Niva 'ya Ekstra Bagaj

Başlatan kaneruslu, Nisan 30, 2010, 02:40:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaneruslu

Bagaj 15 kg, 2mm levhadan ve tek kiþi ile kaldýrýlýp indirilebiliyor.Yapýlýþ amacý av amaçlý köpek taþýmak.Üzeri su geçirmez ve hafif bir malzeme ile kapatýlýp kullanýlacak.Alternatif olarak ek bagaj olarak da daha modern bir þekilde kaplanýp rahatlýkla kullanýlabilir.Güvenlik olarak strap ile tavana ek olarak baðlanacak.

rima61

Kaner abi bu bagajýn en son hali ve detaylý resimleri var mý ? hafif olmasý adýna ne gibi malzeme ile kaplanmýþ....alt baðlantýlarý sabit kaynak deðil de vida ile yapýlabilir mi ? malum av zamaný yaklaþýyor ?

mehmet22

kaner usta cok güzel bir calýþma ellerinize saðlýk lakin bir þeye dikkat etmeniz gerekiyor gerci siz onu düþünmüþünüzdür büyük ihtimalle.......de

ekzos gazý  seyir halinde iken iceri giriyor ve av yerine gidince köpekleri bi görüyorsun hepsi pert baþýmýza bizzat geldi yani ekzos gazýný cýkýþýný cok iyi ayarlamak gerekiyor yoksa   setter     kruzer ler  sakata gelirrrrr ;D ;D
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

NÝVACI

Bu konu daha öncede gündeme geldi.
bede ayný yönde  fikrimi beyan ettim.
Benim sonderece karþý çýktýðým bir hadise. ve arkadaþlar bu fikirden vaz geçtiler.
zamane avcýlarý eriþtikleri lüksle yetinmeyip hayvanlara bu azabý reva görüyorlar.
baðajý açýn uzunca bir yol yapýn yada brandalý bir kamyonetin arkasýnda arkaya oturup brandayý açýp aðýr yol gidin.sonra yinede yaparým diyorsanýz.
benki ailemde 3.nesil  AVCI ve 50 yýl köpek bakmýþ biri olarak hepsini kýnýyorum.
KÖPEKSÝZ AVCI  DEÐNEKSÝZ KÖR GÝBÝDÝR.
KÖPEK avcýnýn dostudur. bu olay yanlýþtýr

derlerki köpek kokuyor
----------------------------------
Avcýnýn köpeði kokmaz (ama avcýnýn köpeði kokmaz)
Gerçek avcý köpeðinden tiskinmez onu aile fertlerinden ayrý tutamaz.
Avcýnýn köpeðine karýsý deðil kendisi bakar.
o hayvan o yolculukta ayaklarýna yaslanarak gidiyorsa AVCI ÝSEN GÖZÜNDEKÝ ÝFADEYÝ GÖRÜRSÜN
Ariflere tarifimiz bu kadar vesselam
Herkese rast gele.
DERLERKÝ sürçü lisan ettikse affola.
Bu konuda ASLA .
anladýmki meskenim yaylalar daðlar