SONUNDA GELDIM, HOSGELDIM...

Başlatan MOZ, Ekim 08, 2009, 05:21:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wastiee

hoþgeldiniz, güle güle kullanýn
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

MOZ

hepinize cok tesekkurler.
iyi bir forumcu ve iyi bir off road cu olacagim insallah.

Neden nivalandim ben ?
Ben birazcik ondan bahsedeyim.
Gectigimiz sene, bahcekoyde , sag tarafa oturmayi beklerken, verdiler direksiyonu elime :) Butun gun dag tepe bayir gezince, ben de basladim aranmaya.
Sans oldu, firsat oldu, aradim taradim, duzgun olduguna inandigim bir arac buldum ben de kendime gore.

Aldigimda tertemiz hic bir sey takilmamis vaziyette duruyordu.
Orjinal lastikleri vardi ustunde, ben size oyle diyim :)

Ilk is LPG sini taktirdim ,
Ustune Buralari bu kadar okumus bir adam olarak, benim icin en dogru olcunun 205/80/16 olduguna karar verip ( simdilik  ;D ) lastiklerimi aranmaya basladim.
Bu baglamda Reis'e tesekkur ederim, karar vermemde etkili oldu diyebilirim. Kendisini telefonla baya bi rahatsiz ettim cunku :)
Arayip arayip istedigim gibi bir sey bulamazken, FEDERAL MS351 AT leri kampanyali buldum, cok alakasiz bir yerden, yine internet sayesinde :)

Ustune, eskiden kadikoy visne sokakta olup da, simdi bostanciya yeni dukkan acan bir arkadasimin yanina, dukkanin hayirli olsun demeye gittim.
Benim aynalarin halini gorunce, " dur benim eski dukkanda super aynalar vardi" dedi. Gittik, hemen onlari aldik taktik.
Megersem, Amerika'dan gelen DALLAS dedikleri bir aynaymis :) baya hosuma gitti.
Bir de eski dukkanda merkezi kilit motorlari vardi, kutu icinde cillop gibi :) Onlari da hediye etti :) taktilar bir de :)
Ben de kendime 1 kutu sprey boya aldim, jantlarimi da bir guzel boyadim siyaha :)
Adamin dukkana hayirli olsuna gittik, adam bizim katýrý hayýrladý Allah razý olsun,

LPG idi, lastikti , aynaydi derken, baya bir istedigim gibi yaptim arabayi.
simdi ilk musait oldugum vakitte, koltuklara ve muzik sistemine el atmayi planliyorum.
Bakalim hayirlisi :)

Herkese tekrar tesekkurler,
Insallah bol camurlu gunlerde, hep beraber guzel guzel gazlar mangal yapar, telsizden Brek Brek yapariz :)
( tabi bunun icinde CB lazim bir tane :)  )

Saygilar,
Selamlar,
MOZ
MOZ side OFF the ROAD...

Yevgeni

Var mý keçinin fotografý?
Bir de nerede ikamet ediyor bu keçi?

MOZ

var var :)
olmaz mi...
pati leri degisirken var.
jantlarini boyarken var :)
rot yapilirken var :)

ama nasil koyacagim foruma onu bir bilsem...

nerede ikamet ediyor?
o birazcik karisik :) benden mutevellit.
besiktas, uskudar, suadiye, adapazari , sapanca gibi lokasyonlar arasinda mekik dokuyor su aralar :)
Aldim inmiyorum ustunden :)
MOZ side OFF the ROAD...

MOZ

MOZ side OFF the ROAD...