23 LA 397 1987 Defender Camper :)

Başlatan bymuammer, Mayıs 20, 2013, 11:44:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

Merhaba abiler çok uzun bir süre sesim soluðum çýkmýyordu iþ güç dünyaya takýlmýþtým :) Bildiðiniz gibi 87 bi def. almýþtým. Þu an onu toplamakla meþgülüm. Kaporta boya yapýlýyor þu an o bitince izolasyon iþine dalacam. Yakýnda görsellerle geri döneceðim kalýn saðlýcakla....

shadowturks

mehmet22

kolaylar gelsin muammer abii  ..merakla beklemekteyiz
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

bymuammer

teþekkürler abiler. uzun süreden sonra hortlayayým dedim :)

bymuammer

bymuammer

Buhaliyle bir süre kullandýktan sonra toplama iþine girdim. Gerçi halen bitmedi bu toplama iþi ama :)
Yapýlan iþlemler aklýmda olanlarýný yazayým.

Kaporta boya
Araç iç ve dýþ ses ve ýsý izalasyonu içten ve dýþtan iki kat pütür attým sonrada içten bir tarafý alüminyum bi tarafý da yapýþkanlý malzemeler var onlardan döyedim komple.
Araç üstü sepet
Snorkel
Boru tip vinç tamponu ve 12.000 lb vinç
Jantlarý ve lastikleri deðiþtirdim. 265/75/16 Cooper STT taktým fakat pek memnun kaldýðýmý söyleyemem ilk fýrsatta deðiþtirmeyi düþünüyorum.
Elektrik tesisatý elden geçti.
webasto takýldý vs. vs.

aklýma geldikçe yazarým :) Bikaç tane görsel atayým.

bymuammer

Yevgeni

unlztrk

Cok güzel olmus güle güle kullanýn. Simdi niva mý defender mi desem sebeplerini sorsam ne dersiniz?

bymuammer

Merhabalar yavuz abim. Büyüdü büyüdü abi tam bir kampçý ayný zamanda. Hergun baba kampa gidelim diye taciz ediyor beni :)

bymuammer

Teþekkürler abim. Evet ikisini de uzun süre kullandým en kýsa sürede yazacaðým.

kocaali

Güzel olmuþ makina, tam kamp aracý... Keyifle kullanasýn dicem ama zaten fotolardan belli vaziyet :)
No mud, no fun...

bymuammer

Teþekkürler abi :-) mümkün olduðunca tadýný çýkarmaya çalýþýyorum :-)

Harun

Muammer abi hoþgeldin tekrar.
araç süper Mehmet'in dediði gibi tam bir kamp aracý,güzel günlerde kullan inþallah.

bymuammer

Hosbulduk abim :-) kamp için toplamaya çalýþýyorum abi bakalým bitirebilecekmiyim :-)