NivaTR bahar toplaþmasý /19-23 Nisan / Çanakkale

Başlatan Yevgeni, Şubat 22, 2013, 03:15:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Edremit  zeytinli önceki gezi dönüþ yolu  en kýsasý o yol
Edremit e kadar çipilde oynasýn balýkçýl kardeþimiz.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

ERCO

liste
1. Bigali Mustafa + Recep Abey
2. Yevgeni + Nesli + (bir ihtimal Orsa Onur).
3. Erco +Sibel + Vehbi + (?)
4. Kocaali Mehmet
5. Aydin (Aydogan)
6. Dr Bahadir (ayarla izni zipla).
7. Harun + Asli
8. Emre
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

izzet durmaz

herkese selamlar. bu yýlki çanakkale toplaþmasýnda sizlere katýlmayý çok istiyorum.bunun için uygun bir niva almaya çalýþýyorum. hayýrlýsý bakalým bulabilecekmiyim... bu arada ben bayramiç te yaþýyorum

ERCO

illada niva  alýnca gelecem diye ugraþma niva olmadanda gelebilirsinz binek aracla da ulaþýlacakmýþ kamp alanýna kadar gelin tamýþalým  hemde yakýnzýnýz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

kocaali

kamp noktasý için son karar nedir? kamp alanýna ulaþýmda toprak yola girmek gerekecek mi yoksa asfalt yanýnda mý kamp kuracaðýz? motosikletle gelme ihtimali olan ancak toprakta motosikleti yürümeyen bi arkadaþ var da, ona göre bilgi veririm..   ;D
No mud, no fun...

Yevgeni

Mehmet, Bigali tum arac cinsleri problemsiz ulasir dediydi.
Kamp alani ise dere kenari olan yer tercih sebebidir. Koordinatlari kontrol etmedim lakin daha yuksekte bir yer vardi ama orada su yok.
Su olan mahal iyidir..

Yevgeni

Baktim simdi, sanirim dere kenari olan ve her aracin rahat ulasabildigi nokta da burasi yani 1. alan:
40° 6'47.94"K   26°54'37.42"D

kocaali

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 26, 2013, 02:11:04
Baktim simdi, sanirim dere kenari olan ve her aracin rahat ulasabildigi nokta da burasi yani 1. alan:
40° 6'47.94"K   26°54'37.42"D

haklýsýn abi, 1. alan direk yol kenarý, ulaþým sýkýntý olmaz.. benim tayfayý kandýrýp getiriyorum bu durumda :)
2. alan tepede, yangýn kulesi gibi birþey görünüyor google earth'de...

No mud, no fun...

Yevgeni

Tepedeki alanda su yok. kamp alani suya ne kaa yakin o kaa iyi.
Zaten dolanmak isteyene butun Karadag musait..

kocaali

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 26, 2013, 02:45:10
Tepedeki alanda su yok. kamp alani suya ne kaa yakin o kaa iyi.
Zaten dolanmak isteyene butun Karadag musait..

tamamdýr abi, ben uþaklarý tacize baþladým, muhabbet potansiyeli yükseklerden bakalým kaç kiþiyi kandýrabilicem.. 
No mud, no fun...

Yevgeni

Haldunlar da karavan ile gelebilirler Bursa uzerinden..

BAHADIR

Bi terslik çýkmazsa geliyorum, hatta co-pilotum bile var. Bayramiç'ten yazan Ýzzet Bey, siz gelin yeter ki.
Yavuz ve Mustafa Abi, OKlarý çýkarýp asfalt lastikleri ile gelsem Karadað'da gezebilir miyim kine? Hem rahat ve gürültüsüz geleyim hem arazide gezeyim istiyorum. Ooooh, suyundanda ...... ;D

Yevgeni

Yevgeni

Yenice Ormanlari'na gittigimizde sadece bende hafif disli lastik vardi. Fatih, Babacandar, Yusuf Abi, bizim doktor Emrah falan(Kia Sorento) asfalt lastikleriyle geldilerdi.
Kuzey iklimi ve yumusak zemin oldugunu hesaba katarsan orman icinde sadece daha fazla yakit harcamis oldular (tutunma, patinaja dusme), o kadar..

kocaali

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 28, 2013, 08:31:44
Rahat gezersin..

o zaman çok eðlenicez demektir :)  yoðun çamur olmasýndan endiþeliydim..
No mud, no fun...