn orjinal olduðunu alýrken nasýl anlýyacaðýz. takýp kullandýktan sonra anlamak istemiyorum...
Ben o keceyi deðiþtirdim. Birtane lazým fiyatýda 5 tl idi. Eski yüksüðü kullandým.
...........

nivatr17

komple sol arka aks aldým. takým yerine 130 tl dediler. bilyasý ve yüzüðü üstünde. orjinali olduðunu söyledi ama inþallah öyledir kullanýnca görecez bakalým. aksarayda bir parçacýymýþ telefonunu buldum. aradým. kargoya verilmiþ 1.günde elime ulaþtý. hemen taktým.
Gelibolu  -1977-