TANIÞMA VE NÝVAYA ADIM ADIM

Başlatan flyingstork, Kasım 18, 2016, 10:16:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

flyingstork

MERHABALAR ARANIZA ÝZMÝRDEN KATILIYORUM DAHA DOÐRUSU KATILMAYA UÐRAÞIYORUM. ÝSMÝM UÐUR YAKLAÞIK 1 YILDIR NÝVA HAYRANLIÐIM TAVAN YAPMIÞ DURUMDA ARAÞTIRMALAR YAPIYORUM 4 AYDIR DA UZAKTAN UZAKTAN FORUMU TAKÝP EDÝP CEHALETÝMDEN KURTULMAYA ÖÐRENMEYE ÇALIÞIYORUM. ÞU AN DA 1975 MODEL VW 1200 SAHÝBÝYÝM ANCAK ARTIK BANA YETMEDÝÐÝ VE BENÝ YORDUÐU ÝÇÝN ÖZGÜRLÜÐE NÝVAYLA KANAT ÇIRPMAK ÝSTÝYORUM. ZÝYADESÝYLE DAÐ BAYIR DOLANIP KAMP YAPTIÐIMDAN DOLAYI  BENÝ ÜZMEYECEK TABÝ BÝRAZDA YAKIÞIKLILIK SINIRLARINI ZORLAYACAK (BÝRAZ ÞEKÝLCÝYÝMDÝR :d)  BÝR CANAVAR ARAYIÞI ÝÇERSÝNDEYKEN NÝVANIN TAM ÝSTEDÝÐÝMÝN KARÞILIÐI  OLDUÐUNU FARKETTÝM. ÞÝMDÝ ÖÐRENDÝÐÝM ÞEYLERÝN BAÞINDA ÇÜRÜÐÜ ÇARIÐI OLAN NÝVANIN YANINDAN DAHÝ GEÇMEMEK GEREK. ÝLK ARACIM (VW 1200) Ü BÝ HEVESLE  BAKTIRMADAN ÝNCELEMEN CUMBURLOP ATLAYIP ALDIÐIM ÝÇÝN SIKINTIDAN KURTULANA KADAR AKLA KARAYI SEÇTÝM. BU SEFER ÝNCE ELEYÝP SIK DOKUMA KARARINDAYIM (YAPABÝLECEÐÝME EMÝN OLMASAM DA :d). ÝLK SORMAK ÝSTEDÝÐÝM 1.6 KARBÜRATOR MÜ 1.7 KARBÜRATOR MÜ YOK 1.7 Ý MÝ TERCÝH ETMELÝYÝM? SONRASINDA BÝR KAÇ ARAÇ VAR BÝLGÝNÝZ VAR MIDIR LÝNKTEKÝ ARAÇLARLA ÝLGÝLÝ VE SÝZCE BU PARALAR EDERLER MÝ ?

1-  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-ozenle-yapilmis-dag-kecisi-273484462/detay

2-  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-23.06.2006-trafige-cikisli-temiz-niva-359746981/detay

3-  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-fiyat-dustu-son-7-gun-358628441/detay

yolda olmak ve yoldan çýkmak özgürlüktür..

muhammedcelik1983

Hoþgeldiniz,umarim en kisa zamanda hayalinizdeki nivaya kavusursunuz,3 yila yakin 2000 model 1.7i niva kullandim cok orjinal bir arabaydi dagda bayirda her kosulda sorunsuz kullandim tabi sürekli bakim sart bu arabalar bakimla yuruyen arabalar alirken orjinal olmasina dikkat edin mumkunse oynanmamis olsun tabaninda curuk olmasin.

flyingstork

güzel dilekleriniz için çok teþekkür ederim muhammed abi. ergeç bir niva sahibi olacaðým ama bu sefer yavaþ yavaþ araþtýrarak temiz bir özgürlük savaþçýsý alacaðým. Ýzmir de Sarnýç ta Erco Usta varmýþ araþtýrmalarýmýn sonunda iþin piri olduðunu öðrendim. bir ara yanýna uðrayýp tanýþacaðým olmazsa. tekrar teþekkür ederim

Harun

hoþgeldiniz aramýza...
forumu iyice bir karýþtýrýn,fazlasýyla bilgi bulacaksýnýz...
umarým en kýsa sürede gönlünüze göre olana kavuþursunuz...

flyingstork

teþekkür ederim harun abi. sizden ve yollardan öðreneceðim daha çok þey  var. aslýna bakarsanýz forumu alt üst ettim ufak tefek araþtýrmalarda yapmadým deðil forum dýþýnda baþlangýç seviyesinde ufak ufak bilgi sahibi oldum sayýlýr. þimdi sýra niva lanmakta bu konuda da fiyatlara çok hakim olmadýðým için korkularým var o yüzden biraz daha genel bilgi ve piyasa araþtýrmasý yapmam gerek sanýrým. mesela attýðým linklerdeki araçlar gerçekten haklarýmý yoksa yüksek rakamlar mý bu konuda da yardýma ihtiyacým yok deðil açýkcasý.