NivaTR bahar toplaþmasý /19-23 Nisan / Çanakkale

Başlatan Yevgeni, Şubat 22, 2013, 03:15:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

hanýmlar yemek yaparken erkekler ne yaptý?
boþ durmadýk elbet,
çalýþtýk...

Harun

ve beklenen an...

yemeðin bundan sonrasýnda görsel yok bende,zira bu etkinlikte sadece yemek vakitlerinde oturdum :D

yemek üzeri ateþbaþý muhabbet...nesfissss

Harun

akþam yukarýdaki halde býraktýðýmýz ateþ sabah bu halde idi...

mutfak ise derli toplu ;D

Harun

sabah daha bir aç kalktým kendi adýma ;D

kahvaltý sofrasýnýn gözdesi bol malzemeli bir sucuklu yumurta oldu ;D

afiyetle kahvaltý edildikten sonra hafiften mýntýka temizliði ve toparlanma hazýrlýklarý baþladý...

Harun

benim keçiyi fakirhane olarak kullandýðým için millet toparlanma telaþýndayken aylak aylak gezebildim :D

Harun

Harun

Harun

nihayet bir etkinliðin sonuna geldik :'(
çöplerimizi bile sýrtlanýp düþtük dönüþ yoluna,
önce Bigalý Mustafa abimizin lojmanýna uðradýk...

Harun

bahçelere ekilmek üzere bölgeden toplanan bitkiler için gübre takviyesi

Harun

bu aþamadan sonra dönüþün verdiði hüzün havasý ile hiç foto çekmedim :D
tekrar tekrar baþta Bigalý Mustafa abimiz,Recep abi ve oðlak ziyafetinde payý olan Dondurma Köyü ve Kocayayla Köyü sakinlerine çok teþekkür ederiz.
elinize,kolunuza ve gönlünüze saðlýk...

Yevgeni

Kaptin bu isi Harun.

Ote yandan bende ciddi bir kafa bozuklugu var donmus olmakla ilgili. Sehre uyum saglayamadim, calismak zul geliyor, hava zaten nane molla, hic ic acici degil ve surat ekþi.
Insan evine gelende rahat eder ama ben edemedim.

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Nisan 23, 2013, 08:01:50
Kaptin bu isi Harun.

Ote yandan bende ciddi bir kafa bozuklugu var donmus olmakla ilgili. Sehre uyum saglayamadim, calismak zul geliyor, hava zaten nane molla, hic ic acici degil ve surat ekþi.
Insan evine gelende rahat eder ama ben edemedim.

planým bugün sabahtan foto ayýklama ve sunum iþine giriþmekti lakin bizim hayta kapýda sukoyverince akþam,yarým günüm yine sokaklarda geçti :( palas pandýras oldu biraz mevzu...
resmi tatil olmasýna raðmen sabahýn köründe trafik ile karþýlaþýnca servise giderken,caným sýkýldý iyice.
yarýn iþe gideceðimi de düþünce iyice süngüm düþtü ;D
geberik geberik oturuyorum

Harun

bu arada senin makinada da ne cevher vardýr kimbilir.
makrolar falan özellikle ;)

mehmet22

Alıntı yapılan: Harun -  Nisan 23, 2013, 07:39:15

ve beklenen an...

yemeðin bundan sonrasýnda görsel yok bende,zira bu etkinlikte sadece yemek vakitlerinde oturdum :D

yemek üzeri ateþbaþý muhabbet...nesfissss

harun abey köfteler i yakmýþýnýz  ........ bu  yapýlanlarý beraberliginizi görünce insan hayatýmdan soðudum valla bir daga ki toplaþmayý zadece pazar günüde olsa kacýrmayacagým....
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

BAHADIR

Harun, bende Ýzmir'de anneme uðrayýp bir çay içeyim dedim. Beþikçioðlu Cami'sinin yakýnýnda, sahil yolunda lastik patladý, yetmedi stepne siboptan kaçak yaptý, bu da yetmedi kriko týrtladý. Tek arýza çýkaran senin araç deðil yani.  ;) Geceyi Ýzmir'de geçirip sabah ufaklýðýn 23 Nisan gösterisine yetiþmek için yola çýktým. Ancak þimdi Yani saat 23'ten sonra siteye girebildim.