artýk bende buradayým

Başlatan yaðýz volkan, Aralık 16, 2009, 01:49:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yaðýz volkan

merhaba arkadaþlar eðer kabul ederseniz bende artýk sizlerin yanýnda bulunmaktan büyük zevk alacam.adým yaðýz istanbul/þiþli'de oturuyorum 83 doðumluyum.þu aralar arabam yok fakat son zamanlarda niva'ya fena durumda kafayý takmýþ durumdayým.siteyide niva hakkýnda araþtýrmalar yaparken buldum.inþallah þu içinde bulunduðumuz kriz ortamýný atlatýp bende niva ile sizlerin yanýnda o adrenaline boðulabilirim.bu arada pazar günü süper bir gün geçirmiþsiniz.ufak bi aksilik hariç bu tür buluþmalara nivamý alana kadar sizlerle artçý olarak katýlabilirsem sevinirim. :D  hepinize sevgi ve saygýlar
   bu arada feyzullah efe abimide ACT'den hatýrlýyorum yanýlmýyorsam....

Yevgeni

Volkan hoþgeldin.
Hangi sanayide duydun merak ettim NivaTR'yi..

yaðýz volkan

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 16, 2009, 01:52:23
Volkan hoþgeldin.
Hangi sanayide duydun merak ettim NivaTR'yi..

hoþbulduk yevgeni saðol sanayide deðil googlede niva hakkýnda bilgiler araþtýrýrken buldum sitenizi

Yevgeni

Okuduðumu da düþük rakýmlý anlamaya baþladým ya artýk.
Yaþlýlýktan deðil, antidepresan beyni feci gevþetiyor..

fast81

yaðýz volkan

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 16, 2009, 02:30:14
Okuduðumu da düþük rakýmlý anlamaya baþladým ya artýk.
Yaþlýlýktan deðil, antidepresan beyni feci gevþetiyor..

antidepresan mý hayýrdýr yevgeni sinir stres takma kafaný butür þeylere demem boþ oda ayrý bende ayný þekildeyim

yaðýz volkan

Yevgeni

Alıntı yapılan: yaðýz volkan -  Aralık 16, 2009, 03:23:17
antidepresan mý hayýrdýr yevgeni sinir stres takma kafaný butür þeylere demem boþ oda ayrý bende ayný þekildeyim

Gerekti bir þekilde..

yaðýz volkan

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 16, 2009, 03:26:56
Gerekti bir þekilde..

geçmiþ olsun yavuz arkadaþým o halde daha yeniyim diye antipatiklik kazanmamak için þu sýralar cevaplar az ve öz daha sonra ortam ýsýndýkça muhabbetim sarar umarým :D

Yevgeni

Alıntı yapılan: yaðýz volkan -  Aralık 16, 2009, 03:34:25
geçmiþ olsun yavuz arkadaþým o halde daha yeniyim diye antipatiklik kazanmamak için þu sýralar cevaplar az ve öz daha sonra ortam ýsýndýkça muhabbetim sarar umarým :D

Hehe, nasýl yanýtladýðýmý þimdi farkettim. Bir taraftan iþ yapanda böyle oluyor.
Konu panik atak. Mecburen ilaç tedavisi. Terapi de mümkün lakin vakitsizlikten kovalayamadým. Ýlaç da iyi geldi aslýnda, %100 gamsýzlýk, nefis oldu hayat..

taiga

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 16, 2009, 03:42:06
Ýlaç da iyi geldi aslýnda, %100 gamsýzlýk, nefis oldu hayat..

Þu ilacýn ismini bize de versene hocam... :D

Yevgeni

Lustral (Pizer).
3 haftada bünyede kimyasal dengesini kuruyor. Akabinde garip bir gülümseme yayýlýyor surata, öyle gidiyor.
Yan etkilerinin alayýný gördüm, ama 3 hafta sonrasý yan etkiler azalýyor..

metin.elbeyli

.. Ýlaç da iyi geldi aslýnda, %100 gamsýzlýk, nefis oldu hayat..

Yevgeni, ben de öyle herþeyin detayýna dibine girip yüzeye çýkamadýðým bir dönemde yaklaþýk iki yýl kadar öyle bir sentetik güzellik yaþamýþtým. Ne disem, pek keyifliydi: bütün gün kafa binbeþyüz! :)

Ayrýca Volkan'ýn karþýlama töreni de pek hoþ oluyor..
Hoþgeldin Volkan.

yaðýz volkan

Hehe, nasýl yanýtladýðýmý þimdi farkettim. Bir taraftan iþ yapanda böyle oluyor.
Konu panik atak. Mecburen ilaç tedavisi. Terapi de mümkün lakin vakitsizlikten kovalayamadým. Ýlaç da iyi geldi aslýnda, %100 gamsýzlýk, nefis oldu hayat..

%100 gamsýzlýkmý sanýrým ben bu ilaçtan kullanmýþ olmalýyým haberim olmadan :D

Yevgeni

Senin kanýnda doðal olarak vardýr.
E daha iyi, sentetik deðil en azýndan..