NIVATR ÝSTANBUL TAYFASI

Başlatan Yevgeni, Temmuz 30, 2008, 07:54:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekrem Usta

tamam yusuf abi araç bi istenilen niteliklere kavuþsun gidelim yok sen ve tarýk vinclemekten yorulmasýn. ve yapýlan gezi ve sohbetler cok güzeldi arkadaþlarda cok hoþuma gitti. geziler katýlýrým . herkeze tþk ederim .

yusuf

O parkurdan saðlam çýkarsan araba olmuþ demektir.

Ekrem Usta

ABÝ NASIL YANÝ SENLE ÝKÝKERE SAHA GÝRDÝK VE HEPSÝDE AGIRDI DAHA AGIRIDAMI VAR BÝZÝM NÝVA DAGILLIRMI YOK BÖYLE ÝMALI KONUÞTUN SEN ÖNDEN BUYURUCAN BÝZDE AMATÖRLER ARKADA GELMEYE CALIÞICAZ .

k. yusuf

adým yusuf 24 yaþýndayým
iktisat mezunuyum
oto elektrik-elektronik-mekanik servisim var.

doðaya karþý hep bir özlem vardý zaten, avcýlýða da merak salýnca geçen ay osmaniyeden alýp geldim yavrucaðý :)

88 model bir keçi

saðlam bir giriþtik mekanikci arkadaþým ile. orta diferansiyelin civatalarýný deðiþirken koltuklarý söktük, sökmez olaydýk :)

komple daðýtým içini kaportaya girip toplanacak þimdi

sanýrým 1 aya kadar çamura bulayabileceðim :)

Harun

aramýza hoþgeldiniz,aracýnýz hayýrlý olsun...

colins

Aramýza hoþgeldiniz.Gezilerde buluþmak üzere.

Ekrem Usta

Ekrem Usta

tarýk yusuf abi cvp vermemiþ bana

burakbudak

ekrem usta, impress aramýza hoþgeldiniz...

Ekrem Usta

H@K@N

Ýmpress aramýza hoþ geldiniz.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

H@K@N

Ekrem bey aramýza hoþ geldiniz. Arabanýz hayýrlý olsun,aracýnýz Reis'e teslimse gözünüz arkada kalmaz.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

reis28

Aramýza yeni katýlan arkadaþlar hepiniz hoþ geldiniz bu güne kadar bir cok ekiple arazide gezdim en zor yollarý ve þartlarý yaþadým lakin NivaTr ekibi gibisi yok bu alemde gün gectikcede ekip iyice profesyonelleþiyor ekipman olarakta tecrübe bakýmýndanda iyikivarsýn NivaTR nice zorlu yollara hep birlikte.
DURSUN USTA 05364629668

H@K@N

Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

k. yusuf

hoþbulduk arkadaþlar

bu keçi için çok saðlam projelerim var yakýnda ufak ufak çýkacaklar meydana :)