Haftasonlarý Nivacýlarýn Hanýmköy Buluþmalarý

Başlatan berkayonwheels, Mart 30, 2014, 11:14:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berkayonwheels

Bir iki saattir baþka forumlarda baþka araçlarýn konularýný okuyordum.Gerçekten çok ilginç þeyler var..Adamýn birinin caný sýkýlmýþ Range Rover almýþ vergisi normal bence ama biraz çok yakýyor demiþ ;D 4.6 da olsa 0,60 dan yukarý yakmamalý diyor bin küsür lira vergi normal kol börekçisi servisler normal altýn kaplama yedek parçalar normal ama yakýt anormal..  geçenlerde bir grubun buluþmalarýnda  disco II sahibi amcamýz 100 km de 22 lt yaktýrmýþ diye herkes hayretler ediyor tebrik ediyor ( 100 KM   için 170 lira :D)...Diðer bir organizasyonda ise benim gibi bir çaylaðýn bile hoplaya zýplaya çýktýðý bir engeli takviyesiz çýktýðý için adam tebrik ediliyor..Daha aklýma gelmeyen bir çok þeye gülmekten karnýma aðrýlar girdi..Adamlarýn baþlýklarýnýn altýndaki yorumlar gercekten çok zekice yapýlmýþ mizah tiyatrosu repliklerini andýrýyor..Neyse uzun lafýn kýsasý Millet  25lt/100km ile çatýr çutur aktivitesini yapýyor  ;) Benim rayno 10-11 lt yakar..bu da 100 km de 30 lira eder ortalama ...Standart niva yani..sanýrým herkesin ortalamasý da budur..E o zaman neden kimse Nivasýný dýþarý salmýyor ???
...and to hear the lamentation of their women

NÝVACI

Sevgili Berkay
Geçmiþ olsun
virüsü full  almýþsýn. :'(
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Yevgeni

Neden kimse Nivasini disari salmiyor?

1. Vaktiyle cokca arazi olmus, simdi sakinlesmistir.
2. Hayat gailesi sebebiyle birak arazi olmayi, evine bile zor gidiyordur.
3. Niva'dan inmis pisiklete binmis gayet mutludur.
4. Yukaridakilerin hepsi..

berkayonwheels

kocaali

benim durum da daha ziyade iþ sebepli.. o kadar yoðun seyahat ediyorum ki evime geldiðim 2 günlük haftasonu tatilinde arazi olmaktansa ailemle maksimum zaman geçirebileceðim aktiviteleri tercih ediyorum.. Bazen bu deniz kýyýsýnda, ya da kýrlarda bir çay/kahve içmek þeklinde de tezahür edebiliyor ki o zamanlar benim için çifte mutluluk oluyor, bazen de hava durumuna baðlý olarak çayý evde içmeyi gerektiriyor..

evvelce en az iki haftasonunda bir kaçardýk bir offroad gezisine.. þimdilerde ayda bir kaçtým mý missssss :)

No mud, no fun...

shadowturks

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 31, 2014, 12:41:52

1. Vaktiyle cokca arazi olmus, simdi sakinlesmistir.
2. Hayat gailesi sebebiyle birak arazi olmayi, evine bile zor gidiyordur.
3. Niva'dan inmis pisiklete binmis gayet mutludur.
4. Yukaridakilerin hepsi..

bence buna yakamdan düþün seneden seneye belki gelirim gibi
birþey denebilir...

shadowturks

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Mart 31, 2014, 12:32:03
Sevgili Berkay
Geçmiþ olsun
virüsü full  almýþsýn. :'(

burhan amca hemde ne virüs bildiðin gib deðil...
aþýsýný üretmeye çalýþýyorum  ;D ;D ;D

shadowturks

Alıntı yapılan: kocaali -  Mart 31, 2014, 10:36:29

benim durum da daha ziyade iþ sebepli.. o kadar yoðun seyahat ediyorum ki evime geldiðim 2 günlük haftasonu tatilinde arazi olmaktansa ailemle maksimum zaman geçirebileceðim aktiviteleri tercih ediyorum.. Bazen bu deniz kýyýsýnda, ya da kýrlarda bir çay/kahve içmek þeklinde de tezahür edebiliyor ki o zamanlar benim için çifte mutluluk oluyor, bazen de hava durumuna baðlý olarak çayý evde içmeyi gerektiriyor..

evvelce en az iki haftasonunda bir kaçardýk bir offroad gezisine.. þimdilerde ayda bir kaçtým mý missssss :)

mehmet seninki taze baba olayý...
kýzýmýzda maaþallah býrakýlýp gidilecek gibi deðil ..
az daha büyüsün beraber kaçarsýnýz...
;D ;D ;D

shadowturks

Yevgeni

berkayonwheels

Yevgeni

Kimyasali cekmis, paralel evrene ziplamis.
Tamam Erkanim, vallahi geliyorum bak..

shadowturks

yok aga kimyasal sevmem..
ben dost meclislerini severim.
dostlarýmla vakit geçirmeyi severim..
hasbýhal severim, bir iki lakýrdý,biraz hoþbeþ...
sevmedimmi bir adamý sevemem kaçarým köþe bucak..
dedimya bu dünya dost meclisi..
ne kadar paylaþýrsan o kadar senin bu dünya..
belki birgün atýma binip koþtururum düzlüklerde
dedelerimin geldiði topraklarda..
sibirya ormanlarý,veya moðol stepleri farkedermi?
mutluysak anadolu bozkýrlarý...
bizde bu...
neyimiz varsa ortak  sevincimizde , hüznümüzde,ekmeðimizde,suyumuzda..
bir türk büyüðü
dostluðumuza güvenin ,
düþmanlýðýmýzdan korkun...
demiþ.
aga sevemedim þu paralel iþini
tanjant ý olsun ,kosinüs ü olsun üçgenin dik açýsý olsun ama paralel olmasýn..
evren bir tane ve hepimizin...
yavuz abeeee seviyoruz seni......

shadowturks

Babasý Ýspanya'nýn en aðýr siyasi cezalarýnýn verildiði bir hapishanede mahkumdu küçük kýzýn. Fýrsat bulduðu her hafta sonu babasýný ziyaret için annesiyle birlikte hapishaneye giderdi.
Yine bir ziyarete giderken babasý için çizdiði resmi yanýnda götürdü ancak hapishane kurallarýna göre özgürlüðü çaðrýþtýran her türlü þeyin mahkumlara verilmesi yasaktý. Bu sebeple kaðýda çizdiði kuþ resmini kabul etmemiþler ve oracýkta yýrtmýþlardý...
Çok üzülmüþtü küçük kýz. Babasýna söyledi bunu, o da "üzülme kýzým, yine çizersin; bu sefer çizdiklerine dikkat edersin olur mu?" dedi.
Küçük kýz diðer ziyaretinde babasýna yeni bir resim çizip götürdü. Bu sefer kuþ yerine bir aðaç ve üzerine siyah minik benekler çizmiþti.
Babasý keyifle resme baktý ve sordu: "Hmmm! Ne güzel bir aðaç bu! Üzerindeki benekler ne? Portakal mý?"
Küçük kýz babasýna eðilerek, sessizce þöyle dedi :
"Hþþþþt! O benekler aðacýn içinde saklanan kuþlarýn gözleri...

aydinaydogan