Sis Lambasý

Başlatan emre_ozk, Şubat 11, 2008, 09:34:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dogan54

4x4 baska,
NiVA baska..

Tolga

abi bende bunlardan var, 2 yýl oldu týk yok. tabi diðerleri kadar profesyonel deðil aydýnlatmalarý ama bu fiyata ampul var...
Tolga

hakanbusa

Selam. Bende hella comet 500 var 4 adet. 2'si delici ,2'si yayýcý tanesini 22euro ya turan zaimden aldým. Kapaklarý dahil. Malum trafik ve aðaç dallarý sorun oluyor. Çok memnunum lada ya da yakýþýyor. Abartýlý deðil. Tavsiye ederim.

seyhan

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Şubat 17, 2010, 08:55:38
Selam. Bende hella comet 500 var 4 adet. 2'si delici ,2'si yayýcý tanesini 22euro ya turan zaimden aldým. Kapaklarý dahil. Malum trafik ve aðaç dallarý sorun oluyor. Çok memnunum lada ya da yakýþýyor. Abartýlý deðil. Tavsiye ederim.

Hakan abi benimkiler de aynýsý. 4 adet ve 2+2 almýþtým. Yaklaþýk 1 yýl önce 4 tanesini sis+kapak+ampul 220 TL'ye almýþtým sanýrým.

Belki ilk baþta biraz pahalý gelebilir ama tartýþmasýz olarak öneririm. Kýymeti gece arazide dolaþýrken çok daha iyi anlaþýlýyor.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

hakanbusa

Evet seyhan'cým sana katýlýyorum. Çok güzel. Bende aþaðý yukarý ayný fiyattan aldým.

Yevgeni

Eski Niva'da vardý Comet 500. Beyaz ýþýk olmasý sebebiyle tercih sebebidir.
Çaylaða da takalým aslýnda yine 2 tane Comet 500..

babacandar

Traktör farlarý tavsiye ederim ..
isterseniz sis istersen normal tane 8.5 TL...

Tolga

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Şubat 17, 2010, 11:54:36

Eski Niva'da vardý Comet 500. Beyaz ýþýk olmasý sebebiyle tercih sebebidir.
Çaylaða da takalým aslýnda yine 2 tane Comet 500..

Sarý + beyaz yapamakta fayda var. siste beyaz faydadan çok zarar...
Tolga

bkerti

Merhaba
aracýn ön tamponda iki tavanda 6 adet sis lambasý var muayeneden önce çýkartmak gerekli mi acaba?

Harun

Alıntı yapılan: bkerti -  Mayıs 22, 2014, 02:35:10
Merhaba
aracýn ön tamponda iki tavanda 6 adet sis lambasý var muayeneden önce çýkartmak gerekli mi acaba?

benim tamponda da 2 adet var,kumandasý farklý olduðu sürece ses etmiyorlar diye biliyorum,
nitekim benimkilere muayenede ses etmemiþlerdi.

bkerti

Abi farklý kumandasý öndekilerin. Zaten tepe lambalarý için tavaný deldirmek yerine kelebek camýndan giren bir kablo ile çözdük sorunu :)