nivaya 1.6 vw mpi motor

Başlatan av.mehmet, Mayıs 09, 2014, 10:07:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berkayonwheels

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Mayıs 12, 2014, 09:10:06
Niva 83 bg, bu motor 102 bg aradaki fark sýkýntý olmaz sanki ???
Abi sen bu motoru daha hýzlý gitmek için mi daha rahat týrmanmak için mi düþünüyorsun? Týrmanmak içinse ladanýn tekerin diþini geçirebilipte çýkamadýðý yer zaten yok hýz içinse  ben nivayla 150 yaptým bir daha yapmam 110-120 iyidir .. motor gucu artýnca herþey daha iyi olacak diye birþey yok örneðin ben ve forumdaki birkaç abimize ait  araçlarda yazýlým vs de var aracýnýzýn oldugu yerde yaptýrdýðýmýz iþlemler sonucu +güç elde ettik  nihayetinde kasa aerodinamik deðil alttan üstten rüzgarý alýnca tüy gibi saga sola sallanýyor araba..bu da kontrolsüz sürüþ allah korusun daha vahim durumlara kadar gidebilir..mevcut motoru uzun omurlu tutmaya çalýþýp bakýmlarýný aksatmazsan torunun da kullanýr bence nivayý sayýn abim.. 5000 liraya daha deðiþik þeyler yapýlabilir yavuz abinin LSD den taktýrabilirsiniz mesela araç hazýr istanbuldayken remap vs yaptýrýrsýn zaten 102 bg e yaklaþýrsýn
...and to hear the lamentation of their women

av.mehmet

Remapý þimdi okudum daha önce duymamýþtým! Aklýma þimdide bu takýlýr oldumu þimdi berkay :D amacým sadece biraz daha atik, biraz daha seri hýzlanan araç elde etmek berkay kardeþim, ama motor swap projemi dost tavsiyelerinden sonra rafa kaldýrmaya karar verdim
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

emre_ozk

Emre özkaradeniz
Ýzmit