Konaklamalar hakkýnda..

Başlatan Maestro, Haziran 18, 2014, 11:32:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

Alıntı yapılan: Maestro -  Haziran 19, 2014, 06:22:50
ve son dakika..  15:30 da vardiyam bitmiþ..  evime gidiyorum , saat 16:10 da vardiya þfim aramýþ... geç gördüm geri aradým.

önce bir hal hatýr  vs..  ve beklediðim bir söz...  '' eeee  haftaya izin planýný bir hafta ertelesek '' 

sonrasýnda 15 dakikalýk bir  lakýrdý.. ve sonuç..

'' yarýn birlikte degerlendirelim ''

laayyynnn  laaayyynnn  laaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyynnnnnn...

yarýn olmasý muhtelel senaryolar

1-  izin iptal olacak ..
2- izin iptal olacak..
3- izin iptal olacak..

yazarýn notu : Oðlum sen delimisin ?  haddini bilmezmisin.. izin neyine..  de get lan makinanýn baþýna.. 

benden kendine not :  eee  vaktiyle okusaydýn þimdi bunlarý düþünmezdin..  dimi caným..

heeee  valla...  bana müsaade.. Ülke ekonomisinin bana ihtiyacý var..

Nedir son durum...

Þefi sopalamaya geliyor muyuz... :D

Maestro

dün isyan ettikten sonra herþey normalleþti gibi.. þu an için ses seda yok.. 15:30 a kadar  her an her þey olabilir...... ???

Maestro

sooonnn  dakikaaaaa...

izin onaylanmýþ !!

Harun

Alıntı yapılan: Maestro -  Haziran 21, 2014, 11:46:08
sooonnn  dakikaaaaa...

izin onaylanmýþ !!

hadi hayýrlýsý...
istikamet?

Maestro

Alıntı yapılan: Harun -  Haziran 21, 2014, 12:37:40
hadi hayýrlýsý...
istikamet?

Ýnþallah Göcek..  Pazartesi Sabah  geze geze  giderim diye düþünüyorum , akyaka nýn plajý çocuklar için güzel.. biraz orada takýlýp  Yuvarlakçay 'da çay-sigara atýþtýrmalýk mola verip oradan akþam üzeri gibi Göcek e  giderim... nassip

Maestro

sayýn Þef , þu an plajda kafa çekiyor
um stop sakýn acil olarak iþyerine çagirma stop çok pis k
üfur ederim,stop

Maestro

Alıntı yapılan: Maestro -  Haziran 24, 2014, 03:14:44
sayýn Þef , þu an plajda kafa çekiyor
um stop sakýn acil olarak iþyerine çagirma stop çok pis k
üfur ederim,stop

aynen durum buydu... 

Maestro

Akyaka Azmak boyunda anlýk olarak yakalanan bir enstantane..  ( yine resimleri yüklerken kýrk dereden su getirmekteyim )

Maestro

Maestro

Maestro

Maestro

Maestro

Çine'deki  köftecileri geçiniz , Sakar rampasýna yakýn ( Ula  nýn oralardaki en son köfteci )  bu sene ilk defa durduðum bir yer , porsiyondaki köfteler  biraz eksik gibi  velakin fýrýnda  anýnda hazýrlanan lavaþ bu açýðý kapattý..  ayraný güzel.. sessiz sakin bir yer..  Kedi de oranýn müdavimlerinden , Çay resmi de oradan..   Köftenin porsiyonuna 10 TL  aldýlar , 4 kiþi  60 TL hesap verdik.. ben Lavaþ müptelasý olduðum için ziyadesi ile doydum , salatadaki biberler acý çýktý , ama köfte ile gelen közlenmiþ biberler nefis.. hatta masada ki bütün közlenmiþ biberleri ben götürdüm..

Maestro

Sakar  dan  manzara...

senede en az bir defa Sakar dan inmessem  benim için o sene hiç yaþanmamýþ gibi oluyor...

Maestro

Azmak'ýn soðuk suyuna illaki ayaðýmý sokacaðým....