Hava tutmayan lastikler (yararý olabilir)

Başlatan thkuzuoglu69, Kasım 29, 2008, 11:04:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thkuzuoglu69

Belki yararý olur diye belirtmek istedim. Reklam olmasýn diye marka adý vermeyeceðim. Lastiklerim (ok 144) hava tutmuyordu, hangi lastikciye gittiysem iç lastik al dediler. Daha önceki arabamýn bir lastiðinde öyle bir problem vardý, ayný tür ürünü kullandým, atmam gerekli olan lastýðý iki yýl daha kullandým.
  Ürün her sitede satýlan Lastik onarma tüpleri. Bunlarýn bir tanesini parlak inik lastiðe sýkýyorsun hem lastiði onarýyor hemde lastiðe 20 hava basýyor. Ben bu ürünü jant-lastik arasýndan kaçan havayý engellemek için uyguladým, tam sonuç aldým. Fiyatý ise 8-10 ytl. Bir kutu 4 lastik için kafi geldi. 5 aydýr gözle görülen bir hava boþalmasý olmadý.
  Bilmeyenler olabilir. Selamlar
...........

sonata007dr

güzel bir ürüne benziyo fakat bu köpük ve benzerimsi þey lastiðe zarar vermiyormu içerde bir katman oluþturduðu kesin sonrasýnda ilerde problem çýkarýr gibi geliyor bana. bu konuda bilgisi olan varmý?

seko

yanlýþ hatýrlamýyosam bir forumda okumuþtum.
daha sonara lastiðin içinde birikip balansý bozduðunu yazmýþlardý,
ne kadar doðrudur bilemem...

thkuzuoglu69

Belkide Reklam olarak algýlamýþsýnýzdýr, ama öyle deðil. ben o karbondan (8,00tl) 4lastiðe belli oranlarda hava verdim. Benim lastikler yaklaþýk 4,5 aydýr hava eksiltmedi. Lastik deformmada uðramadý. Yinede birilerine yararý olabilir. Teþekkürler
...........

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

thkuzuoglu69

Alıntı yapılan: dora -  Şubat 26, 2009, 10:27:09
Mekan neresi?çok keyifli görünüyor.
Bayburt Güneydere Köyü
...........

thkuzuoglu69

Tedbir her zaman hayat kurtarýr.
...........