ÝSOFF- 2011 Ýstanbul Off-Road Kupasý 1. yarýþ

Başlatan yusuf, Mart 17, 2011, 11:39:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVA 53

Artýk benimde exterem NÝVAM var

yusuf

k. yusuf

yusuf abi gidiyorsa biz de gelecez demektir  demek ki kamp oluyormuþ :D  ben de birazdan yola çýkacaðým ama binek araçla geleceðim yarýn da nivayla geleceðim görüþmek üzere...

Yevgeni

Yarýþ iptal (yaðýþ sebebiyle, zaten zor olan parkur iyice bitmiþ).
Tayfa bir çay içip geri dönüyor.
Gidecek olan varsa yola çýkmasýn..

yusuf

Yarýþ alaný kabus gibi biryerdi. Arabadan çýkar çýkmaz sucuk gibi ýslandýk. Feci soðuk bir rüzgar vardý.

Yarýþ iptal olmasaydý Daha aþaðýlarda bir yolunu bulur kampýmýzý yapardýk ama anlamý kalmazdý.

k. yusuf

valla ben dediydim :D lanet çamur  bir yer. beni de raif usta aradý tam gazý aldým benzinlikten çýkýyordum. ne güzel de hazýrlanmýþtým :(

Harun

hava kötüydü hakkaten,durmaksýzýn yaðan yaðmur özellikle kamp düþünülen yerde daha bi yoðundu :o
bir yandan da efil efil esen soðuk rüzgar... ;D

kýsa günden birkaç kare;

giderken yol böyleydi...

yarýþ alanýný çok iyi gören bir tepeye çýktýk evvela...sis,yaðmur gýrlaydý ;D

kamp yeri aranýrken yarýþa katýlacak arkadaþlar uðradý yanýmýza,yarýþ iptal dediler.

Mustafa abi daha kamp kurmadan bu hale gelmiþti,ama býkmadan usanmadan en güzel yeri aramaya devam ediyordu... ;D ;D ;D

baktýk olmadý,döndük,sýcak çay eþliðinde azýcýk muhabbet,ardýndan paydos herkes evlere... ;D

Yevgeni

Ben sabahtan beri yaðmur altýnda Ýstanbul'un muhtelif noktalarýnda trafikteydim, yaðmur altýnda nasýl olduðunu tahmin edersiniz. Akþama doðru eve dönüp trafiði takip etmeye baþladým, köprü makul bir rahatlýða gelende çýkacaktým ki, önce Yusuf Abi aradý, telefona yetiþemedim, geri aradým, meþguldü, akabinde Babacandar arayýp durumu bildirdi. iyi ki çýkmamýþým ama tayfayý görmeyi de çok istiyordum. Artýk önümüzdeki hafta sonu Beykoz Off Road Oyunlarý'nda görüþeceðiz..

yusuf

2011 Ýstanbul Off-Road Kupasý 1. yarýþý ertelenmiþtir.

Hava þartlrýnýn yarattýðý olumsuz koþullar sebebi ile yarýþ etaplarýna ulaþýmý saðlayan yollarda gerek seyirci araçlarýnýn ,gerek ilk yardým ve itfaiye araçlarýnýn ilerlemesi imkansýz hale gelmiþtir.

Güvenlik sebebi ile yarýþýn ileri bir tarihe ertelenmesi kararlaþtýrýlmýþtýr.

Yarýþýn tarihi daha sonra açýklanacaktýr.

Ýsoff YK

hakanbusa

Ah ah, Yusuf abi üç kuruþluk çamur gördüler ödleri koptu. Ben inanmýyorum bu isoffçularýn hard offroad yaptýklarýna.

hakanbusa

Tek bir þeye üzüldüm. Trakoff çular araçlarýný kamyonlara yüklerken yüzlerindeki ifade. Yazýk oldu adamlara. Bir dünya masraf yapmýþlar. Kös kös eve döndüler.

yusuf

Alıntı yapılan: impress -  Nisan 02, 2011, 04:34:03
yusuf abi gidiyorsa biz de gelecez demektir  demek ki kamp oluyormuþ :D  ben de birazdan yola çýkacaðým ama binek araçla geleceðim yarýn da nivayla geleceðim görüþmek üzere...

Bu hafta sonu Beykoz'a sakla hevesini Ýmpress

yusuf

Kaldýðýmýz yerden devam kararý almýþlar

www.isoff.org.tr/content.asp?ctID=45&RecID=667

Bu yarýþta Reis usta ve Orsa da var. Tepeye
kampýmýzý kurup izleyelim.

Harun

Alıntı yapılan: yusuf -  Nisan 23, 2011, 10:22:04
Kaldýðýmýz yerden devam kararý almýþlar

www.isoff.org.tr/content.asp?ctID=45&RecID=667

Bu yarýþta Reis usta ve Orsa da var. Tepeye
kampýmýzý kurup izleyelim.