tanýþma

Başlatan amatör, Nisan 18, 2014, 10:49:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

amatör

bende bir niva sahibi olarak aranýza girmiþ bulunmaktayým benim büyükçekmece karaaðaç köyünde bir arazim var içinde meyve aðaçlarý bulunan oraya bir gezi düzenlesek kahvaltý veya piknik gibi gelen olurmu acaba araçlarýnýzla oynayacak yer var hem bende sizlerle tanýþmýþ olurum hemde keyifli vakit geçirilebilir tarih belirlemedim ama sizlere kalmýþ birþey istediðiniz zaman ayarlayabilirim ben
ALTI SÜRTMESÝ MÜHÝM DEÐÝLDE ÜSTÜ VURMASIN :)

Harun

aramýza hoþgeldiniz,güle güle kullanýn aracýnýzý...
nazik davetiniz için ayrýca teþekkür ederiz.
tayfa organize oldu mu icabet ederiz davete,
icabet etmeyi severiz yani :D
tarih netleþti mi yeni baþlýk açarýz.

berkayonwheels

Alıntı yapılan: amatör -  Nisan 18, 2014, 10:49:12
bende bir niva sahibi olarak aranýza girmiþ bulunmaktayým benim büyükçekmece karaaðaç köyünde bir arazim var içinde meyve aðaçlarý bulunan oraya bir gezi düzenlesek kahvaltý veya piknik gibi gelen olurmu acaba araçlarýnýzla oynayacak yer var hem bende sizlerle tanýþmýþ olurum hemde keyifli vakit geçirilebilir tarih belirlemedim ama sizlere kalmýþ birþey istediðiniz zaman ayarlayabilirim ben
Hoþgeldin hocam..Abiler ayarlarsa geliriz elbet..
...and to hear the lamentation of their women

shadowturks

kardeþimle face de tanýþtýk...
yavuz aganýn meslektaþý kendisi..
beni davet etti bahsi geçen yere..
bende tayfasýz asla dedim..
organize edelim gelelim karaaðaca ...
yiyelim içelim..
kardeþim hoþgeldin aramýza..
buradaki dostluk öyle heryerde bulunacak
bir þekil deðildir...

amatör

ONCELIKLER HERKEZE TESEKKUR EDERIM BIR TARIH BELIRTILDIGI ANDA GERISI KOLAY GUZELCE TOPLANIP GIDILEBILIR HIC SORUN DEGIL BU ARADA DUTLARIM OLMAK UZERE MUHTEMELEN ERIK VE SEFTALILERIMDE CIKMAYA BASLAMISTIR ABILER TAMAMEN ORJINAL SU DAHI DOKEMIYORUM ALLAHA EMANET YETISIYOLAR :D
HEPINIZI BEKLERIM IMKAN OLSADA BUTUN NIVACILAR GELEBILSE KESKE
ALTI SÜRTMESÝ MÜHÝM DEÐÝLDE ÜSTÜ VURMASIN :)

aydinaydogan

biraz gecte olsa hosgeldiniz. bilumum organizasyonda gorusmek uzere.

kocaali

No mud, no fun...

bkerti

Merhaba,
Ýlk aracým olan Nivayý gecen ay alabildim. 92 mode bir araç. 15 yaþýndan beri istediðim bir araçtý. 15 sene sonra alabildim. Konya da ikamet etsem de aslen Bursa-Harmancýklýyým. Burda memuriyet nedeni ile yaþýyorum. Forumda paylaþýlan güzel bilgiler için teþekkür edrim. Bilmediðim çok þey var sayenizde öðreneceðim çok þey olacaðýna emi,nim. Herkese çok teþekkürler.