NIVATR ÇANAKKALE TAYFASI

Başlatan Bigalý Mustafa, Kasım 20, 2008, 08:42:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bigalý Mustafa

adým: mustafa.Soyadým:GÜLÇANAKKALE BÝGA ilçesindenim.Orman muhafaza memuruyum.Yine çanakkale çan ilçesinde görevimi sürdürüyorum.kara avcýlýðý ve niva meraklýsýyým 2000 model nivam ve fiat albea multijet var.Ama nivayý aldým alalý ayda bir binerim albea ya aküsü bitmesin diye:):):) :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

Yevgeni

Mustafa Abi, tek kaldýn oralarda.
Çanakkale'yi temsilen þimdilik tek sen varsýn..

NÝVACI

Tebrikler Bigalý bayraðý açmak sana kýsmetmiþ.
Kendine iyi bak.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

MCC

Yavuz ben 2 gündür Gelibolu da Çanakkale tayfasýyým, 2 gün daha da devam, kazaný sýký tutun  :D
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

MCC

Bu arada Mustafa Abi'ye çok teþekkürler, biz geçen pazar serinde mangal ederken, Serdar'ýn babasý onun BMW ile Biga'da arýza yaþadý, orda tayfadan kim vardýr derken ben Mustafa Abi'yi aradým, elektrikçisini de buldu, telefonunu da verdi, kendi de arabanýn baþýna gitti, diyecek birþey yok, Mustafa Abi'me çok selamlar sevgiler.
(Not:Mustafa Abi Gelibolu ya otobüsle geldiðimden çayýný içmeye uðrayamadým)
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

NÝVACI

Mustafa kazanç hanesine yazýlacak Has arkadaþtýr.
Ne muutlu bize.

Bigalý Mustafa

Teþekkür ederim arkadaþlar övgü dolu sözleriniz için.Nerede kim ne olursa olsun bunun adý herhalde(Niva kardeþliði) dir :) :)Saðlýcakla kalýn :)

kemanvirtiyozu

Selamýn aleyküm mustafa abicim ikincitemsilcide benim herhalde þuan baþka kimse yazmamýþ müdür yardýmcýsý benim herhalde:) bende çanakkale merkezdeyim 94 1.6 nivam var.inþallah kýsmet olur görüþürüz.
Baþýmýn üstünde yeriniz var...
05395938359

NÝVACI

Ýlker Bigalý ile tanýþmayý öncelikli iþler arasýna almalýsýn.
Zararlý çýkmayacaðýn kesindir.
Selamlar.

Bigalý Mustafa

Selam ben çan etili de ormancýyým yolun düþerse uðra . :)

kemanvirtiyozu

abi keþke daha önce tanýþmýþ olabilseydik çanda ramazanýn son günlerinde bir konser verdim görüþürdük ama inþallah yolum düþerse yine görüþürüz ama çanakkaleye gelipte beni aramazsan da olmaz üzülürüm kib.
Baþýmýn üstünde yeriniz var...
05395938359