LADA NÝVA 4X4 2009 YENÝLEÞTÝRME VE MODÝFÝKASYON

Başlatan kaneruslu, Nisan 01, 2014, 11:41:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

av.mehmet

Murat bey bizimki hem modifiye hem yenileþtirme oldu, açýkçasý sýfýrý þu an yok diye herþeyini sýfýrladýk nerdeyse. Amasizin aklýnýzdan geçen bir miktar güzelleþtirme ve bakým. Bu þekil bir þeyi 3-5 bin tl arasýna çýkarýrsýnýz diye düþünüyorum. Fakat orjinal klima düþünürseniz tek baþýna o 3000den fazla. Size tavsiyem eðer ilk kez niva kullanacaksaniz mutlaka hidrolik direksiyon alýn, ayna mahruti ve chip tuning yaptýrýn. Ýzolasyonda gerekli.
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

HERO486

Tavsiyelerine mutlaka uyacaðým. Bende sizin gibi hayallerimdeki niva yý yapmayý bekliyorum. Önce 2008-2009 bir temiz niva bulabilirsem. Askýnda bir 2006 model biraz da yapýlý buldum ama antalya dan þehir dýþýna o kadar yol katedip birde bir þekilde alamazsam o kadar yol eziyetine katlanmayý göze alamadýðým için antalya veya yakýn çevresinden bakýyorum. Ama buralarda da 2008-2009 model satýlýk yok birkaç aydýr. Beklemeye devam kýsmet artýk.

av.mehmet

Hýrpalanmamýþ ve doðru düzgün biniciden geçmiþ olmasýna dikkat et, misal ben 2010 þantiye arabasý alacaðýma 2006 binici arabasý alýrým.
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar