yeþil niva

Başlatan av.mehmet, Mart 22, 2014, 03:16:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Niva67

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Nisan 20, 2015, 08:54:42
Mezun olduðum G.antep Anadolu Lisesinin aðaç dikme etkinliðinden dönüþte köy yollarýnda küçük bir gezinti yaptýk

Hocam, makinanýn maaþallahý var...

Satmaktan vaz mý geçtiniz yoksa?.. :)

av.mehmet

o kadar kararsýzým ki, yeþille aramýzda bir bað oluþtu desem yeri var. Sýfýrýný almak, model yenilemeyide istiyorum, ne yapacaðýmý þaþýrdým ??? ???
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

av.mehmet

av.mehmet

av.mehmet

Yeþille vedalaþtýk. Niva sevgim bittiði için deðil. Eminimki tekrar niva sahibi olacaðým. Tekrar buluþmak dileðiyle :'(

muhammedcelik1983

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Haziran 20, 2015, 08:36:07
Yeþille vedalaþtýk. Niva sevgim bittiði için deðil. Eminimki tekrar niva sahibi olacaðým. Tekrar buluþmak dileðiyle :'(

Hayýrlý olsun tez zamanda yeri dolsun hocam :)

Harun

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Haziran 20, 2015, 08:36:07

hayýrlýsý olsun Mehmet,
alan kiþi de þanslý,hayrýný görsün..

av.mehmet

Arladaþlat gitti yeþil, geldi beyaz. Sýfýr içinçok iuðraþtýk fakat rusyayla olan krizle baþa çýkamadýk, sýfýrý getirtemedik. Bizde 2012 model bir araç alýp restorasyona giriþtik. Tabi beyaza çok sempatim olmadýðý için renk deðiþimiyle restorasyona baþlýyoruz. Karar verdiðimiz renk ingiliz yeþili denen renk. Aþamalarý fotoðraflandýracaðým, yenidenniva sahibi olmak çok güzel :D

Niva67

Mehmet Hocam hayýrlý-uðurlu olsun..

Kazasýz, belasýz, iyi günlerde kullanýn.. Herþey gönlünüzce olsun..  :)

av.mehmet

Çok teþekkür ederim. Niva apayrý bir tutku benim için. Motorunun gürültüsünü bile özlemiþim keratanýn. :) restorasyonu tamamlayýp yeni haliyle gezmek için can atýyorum inanýn :D

Harun

Hayýrlý olsun Mehmet yeni proje.
heyecanla bekliyoruz.

av.mehmet

Resimleri paylaþamýyorum ???