NivaTR Bursa Buluþmasý - 24-25 Mart - Kocayayla

Başlatan ERCO, Ocak 31, 2012, 12:05:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

Ericek nefis bi yer aslýnda, ama oranýn yolunu tarif edemem, destek gerekli :)

Kocayayla'ya da 20 yýldýr gitmedim, durumunu bilmiyorum ne yazýk ki.. bi haftasonu gitsek mi :)  sanki bu Daðyenice bize biraz dar gelecek gibi :)
No mud, no fun...

Mudanyalý

Mehmet'im..

bu vb.organizasyonlara ev sahipliði yapmak biraz zor oluyor..Sorumluluk iþin cabasý..Biz 10 km,tayfa 500 km yol yapacak..
Henüz vakit var,yüz yüze de bir takým planlar yaparýz..

kal saðlýcakla
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

kocaali

o zaman mekan konusunu açýk býrakalým, üstünde bi düþünelim de öyle paylaþalým vaziyeti.. þu evvelki mesajlarý da bi zahmet siliverelim kafa karýþtýrmasýn :)
No mud, no fun...

Mudanyalý

Bu iþlerin uzmaný bir abiden teknik destek isteyeceðim..
Zira,kendisi Bursa'da ,25 araçlýk 3 organizasyon yaptý.. ;D
Yol dediðin doðru vara,

kocaali

Alıntı yapılan: Mudanyalý -  Şubat 13, 2012, 11:51:50
Bu iþlerin uzmaný bir abiden teknik destek isteyeceðim..
Zira,kendisi Bursa'da ,25 araçlýk 3 organizasyon yaptý.. ;D

güzeeelll   :))  þimdi içim rahatladý :))
No mud, no fun...

ERCO

yaa beyler cok kasmayýn kedinizi yeri belirleyýn yol duzgun olsun karavan ve ufak araclar icin  bide odu iþini haledi gerisi belli zaten  ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

NÝVACI

Rahat olun çocuklar her þeyin bir ilki vardýr.
Öte yandan kisenin ev sahipliðini puanlamýyacaðýz  dostlarla buluþacaðýz.
Ailelerin'de katýldýðý düþüncesinden yola çýkarak  hanýmlara vc konusunda  çare bulundumu
sorun fifti fifti tamamdýr.
her kese iyi geceler.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Mudanyalý

Alıntı yapılan: ERCO -  Şubat 13, 2012, 11:57:40
yaa beyler cok kasmayýn kedinizi yeri belirleyýn yol duzgun olsun karavan ve ufak araclar icin  bide odu iþini haledi gerisi belli zaten  ;D

öyle deme koca usta..rezil olmaktan imtina ederiz..
Yol dediðin doðru vara,

Almanyalı

arkadaþlar inegölden almanyalý eger üstümüze düþen biþey varsa yaparýz lakin tayfa kalabalýk gelirse dagyenice dar gelebilir ericek göleti derseniz yol karýþýk odundan yana sýkýntý yaþanabilir müsait olursanýz bursa gurubu bi akþam hem cay içer hem tanýþýr hemde fikir aliþveriþi yaparýz ne dersiniz

taiga

Alıntı yapılan: kocaali -  Şubat 13, 2012, 11:43:00
Ericek nefis bi yer aslýnda, ama oranýn yolunu tarif edemem, destek gerekli :)

Kocayayla'ya da 20 yýldýr gitmedim, durumunu bilmiyorum ne yazýk ki.. bi haftasonu gitsek mi :)  sanki bu Daðyenice bize biraz dar gelecek gibi :)

Ericek in yolu çok basit, o konuda sorun yok...Gürsu ya gir, yolu sor ve aynen devam...

Land cýlarda oraya geldilerdi...

Ben Alaçamý çok severim yolu da güzel, lakin büyük ihtimalle kar altýnda olur... Daða doðru týrmalamak isteyene mücadele açýk orada...

Kocayayla ise zaten asfalt, arazi çok geniþ, lojistik destek var... Kendir yaylasý vb. de hemen 2 adým...

Eðer amaç biraraya gelmekse en optimum nokta Kocayayla... Ýlla sertin serti offroad hedeflenmiyorsa yani... Et sucuk zaten Keles te enfestir...  ;)

Daðyenice  nedense fazla ýsýnamadýðým bir yer o yüzden yazmadýydým ama orasý da olur tabi...

Ana hedef nedir o önemli...

Geniþ çaplý buluþmamý yoksa geniþ çaplý offroad turu mu... Daha doðrusu aðýrlýklý olan hangisi...

Bu belli olursa ona göre yeri belirlemek kolay.

Örnek vereyim.

Eðer aðýrlýk buluþma, kaynaþma ve az miktarda çevrede çamura batma vb ise Kocayayla türü bir yer, yok aðýrlýk geniþ katýlýmlý offroad turu ise Gürsu-Ýnegöl aksý daha doðru bir tercih...

Harun

dar vakitli ve birçoðumuzun birbirini ilk kez görüp tanýþacaðý bu buluþmada kimsenin hard offroadu ateþ baþý muhabbete tercih edeceðini zannetmem :D
doðanýn nimetleri ile görsel ziyafet akabinde ateþ baþý laklak derim ben nacizane...

bu minvalde,yöre ekibi de çok fazla stres yapmasýn,gönüller bir olacak nasýl olsa ;D

rasta

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 14, 2012, 08:52:43
dar vakitli ve birçoðumuzun birbirini ilk kez görüp tanýþacaðý bu buluþmada kimsenin hard offroadu ateþ baþý muhabbete tercih edeceðini zannetmem :D
doðanýn nimetleri ile görsel ziyafet akabinde ateþ baþý laklak derim ben nacizane...

bu minvalde,yöre ekibi de çok fazla stres yapmasýn,gönüller bir olacak nasýl olsa ;D

mükemmel tesbit
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

ERCO

bece daha cok muhapet sohpet havasýnda olmasý fikriumdir uzun yollardan gelincek araclara zarar gelmemesi acýndan hem maksat tanýþmak kaynaþmak degilmidir
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Harun

aðalar bir fikrim var,
lakin gidilecek yer ve tabiat durumu belli deðilken abes mi olacak seslendirmek ???
yöre ekibi daha iyi bilir,

diyorum ki gittiðimiz,kamp yaptýðýmýz yer veya çevresine aðaç(lar) dikelim,dediðim gibi zamaný mýdýr,mevsimi midir,yeri midir bilemiyorum,
ne dersiniz?

selamlar...

****OZGUR****

Alıntı yapılan: Harun -  Şubat 16, 2012, 10:38:13
aðalar bir fikrim var,
lakin gidilecek yer ve tabiat durumu belli deðilken abes mi olacak seslendirmek ???
yöre ekibi daha iyi bilir,

diyorum ki gittiðimiz,kamp yaptýðýmýz yer veya çevresine aðaç(lar) dikelim,dediðim gibi zamaný mýdýr,mevsimi midir,yeri midir bilemiyorum,
ne dersiniz?

selamlar...

Çok güzel bi fikir harun abi bunu tüm etkinliklerde yapmak gerek aslýnda tebrik ediyorum seni bu fikrinden ötürü  ;) Ama þuan zamanýmýki fidan ekiminin _?_

SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ