Batum gezisi

Başlatan dora, Aralık 19, 2011, 02:09:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Batuma geçiþ 1 tl. olunca gidelim dedik 15 kiþilik bir grup oluþturup bir minibüsle geçtik Batuma Niva parçalarý inanýlmaz ucuz örneðin orijinal lastik takýmý 100 lari yani 110 tl. bunun gibi.Daha neler var tekrar gideceðim.Birkaç görseli sizlerle paylaþmak istiyorum.

2 yýldýr orada yatan bir niva sahibi ile konuþtum ilk araçlarýymýþ eþi ölünce elini bile sürmemiþ...

Niva 1041-firefly-Atlantis

dora

Batumda bol silindirli araç o kadar çokki hiç küçük motorlu araca rastlamadým tabi benzin 2.15, mazot 2.30 olunca silindirlerin hiçbir önemi kalmýyor.

mehmet22

volkan abi yine raðat durmamýþýn bu pazar galiba döktürmüþün lastikler 100 tl 4 tanesimi abii??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

dora

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Aralık 19, 2011, 02:16:55
volkan abi yine raðat durmamýþýn bu pazar galiba döktürmüþün lastikler 100 tl 4 tanesimi abii??

Hayýr takýmý ayrýca yeni nivalarýn lastikleri biraz daha farklý onlardanda mevcut fakat sýkýntý hepsini bir anda gümrükten geçiremiyorsun teker teker olacak örneðin her gittiðimde 1 tane alacaðým stepne yerini boþ býrakýp oraya býrakacaðým.

Harun

Alıntı yapılan: dora -  Aralık 19, 2011, 02:21:07
Hayýr takýmý ayrýca yeni nivalarýn lastikleri biraz daha farklý onlardanda mevcut fakat sýkýntý hepsini bir anda gümrükten geçiremiyorsun teker teker olacak örneðin her gittiðimde 1 tane alacaðým stepne yerini boþ býrakýp oraya býrakacaðým.

kendi aracýnla geçtiðinde prosedür nasýl acaba,
fiyatlar süpermiþ,
araba üzerine takýp geri gelecen aslýnda ;D

mehmet22

Alıntı yapılan: dora -  Aralık 19, 2011, 02:21:07
arabanýn üzerine 5 tane ölü lastik cýk dýþarý tak orda yenilerine gel olmuyormu öylee..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

dora

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Aralık 19, 2011, 02:40:28
arabanýn üzerine 5 tane ölü lastik cýk dýþarý tak orda yenilerine gel olmuyormu öylee..

Doðru söylüyorsun benim lastikler iyi olunca öyle bir yol düþünmüþtüm haklýsýn.

@rhan

abi aksesuar gibi parçalar varmý yoksa yedek parçamý

dora

Alıntı yapılan: orh -  Aralık 19, 2011, 03:52:53
abi aksesuar gibi parçalar varmý yoksa yedek parçamý

Herþey mevcut..

dora

Alıntı yapılan: Harun -  Aralık 19, 2011, 02:35:52
kendi aracýnla geçtiðinde prosedür nasýl acaba,
fiyatlar süpermiþ,
araba üzerine takýp geri gelecen aslýnda ;D

Abi kendi aracýnla geçiþtede yaya olarak geçiþte uygulanan prs. söz konusu sadece aracý arýyorlar hepsi o.Eðer antlaþma bozulmazsa geçiþte nüfus cüzdaný ibrazý uzun bir süre yerini koruyacaða benziyor.

Harun

Alıntı yapılan: dora -  Aralık 20, 2011, 08:45:30
Abi kendi aracýnla geçiþtede yaya olarak geçiþte uygulanan prs. söz konusu sadece aracý arýyorlar hepsi o.Eðer antlaþma bozulmazsa geçiþte nüfus cüzdaný ibrazý uzun bir süre yerini koruyacaða benziyor.

o vakit muhtemel karadeniz gezisinin menzilini Gürcistan'a kadar uzatmalý,hazýr gelmiþken :D

dora

Alıntı yapılan: Harun -  Aralık 20, 2011, 09:10:45
o vakit muhtemel karadeniz gezisinin menzilini Gürcistan'a kadar uzatmalý,hazýr gelmiþken :D

Fena olmaz konvoy halinde gideriz.

Almanyalı

,bende varým giderken bursadan beni almayýda unutmayýn :D :D :Dçok güzel görseller eline saglýk

@rhan

Alıntı yapılan: dora -  Aralık 20, 2011, 08:43:24
Herþey mevcut..
abi burda olmayan ne gibi aksesuarlar var bize yarayan deðiþik biþiler

NÝVACI

Saðol volkan eine  ayaðýna saðlýk.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar